Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bayern kažnjen zbog homofobičnog transparenta

    Comment


    • Najvednija jedanestorka u LŠ

      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Manchester United - FC Bayern München

        Manchester United: De Gea, Jones, Ferdinand, Vidic, Büttner, Valencia, Carrick, Fellaini, Giggs, Rooney, Welbeck
        FC Bayern München: Neuer - Ribéry, Martinez, Robben, Rafinha, Boateng, Lahm, Müller, Alaba, Schweinsteiger, Kroos



        FC Barcelona - Atlético de Madrid

        FC Barcelona: Pinto, Alves, Mascherano, Piqué, Jordi Alba, Busquets, Xavi, Fábregas, Iniesta, Neymar & Messi
        Atlético de Madrid: Courtois; Juanfran, Miranda, Godín, Filipe; Tiago, Gabi; Koke, Arda, Diego Costa, Villa

        Comment


        • Prebija Atletiko, svaka čast Simeonu i njegovim momcima. Ekipa vrhunski pripremljena za odlučujući dio sezone.

          Ne mogu puno toga da zamjerim igračima Barse, trudili su se da dođu do pobjede ali nije se dalo. Fenomenalno su igrači Atletika pratili igru i zasluženo došli do ove prednosti poslije prve utakmice. Oni su sada favoriti ali ipak vjerujem u ove svoje da mogu do prolaza dalje. Brutalno teško će biti u revanšu za Barselonu.

          Topdzija, 'ajd razumijem da mrziš Nejmara kao i Barselonu uopšte, dosta si to puta ovdje ponovio ali tvrditi kako se Nejmar sam valjao po zemlji u ovoj utakmici bez da su ga faulirali protivniči igrači je pomalo nekorektno u najmanju ruku. To može reći samo neko ko nije gledao ovu utakmicu.

          Comment


          • Nisam gledao, samo sam prebacivao, samo kazem sta je bilo kad-god sam prebacio. A i komentator je u par navrata rekao da je Neymar olako pao. Mada citam da su ih Madridjani bas istukli.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Neymar, jedan od najodvratnijih fudbalera.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Sjajan pristup Ateltika, koji moram da se ponovim definitivno igra najbolju kolektivnu defanzivu u Evropi. Sjajan presing na pocetku meca je mogao biti i nagradjen golom, bilo je tu nekih polu-sansi. Ostaje zal za Kostom jedinim napadacem u Ateltiku koji moze gore da se zagradi, zadrzi loptu, istrci kontru a u zavrsnici je poznato kakav je. U revansu isti pristup i u takom odnosu mislim da su trenutno sanse podjednake za prolaz, sto je veliki uspeh za Madridjane. Stoji da su igrali grublje ali stvarno mi je muka gledati kako za svaki faul igraci Barse padaju kao da je tenk prosao i opkoljabvalju sudiju, ruzno mnogo, Nejmar je kod svakog starta se uhvatio za koleno, zglob, nogu, kao da je zeznuo nesto zestoko.
                Last edited by mark !t zer0; 01-04-14, 22:06.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by chofy88 View Post
                  Sjajan pristup Ateltika, koji moram da se ponovim definitivno igra najbolju kolektivnu defanzivu u Evropi. Sjajan presing na pocetku meca je mogao biti i nagradjen golom, bilo je tu nekih polu-sansi. Ostaje zal za Kostom jedinim napadacem u Ateltiku koji moze gore da se zagradi, zadrzi loptu, istrci kontru a u zavrsnici je poznato kakav je. U revansu isti pristup i u takom odnosu mislim da su trenutno sanse podjednake za prolaz, sto je veliki uspeh za Madridjane. Stoji da su igrali grublje ali stvarno mi je muka gledati kako za svaki faul igraci Barse padaju kao da je tenk prosao i opkoljabvalju sudiju, ruzno mnogo, Nejmar je kod svakog starta se uhvatio za koleno, zglob, nogu, kao da je zeznuo nesto zestoko.
                  To jeste djelimično tačno ali kao da su sada igrači Barselone jedini koji imaju komentar na neku sudijsku odluku tokom utakmice. I igrači Atletika su poslije očigledno napravljenih prekršaja sugerisali kako nisu ništa uradili. Svjesni su oni svi šta su uradili ali jednostavno takva je atmosfera, igrači su puni adrenalina. Ne znam, da nije možda Atletiko oštećen zbog toga što je neko nešto prrigovorio sudiji, to se dešava u dosta utakmica.

                  Comment


                  • Odlican ce revans biti , jednostavno mora .. Takav je rezultat .

                    Sto se same utakmice tice , mislim da je ovo najrealnije , svaka cast doktoru Simeoneu zbog ovoga sto radi , ovo se ne moze rijecima opisati . DOKTOR !

                    I jedna veoma pozitivna stvar , ekstremno bitna utakmica , 1/4 LS , a Pedro nije usao ! Martino majstore

                    @ Conviction , Gabi napravio jedno 56 prekrsaja i poslije svakog , ali apsolutno svakog se brat buni sto je sudija svirao hh
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by conviction11 View Post
                      To jeste djelimično tačno ali kao da su sada igrači Barselone jedini koji imaju komentar na neku sudijsku odluku tokom utakmice. I igrači Atletika su poslije očigledno napravljenih prekršaja sugerisali kako nisu ništa uradili. Svjesni su oni svi šta su uradili ali jednostavno takva je atmosfera, igrači su puni adrenalina. Ne znam, da nije možda Atletiko oštećen zbog toga što je neko nešto prrigovorio sudiji, to se dešava u dosta utakmica.
                      Generalno svi spanski timovi su takvi. Ne kazem da je neko ostecen ili slicno, jednostavno mi se ne svidja takva atmosfera na njihovim derbijima, mnogo je ruzno i dosadno, ali je zato kvalitet fudbala na najvisem mogcem nivou.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Nisam ocekivao ovakav "debakl" Dortmunda, izgleda da im je odbrana bas kriminal teski. Drugi mec rutina za Real.
                        Sto se druge tekme tice, Chelsea je posle gola Lavezzija imao inicijativu, dobili su i iskoristili penal, ali vecinom puta jalovo. Dobro je Jallet cuvao Hazarda, koliko toliko.
                        Ibra slabo, i Cavani. Kad je Moura usao, odmah sou, mnogo je on meni bolje resenje od Cavanija na krilu. Ali onda Pastore...
                        Tesko ce Mou ovde do prolaza...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Realno, Dortmund je koliko toliko i stvorio neke sanse i mogli su da daju jedan a mozda i dva komada... barem po onome sto sam mogao da vidim saltajuci kanale.

                          PSZ me iznenadio, ocekivao sam neresen rezultat jer je ocigledno da je Murinjo isao na to. Ali su mu pobrkali planove, tako da ocekujem odlican revans.

                          Mura je fantastican, nadam se da ce uskoro u PL.

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Nisam ocekivao ovakav "debakl" Dortmunda, izgleda da im je odbrana bas kriminal teski. Drugi mec rutina za Real.
                              Sta nisi ocekivao nemoj da se sramis igrali Brajkula i Mambara duplu pobedu na Real ajde molim te
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Sta nisi ocekivao nemoj da se sramis igrali Brajkula i Mambara duplu pobedu na Real ajde molim te
                                Ma dobro to, imao sam neki osecaj da ce Dortmund dobro proci veceras, pa zbog toga.
                                Ljudi nisu ni grizli, niti presing nista, nije to Borussia koju ja znam, prevara to neka.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X