Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zar oni nemaju vestacki teren?!

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Ma to je bila namestaljka za kladionice, nemoj tu da budalis.A posto se prvi mec igra kod njih, jos po onoj oranici koju ce da unisti zima cenim da ce biti nereseno tamo.Samo se priseti Liverpulove utakmice sa njima prosle sezone u LE.
      Eto Pajkec, uzmeš fine pare na kladari kad si siguran u iks. Ma oni realno ništa nisu igrali niti su šta pokazali u grupnoj fazi, patnja u dvomeču sa raspalom Austriom koju Dinamo odere u sred Beča, baš ne vidim kako takva ekipa može napraviti probleme Dortmundu. Hajde, možda i izvuku iks u prvoj tekmi, čisto da te ispoštuju na kladari.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Koliko nema srece Arsenal, sta je ovo . Real Salke rastavlja na proste cinioce, tu se zna pobednik. Milan ce tesko protiv Atletika, bice jebeno za njih, City ako odigra ljudski dvomec izbacuje bez problema Barsu.
        Mi izvukosmo Oly, pa nije lose, Mojsi misljenik srece mada ne bi ja potcenjivao Grke .

        Comment


        • Originally posted by soe View Post
          Zao mi Milana .
          Arsenal na zalost ispada jebem ti Bayern vise.
          Cekaj, polako...
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Originally posted by Ves View Post
            Cekaj, polako...
            Niko sretniji od mene da prodje Arsenal ali iskreno male su sanse.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Arsenal preko grupe smrti i aktuelnog sampiona do titule Lige Sampiona :dw
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by AleksaVP View Post
                Koliko nema srece Arsenal, sta je ovo . Real Salke rastavlja na proste cinioce, tu se zna pobednik. Milan ce tesko protiv Atletika, bice jebeno za njih, City ako odigra ljudski dvomec izbacuje bez problema Barsu.
                Mi izvukosmo Oly, pa nije lose, Mojsi misljenik srece mada ne bi ja potcenjivao Grke .
                Slazem se , obratit paznju na majstora.

                Mnogo zajeban igrac.

                Spoiler

                Comment


                • Nece se taj naigrati pored Vidica

                  Comment


                  • Zašto nije imao sreće, ja bih rekao da baš jeste imao sreće. Arsenal ima najviše ambicije a ako je tako oni se sa tim Bajernom moraju sastati kad tad, ovako u 1/8 vide jesu li ili nisu, ako nisu usresrede se na PL gde trenutno sasvim pristojno stoje.

                    Sada sa druge strane, mogli su da idu na kartu da neko drugi odradi prljav posao za njih, tip da Real izbaci Bajern pa da im put do cilja bude lakši, no tako ne kalkuliše tim koji sebe smatra napadačem na tron.

                    Mojsi u top8 Samo Mojsi, samo jačina !

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Zar oni nemaju vestacki teren?!
                      Nope...

                      Sada sam video na netu da je prirodna trava.Bacio sam pogled prosle godine kada su igrali protiv Liverpula na taj mec i video kakav u kakvom im je stanju teren.Nije do njih, to je vec do njihovog geografskog polozaja i klimatskih uslova.

                      E ovako, igramo nikako, prosek, Zenit je za nijansu bolji, ali nije ni to nista, imali su par sansi, mogao je Hulk da nam zabije, ali odbrani Reina nekako, Suarez je imao dve 100% sanse, prva, greska odbrane, uzeo loptu, presao golmana, ali je teren u toliko ocajnom stanju da mu je lopta pobegla (odbila se od nekakav jarac na travi), a druga sansa, centar sut po zemlji Sterlinga i pokusao je petom, nije uspeo. To bi bio rezime prvog poluvremena, najveci utisak naravno "fantastican" teren, kao da igraju na njivi...

                      Comment


                      • Originally posted by AleksaVP View Post
                        Koliko nema srece Arsenal, sta je ovo . Real Salke rastavlja na proste cinioce, tu se zna pobednik. Milan ce tesko protiv Atletika, bice jebeno za njih, City ako odigra ljudski dvomec izbacuje bez problema Barsu.
                        Mi izvukosmo Oly, pa nije lose, Mojsi misljenik srece mada ne bi ja potcenjivao Grke .
                        Nema potrebe da nas toliko precijenjuješ

                        Comment


                        • Originally posted by Vule_89 View Post
                          Nece se taj naigrati pored Vidica
                          Da je to Vidic od prije par godina slozio bi se s ovim sto si napisao , ali ovako ipak se ne slazem.

                          Comment


                          • Au kakva lepota City - Barca, sad mi tek zao sto se Aguero povredio. U svakom slucaju agg 10+ golova
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Da je to Vidic od prije par godina slozio bi se s ovim sto si napisao , ali ovako ipak se ne slazem.
                              Prolazimo mi to ipak imamo Moyesa. A sto se tice Nemanje, jeste on u godinama ali jos iam onaj zar koji ga je krasi i jos ima sta da pruzi. Ne potcenjuj Vidaru kao sto sam ja Barsu .

                              Comment


                              • Poslati Liverpoolu bijanko cek za Suareza i rijesiti problem po pitanju prolaza dalje
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X