Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Kakve veze ima LFC - Everton sa ovom tekmom ??? Sta lupetas toliko, ne razumem sta hoces da kazes, da nije bio crveni Montoliva ???
    Da ja spinujem a pišem turskim jezikom...

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Ne lupetaj Freško i ne glumi pravdu. Poredi sa utakmicom Everton-Liverpul, svi danas kažu to je najjača utakmica u PL do sada u sezoni, a da je sudija digao crveni za 3x gori start Miralašu ne bi bilo ni pola od toga. Sad neko će da kaže oštetio sudija Liverpul, po nekom pojmu pravde da, ali pojam pravde ne posotji, dakle sudija nije oštetio kranjeg korisnika - publiku, nije ni Liverpul oštetio kada se bolje pogleda jer je Alen aka dodajem pas ne kraći od 1.78m, koliko sam ja visok, promaši ono što ni ti ne bi promašio tačno da si na narkoticima i eto. Svi wow, niko ništa, ful tekma. Ovako Veb da crveni za stat koji deluje samo grubo, bez namere, unakazi tekmu i onda pušta da se šerifuje, jbg autoritet je on...kakav bre autoritet Baloteli ga pljuje po sred face on ne sme da digne opet crveni jer sada on kompenzuje, jer u stvari zna šta je uradio, nije on glup. Mani me te pravde, ja sam publika, hoću da gledam fudbal, preseci sudija lepo sa tri žuta ako se igra grubo, pa ako se nastavi oko 65. min. tamo duni drugi nekome i pesma, a ne ovako da se krstimo svi u 20. minutu i da gasimo TV prijemnike...
      zar nikad nisi cuo kliše frazu ljudi koji onanišu na ostrvski fudbal "to se u Engleskoj ne svira"

      ovo nije "Engleska", Liga Sampiona, Italijani protiv Holandjana, znaci crveni cist kao suza, simple as that
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Da ja spinujem a pišem turskim jezikom...
        Pa ne znam kakve veze ima utakmica Everton - LFC sa Milan - Ajax, sta poredis ti ??? Ako Mirallas nije dobio crveni, onda nije po tom rezonu trebao ni Montolivo ? Pazi ti tu logiku. Da se krse pravila igre i da se ne sankcionisu zbog publike ?
        Mirallas je trebao da dobije tri crvena, isto kao sto Montolivo juce dobio. Da ga nije dobio, opet bi isao u kontekst price "trebao je da ga dobije" kao sto je Balotelli usao , jer je i on morao da dobije, a nije dobio ni zuti.

        Mislim ti kao da si slep, covek kasni da startuje za loptom pola sata i gazi liku na clanak, ti pricas ovde da nema namere, koga briga za nameru, opasan start 100%, crveni po svim fudbalskim udzbenicima.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
          zar nikad nisi cuo kliše frazu ljudi koji onanišu na ostrvski fudbal "to se u Engleskoj ne svira"

          ovo nije "Engleska", Liga Sampiona, Italijani protiv Holandjana, znaci crveni cist kao suza, simple as that
          A engleski arbitar....

          Gledaj ti faul kakav se tamo proguta samo da meč ide u smeru spektakla


          Inače ja grublji meč od tog Everton-Liverpul nisam geldao još od meča Juventus-Napoli u Tokiju povodom Super Kupa gde imamo prezentaciju vanvasionskog suđenja. Sudija toleriše, toleriše, žuti kartoni i kada vidi da meč zbog učestalih faulova gubi smisao, primoran je da sankcioniše, crveni, ovi se opet ne smire opet crveni, ali sve to tamo u 70+.

          Hauard Veb je sinoć dakle očajno sudio, na stranu ova pitanja Frešova oko ovog crvenog, start je ispao tako kako je ispao....

