Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da..

    Comment


    • Originally posted by nikola_bg View Post
      da..
      Pomislih da navijaš za Arsenal, pa rekoh ajde okej, moguće je da zbog toga ovako govoriš, kad ono ... okej, poštujem. Imaš pravo na svoje mišljenje. Ne kažem da će biti lako, biće jako teško proći PSG koji je u jako dobroj formi, ali dati konačni sud na osnovu jedne utakmice je malo smešno.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Originally posted by nikola_bg View Post
        da..
        Trol si, no nebitno, moram da ti postavim pitanje kako bi protumačio situaciju " Salcburg dobio Bajern 3:0", da li to znači da Bajern Minhen nema šanse u LŠ, ili Barsa je skoro izgubila od Osasune, da li i to znači da Barsa nema šanse u LŠ ? Za svaki od učesnika ove faze možemo po jedan primer navesti.

        Comment


        • Kada se radi o ovako jakim ekipama nije zahvalno, da se tako izrazim, njihove šanse u završnici LŠ posmatrati kroz pojedine utakmice iz domaćeg prvenstva.

          No, kao što kaže kolega Mladen, svako neka procjenjuje šanse pojedinih klubova po sopstvenom kriterijumu.

          Comment


          • Sta tek treba reci za UTD,pogotovo ove sezone ali eto ih momci stigose do QF-a.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • govorim zato sto mislim da psg ima bolju ekipu od celsija. i mislim da su u boljoj formi. dao sam banalan primer protiv aston vile, medjutim dosta tekmi ove sezone celzi igra 1:0 , 0:1 , bukvalno ja jedvite jade dolaze do bodova. mislim da protiv psga nece moci tako OSIM ako ne odigraju na vrhunskom nivou. a to mogu sa murinjom

              Comment


              • Zanimljivi parovi i u jednom i u drugom takmicenju.

                Najneizvesniji mec na papiru je svakako PSZ - Celsi. Mislim da su ekipe veoma ujednacene, Celsi kao klub je vec niz godina redovan ucesnik i cest kandidat za finale, dok je PSZ relativno nov u takmicenju, tako da je iskustvo po mom misljenju na Celsijevoj strani. Sa druge strane PSZ ima stvarno neverovatan tim, individualno bolji od protivnika, tako da svasta moze da se izdesava. Kad na to dodamo i Murinja, mislim da je ovo pravi 50-50 mec.

                Barselona - Atletiko ce takodje biti zanimljivo. Barsa je favorit bez sumnje, ali mislim da je Atletiko sposoban da napravi iznenadjenje, svoj kvalitet u LS su dokazali u prosloj rundi protiv Milana. Barsa i Atletiko se takodje bore za titulu u Spaniji zajedno sa Realom, mislim da je vrlo moguce da ovaj mec bude mnogo neizvesniji od onog sto vecina ocekuje.

                Za razliku od prosle sezone, Real - Dortmund sada i nije tolika atrakcija. Real je mnogo jaci nego prosle sezone, dok je Borusija slabija i ne igra vise onako dobro. Sigurno da mec moze da udje u rezultatsku neizvesnost, ali Real je ovaj put veliki favorit.

                I na kraju, mozda i najizvesniji mec na papiru, Bajern - Junajted. Nemci naravno veliki favoriti za prolaz dalje, kao i protiv Arsenala u prosloj rundi. Mancester ne igra dobro, puno gresaka u odbrani i veliki problemi cak i protiv Olimpijakosa. Kao sto je neko vec pomenuo, mislim da bi bilo koji od ovih 7 klubova u 1/4 finalu bio favorit protiv njih. Iznenadjenje nije nemoguce, ali sanse su minimalne.

                Sto se tice Lige Evrope, mislim da tu situacija malo izvesnija.

                Prvi mec AZ - Benfika, Portugalci veliki favoriti, bilo bi veliko iznenadjenje da ne prodju dalje. Posle Juventusa, Benfika je verovatno najozbiljniji kandidat za osvajanje ovog takmicenja.

