Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedva cekam petak i izvlacenje.

    Moje simpatije ovaj put dobija Atletico , iako su moj Milan izbacili.

    Cholo radi odlican posao s njima.

    Imaju ovu zivotinju u timu.

    Spoiler

    Comment


    • jel mogu timovi iz iste zemlje ?

      Comment


      • Originally posted by nikola_bg View Post
        jel mogu timovi iz iste zemlje ?
        apsolutno

        Comment


        • Real - Atletiko
          Barsa - PSG
          Bajern - Celzi
          Dortmund - MUtd

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Dakle, Bayern, Dortmund, Real, Atletico, Barca, Chelsea, Manchester Utd i PSG.
            Zreb u petak, da vidimo ko sa kim ukrsta koplja, spektakl nece nedostajati.
            Ako bude spektakla kao u ovoj, upravo završenoj rundi, on nek ide sve tamo gde ne treba. Nikad dosadnija runda.

            EDIT: Btw. ne može bez politike, Rusi zapalili Nemačku zastavu, razlog cenim opšte poznat


            sankcija ? Cenim upozorenje + novčano, jer Putin neće dozvoliti preko toga.
            Last edited by Brajkula; 19-03-14, 22:31.

            Comment


            • Real-PSG
              Barcelona-Dortmund
              Bayern-Chelsea
              Atletico-Man Utd
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Koliko sam primetio, veliki broj ljudi koji ne navijaju ''svim srcem'' za neki od evropskih klubova polako pocinju da gube interesovanje za 1/8 finala LS. Zato verujem i znam da ce naredna runda za neke biti pravi pocetak takmicenja. Tim pre sto su ispali svi timovi koji se mogu okarakterisati kao klasa ispod najboljih.

                Comment




                • Comment


                  • Meni bio ocajan fudbal u ovoj osmini finala Lige sampiona ,dosadan . Nadam se da ce sada biti veci nivo kvaliteta ,postalo vec monotono koje ekipe igraju cetvrtfinale zadnjih par godina samo iz lige petice igraju cetvrtfinale.
                    GIFSoup

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                        Meni bio ocajan fudbal u ovoj osmini finala Lige sampiona ,dosadan . Nadam se da ce sada biti veci nivo kvaliteta ,postalo vec monotono koje ekipe igraju cetvrtfinale zadnjih par godina samo iz lige petice igraju cetvrtfinale.
                        Nebitno ekipe koje igraju, jedino je dvomeč između Junajteda i Olimpijakosa bio rezultatski neizvestan, ostali mečevi svi bili rešeni u prvom meču iako smo imali parove tipa Barsa-Siti i Bajern-Arsenal.

                        Comment


                        • zOLa i Aleksa, arenasport1 će prenositi sigurno žreb. Za RTS nisam siguran, na njihovom sajtu upravo gledam i ne piše da će biti prenosa.

                          Comment


                          • Eurosport uvek prenosi dakle cimanja bez.

                            Comment


                            • Plzen hladno mogao da izbaci Lyona, imali su par odličnih prilika + promašeni penal.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment



                              • Stadion Fiorentine pred sinoćnji meč. Živela Serija A, živela harizma.
                                Last edited by Brajkula; 21-03-14, 11:22.

                                Comment

                                Working...
                                X