          Originally posted by Freshman91 View Post
          Pa ne znam kakve veze ima utakmica Everton - LFC sa Milan - Ajax, sta poredis ti ??? Ako Mirallas nije dobio crveni, onda nije po tom rezonu trebao ni Montolivo ? Pazi ti tu logiku. Da se krse pravila igre i da se ne sankcionisu zbog publike ?
          Mirallas je trebao da dobije tri crvena, isto kao sto Montolivo juce dobio. Da ga nije dobio, opet bi isao u kontekst price "trebao je da ga dobije" kao sto je Balotelli usao , jer je i on morao da dobije, a nije dobio ni zuti.

          Mislim ti kao da si slep, covek kasni da startuje za loptom pola sata i gazi liku na clanak, ti pricas ovde da nema namere, koga briga za nameru, opasan start 100%, crveni po svim fudbalskim udzbenicima.
          Za prvi deo ne kapiraš poentu, za drugi deo šta drugo da ti kažem već da se baciš u sudije to je za tebe uloga rođena, mani se simpatisanja fudbala...
          Last edited by Brajkula; 12-12-13, 13:51.

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Pa ne znam kakve veze ima utakmica Everton - LFC sa Milan - Ajax, sta poredis ti ??? Ako Mirallas nije dobio crveni, onda nije po tom rezonu trebao ni Montolivo ? Pazi ti tu logiku. Da se krse pravila igre i da se ne sankcionisu zbog publike ?
            Mirallas je trebao da dobije tri crvena, isto kao sto Montolivo juce dobio. Da ga nije dobio, opet bi isao u kontekst price "trebao je da ga dobije" kao sto je Balotelli usao , jer je i on morao da dobije, a nije dobio ni zuti.

            Mislim ti kao da si slep, covek kasni da startuje za loptom pola sata i gazi liku na clanak, ti pricas ovde da nema namere, koga briga za nameru, opasan start 100%, crveni po svim fudbalskim udzbenicima.
            Potpis!

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Za prvi deo ne kapiraš poentu, za drugi deo šta drugo da ti kažem već da se baciš u sudije to je za tebe uloga rođena, mani se simpatisanja fudbala...
              Kapiram poentu vrlo dobro, da se ne daje crveni da bi se nastavio spektakl, kakva notorna glupost. Kao Webb odlucio da ne da crveni Mirallasu zbog spektakla. Kakav spektakl, kada je Mirallas morao da dobije crveni, ali nije, jer je sudija pustio zestok kriterijum, bilo je opasnih startova i sa strane Liverpoola, to nema ni u ragbiju.

              I sad ne vidim sto poistovecujes tu utakmicu sa ovom i ovim startom Montoliva, gde je tu logika ??? Zelis da kazes da Mirallas nije dobio crveni, pa ne treba po tom rezonu ni Montolivo. Ma ti naocare buraz da uzmes, ne vidis dobro, zamalo lom noge, ali ne crveni, spektakl mora da se nastavi.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Dvostruki arsini, ovde je sve po pravilima, opasan start i direktan crveni, ali ne bi valjalo da se Mersisajd derbi upropasti, u cilju spektakla i senzacije kakva je EPL i njene planetarne popularnosti... i onda se ljudi odusevljavaju i ne dovode u pitanje koja je najjaca liga, give me a break
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • I ja nikako ne mogu da se slozim sa tobom Brajkula, mene kao neutralnog navijaca na tom mecu ni najmanje nije potresao taj crveni, jer je za mene bez sumnje on opravdan. Trebalo bi da mi smeta, jer bi utakmica bila bolja da Montolivo nije dobio crveni? Verovatno bi bila, ali za to je kriv samo Montolivo, a ne sudija.. nije ni prvi ni zadnji koji je dobio crveni za nenameran start, ne moze samo namera da se kaznjava, gde bi se tu onda vukla crta, koliko situacija bi bilo gde ne moze da se proceni da li je igrac imao nameru ili ne.. Za mene potpuno nebitno u onoj situaciji sto nije imao nameru, ono mora crveni da bude.. a Mirallas-ov start koji pominjes je isto cist crveni i to za debelu suspenziju, i to je meni greska sudije, a ne ovo od sinoc.