                Na oko najatraktivniji mec je sigurno Lion - Juventus, mada vise zbog Lionovog imena nego zbog trenutnog kvaliteta, jer su realno daleko od Juventusa i bilo bi pravo cudo da prodju dalje. Juventus je realno tim za 1/4 finale LS, ali mislim da ce biti dovoljno motivisani jer se finale LE igra na njihovom stadionu.

                Sto se tice meca Bazel - Valensija, Svajcarci su vec napravili jedno iznenadjenje i mislim da ce ostati na tome. Valensija je realno favorit i trebalo bi da prodje dalje bez velikih problema.

                Na kraju Porto - Sevilja, Porto je napravio iznenadjenje u prosloj rundi izbacivsi Napoli, i mislim da su ovaj put izraziti favoriti. Sevilja ne bas na nivou Porta, ali ne bih otpisivao iznenadjenje. Ipak ocekujem Porto u polufinalu.
                Last edited by b64Milos; 21-03-14, 19:16.
                Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                Comment


                • polufinala: barselona - psg , real - bayern

                  benfica - juventus , valencia - sevilla

                  Comment


                  • Porto od Seville NE MOZE ispasti
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • meni nije jasno kako su prosli napoli

                      Comment


                      • Što se Junajteda tiče na Bajern bez RVP-a http://mondo.rs/a674780/Sport/Fudbal...ta-Bajern.html dakle kapija broj 1.

                        Comment


                        • I onako su im male sanse bile da prodju Bayerna , a sad bez RVP-a.

                          Comment


                          • Originally posted by nikola_bg View Post
                            meni nije jasno kako su prosli napoli
                            Nejasno je svima koji su sinoc gledali , ali ko je gledao i prvu utakmicu jos mu je nejasnije kako Porto u tom mecu nije dao bar 3-4 gola .. Napoliju bar nista sudije nisu oduzele sinoc , a Portu cist go ponistili u prvoj..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Parovi za LE


                              Što se Juvea tiče, apsolutno mi je bilo svejedno koga ćemo da izvučemo, pri tom sam mišljenja bio da bi nam Benfika bila najteži protivnik. Lion...trebalo bi lakše da ih popeglamo od ovog mučenja sa Fiorentinom.
                              Obje utakmice uzimate u hendikepu. Dosta loš Lyon, Plzen ih je imao, ali spletom nesretnih okolnosti i neprisebnosti nisu ih izbacili. Teško da će imati toliko sreće i nafake protiv Juventusa.

                              Što se ostale 3 utakmice tiče, najviše uzbuđenja bi trebalo biti na susretu Porto-Sevilla. I jedni i drugi su pokazali karakter i da će do kraja igrati maksimalno angažovano tj. da im ovo takmičenje nije samo "utješno". Sevilla napravila veliki povratak protiv Betisa, ali je bilo i za očekivati da ih krene budući šta su sve promašivali u 1. susretu. Porto također odradio veliki posao, ipak je Napoli krema italijanskog fudbala.

                              Alkmaar do sada igrao prilično loše, imali su dosta sreće i najprije zbog dobro postavljene taktike su dogurali do 1/4 finala. Ne vjerujem da će Benfica imati većih problema, oni će vjerovatno od početka krenuti ofanzivno, a u tom slučaju ne vidim kako se Holanđani mogu nadigravati sa njima. Valencia je također favorit protiv Basela, nema Basel ove godine ni ekipu ni igru za veći zalogaj. Ovo protiv Salzburga je bila rutina i na mišiće, ali je Valencia već dosta ozbiljnija i iskusnija ekipa negoli Austrijanci.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Dortmund protiv Reala bez sedam igrača iz startne postave!

                                U odnosu na prošlu godinu, Jurgen Klopp ne može protiv Reala da računa na čak sedam igrača iz startne postave. Neki nisu više u klubu, neki su povrijeđeni, a neki suspendovani….


                                Steta za Dortmund.

                                Comment

                                Working...
                                X