Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepe tekmice


    P.S. Uživo komentarisanje izvlačenja u temi "Uživo komentarisanje", dok eventualnu diskusiju o već izvučenim praovima vodićemo ovde.

    Comment




    • Comment


      • Žao mi Klopare i ljubavi koju on gaji međusobono sa igračima itd. verovatno su udarili na najjačeg ove sezone, a i njihova sezona nije ni nalik prošlogodišnjoj, igra isto tako ispod tog nivoa na šta su utiacale brojne povrede i kratka klupa, tj. ne toliko adekvatne zamene za povređene udarne igle.

        Da je Junajted malo bolji ove godine bilo bi mi i njih žao, ovako....jednostavno oni su najslabiji tim u ovoj rundi i cenim da ne bi imali šanse za 1/2 bilo koga da su izvukli, a kako su izvukli branioca ide to u krupan deficit po njih u agg.

        Ostalim tekmama se izuzetno radujem, jako neizvesni parovi, pa i Barsa-Atletiko među njima, mada i Real-Dortmund može da bude neizvesno rezultatski, no Real mi je favorit no1 i vreme je da oni osvoje, u ostalom i uložili su ponajviše, plus na klupi čovek koji zna kako se osvaja ovaj trofej (mada je prošle tri godine tu bio Murinjo, koji takođe zna). Sve u svemu odlična prilika Realu da se osveti za prošlogodišnje ispadanje.
        Last edited by Brajkula; 21-03-14, 11:34.

        Comment


        • Postoje li ikakve sanse da se Ilkay vrati za meceve s Realom ?
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Real naplacuje dugove Dortmundu od prosle sezone, Chelsea mislim da ce proci francuze zbog Murinja, Barca i Atletico bice neizvesno, mada blagu prednost dajem Barceloni, a sto se meca MU-Bajern tice mislim da je tu sve jasno.

            Dakle po meni u 1/2 prolaze Real, Chelsea, Barca i Bayern.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment




            • VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Comment


                • Parovi za LE


                  Što se Juvea tiče, apsolutno mi je bilo svejedno koga ćemo da izvučemo, pri tom sam mišljenja bio da bi nam Benfika bila najteži protivnik. Lion...trebalo bi lakše da ih popeglamo od ovog mučenja sa Fiorentinom.

                  Comment


                  • Kakva prilika za Real Madrid da se osvete Dortmundu!

                    Realno Dortmund ima previse ozljeda i opcenito igra im je nikakva , ni sjenka onog Dortmunda od prosle godine.

                    Karlo Veliki

                    Moja zelja je Cholo sa svojim ratnicima ode sto je moguce dalje , ali Barcelona..
                    Last edited by Rossonero; 21-03-14, 12:23.

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Postoje li ikakve sanse da se Ilkay vrati za meceve s Realom ?
                      Evo ti sve ovdje..

                      Comment


                      • Real i Bayern lagano,Barca tesko,Celsi ''murinjovski''
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Rekao sam sinoc da bih voleo da dobijemo AZ ili Lion i eto ostvarila mi se zelja.Verujem da smo kvalitetniji tim od Francuza,njih dobija jedan Plzenj sto je katastrofa plus imaju pozdanog Bisevca kao stopera znaci jedna poklon gol tako da sam prezadovoljan
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Mislio sam da će odmah odrediti potencijalna polufinala, tj ko se sa kim ukršta. Ipak to su ostavili za 11. april.

                            Real je veliki favorit protiv Borusije Dortmund. Ne znam šta se može desiti pa da Real ne prođe, kako odmiče sezona formu dižu na viši nivo.

                            Mančester UTD - Bajern, Nijemci su realno protiv svakoga favoriti pa tako i u ovom meču. Junajted će se sigrurno boriti i oni vide svoju šansu u ovom duelu.

                            PSG - CFC, barem na papiru najzanimljiviji dvomeč. Upravo u ovoj utakmici ćemo vidjeti na kom je nivou zapravo PSG jer nisu do sada imali protivnika u ovom takmičenju (ove sezone) koji im može prići. Ovo što smo do sada vidjeli od njih je stvarno zadivljujuće ali pitanje koliko mogu tako protiv Murinjovog Čelsija.
                            Last edited by ognjen; 21-03-14, 17:08.

                            Comment


                            • ма какав црни челси, муче се против астон виле, има псж да их напуни

                              Comment


                              • Originally posted by nikola_bg View Post
                                ма какав црни челси, муче се против астон виле, има псж да их напуни
                                čekaj, samo na osnovu tog jednog meča daješ sebi pravo da napišeš ovako nešto ?
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X