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Kapiram poentu vrlo dobro, da se ne daje crveni da bi se nastavio spektakl, kakva notorna glupost. Kao Webb odlucio da ne da crveni Mirallasu zbog spektakla. Kakav spektakl, kada je Mirallas morao da dobije crveni, ali nije, jer je sudija pustio zestok kriterijum, bilo je opasnih startova i sa strane Liverpoola, to nema ni u ragbiju.

                    I sad ne vidim sto poistovecujes tu utakmicu sa ovom i ovim startom Montoliva, gde je tu logika ??? Zelis da kazes da Mirallas nije dobio crveni, pa ne treba po tom rezonu ni Montolivo. Ma ti naocare buraz da uzmes, ne vidis dobro, zamalo lom noge, ali ne crveni, spektakl mora da se nastavi.
                    Nisi pod A gledao meč, dakle pod B automatski lupaš. Da ti objasnim, Milan je u meč ušao odmah da se pokaže ko je šef, ko je domaćin, nema zezanja, i odmah fauli, gruba igra, udri...pored toga Veb ide sam opominje, ništa, kul i odjednom kada pustiš ti ljude da divljaju ide ovakav nesmtren start, jbg ušli smo tako u tekmu, tuča. I onda se Veb napravi pametan digne crveni kao da smiri, ja sam autoritet....pa on je kurac, kakav crni autoritet ! Umesto da je lepo to sve presekao sa tri žuta mi bi gledali utakmicu a ne nešto što se zove viktorija ! To ti je poenta i stvarno mi nije jasno kako sve kapiraš u nekom smeru trećem i kako sve vadiš iz konteksta, kako na sve bukvalno gledaš....počeo sam da tripujem da namerno radiš to samo zbog mene jer znam da nisi neinteligentan čovek.

                    Bolji je sudija koji je sudio Everton-Liverpul nego Veb, tj. bolje je sudio taj meč, msm meč jedan sa drugim nema nikakve veze da opet ne kreneš sa pitanjima ala bukvalista sam tipa "Kakve veze meč Everton-Liverpul ima sa ovom utakmicom" jer je taj meč nasumično uzet kao primer. Dakle, sudija treba da balansira, vaga, u ostalom zato je i sudija, a ne da sudi primer po primer bez obzira na ostala dešavanja pre toga, tako imaš situaciju da sudija broji igraču faulove pre toga i da mu žuti što se jasno vidi i preko TV ekrana.

                    Originally posted by p4p1 View Post
                    I ja nikako ne mogu da se slozim sa tobom Brajkula, mene kao neutralnog navijaca na tom mecu ni najmanje nije potresao taj crveni, jer je za mene bez sumnje on opravdan. Trebalo bi da mi smeta, jer bi utakmica bila bolja da Montolivo nije dobio crveni? Verovatno bi bila, ali za to je kriv samo Montolivo, a ne sudija.. nije ni prvi ni zadnji koji je dobio crveni za nenameran start, ne moze samo namera da se kaznjava, gde bi se tu onda vukla crta, koliko situacija bi bilo gde ne moze da se proceni da li je igrac imao nameru ili ne.. Za mene potpuno nebitno u onoj situaciji sto nije imao nameru, ono mora crveni da bude.. a Mirallas-ov start koji pominjes je isto cist crveni i to za debelu suspenziju, i to je meni greska sudije, a ne ovo od sinoc.
                    Prvo nisi bio neutralan jer si navijao da Milan ispadne, siguran sam u to na osnovu tvojih komentara posle meča. A poenta mog teksta ti je iznad.
                    Last edited by Brajkula; 12-12-13, 14:15.

                    Comment


                    • Znaci ne treba da se igra po pravilima da bi se zadovoljio narod?

                      Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                      Dvostruki arsini, ovde je sve po pravilima, opasan start i direktan crveni, ali ne bi valjalo da se Mersisajd derbi upropasti, u cilju spektakla i senzacije kakva je EPL i njene planetarne popularnosti... i onda se ljudi odusevljavaju i ne dovode u pitanje koja je najjaca liga, give me a break
                      Svi su se slozili da je Miraljas trebao da leti.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                        Dvostruki arsini, ovde je sve po pravilima, opasan start i direktan crveni, ali ne bi valjalo da se Mersisajd derbi upropasti, u cilju spektakla i senzacije kakva je EPL i njene planetarne popularnosti... i onda se ljudi odusevljavaju i ne dovode u pitanje koja je najjaca liga, give me a break
                        Nisu ovde dvostruki standardi, svi ljudi se slazu da je Mirallas trebao da dobije crveni karton i to dva komada, i to je greska ogromna u celom tom mecu. Sto sada ne znaci da Montolivo ne treba da dobije crveni, zbog te utakmice koja i nema veze sa ovom. Onda ne bi trebao i neki drugi igrac da dobije, i tako sve u krug.
                        Msm ne znam sto uopste diskutujemo i cistom prekrsaju za crveni karton Montoliva, i hvatanja neke leve utakmice, pa mogu i ja da se uhvatim isto tako neke utakmice gde za gore startove nisu dobijali ni zuti, ali cemu to, koja je logika, gde je tu svrha ??? Da se kaze da ako taj tamo neki nije dobio crveni, onda ne treba ni ovaj, msm smesno je diskutovati na taj nacin. Jos uvlacenje teze da se spektakl mora nastaviti u PL, gluplju stvar cuo nisam, i to za tekme Liverpulskih timova, gde crveni svaki mec padaju, ali eto taj dan nisu, sto je greska velika...

                        Brajki, ta tvoja filozofija ne pije vodu i da gledao sam mec jer uostalom ne bih video start Montoliva i ne bi ga komentarisao. Ko je sef, kakav Milan, kakav gazda, sta da pokazu ??? Sta sada domacini treba da imaju toliko povlascen status da mogu da lome noge, ali ne sme da se prekida spektakl. Ja nmg to tako da gledam...
                        Last edited by Freshman; 12-12-13, 14:19.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula
                          Prvo nisi bio neutralan jer si navijao da Milan ispadne, siguran sam u to na osnovu tvojih komentara posle meča. A poenta mog teksta ti je iznad.
                          Poentu sam shvatio, cak je i napisao u postu. Svakako nisam zeleo da Milan ispadne, jer bi to po mene bila mnogo gora opcija, ali valjda ti bolje znas sta sam ja zeleo. Takodje mi se svidjaju ti moji komentari posle meca, pogotovo jer sam kuci dosao oko 2, i posle bacio jedan jedini post u Barceloninoj temi, koji nije imao veze sa Milanom, ali valjda ti bolje znas.

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Brajki, ta tvoja filozofija ne pije vodu i da gledao sam mec jer uostalom ne bih video start Montoliva i ne bi ga komentarisao. Ko je sef, kakav Milan, kakav gazda, sta da pokazu ??? Sta sada domacini treba da imaju toliko povlascen status da mogu da lome noge, ali ne sme da se prekida spektakl. Ja nmg to tako da gledam...
                            Kao prvo da stavim tačku, ja mislim da je crveni Montoliva pregrub, start više izgleda grubo nego što zaista jeste. Na kraju vidi se da fudbal nisi nikada pokušavao da igraš ozbiljnije, bez uvrede razume se, kapiram te, tako da te kapiram što ne kapiraš šta pišem ovo u vezi sa pričom da se pokaže ko je "šef". Na kraju i da uzmemo da je bio crveni, nema veze, Veb daje isti Montolivu za prvi start a pri tom Montolivo je smao indirektan krivac, dok je direktan sudija jer je od starta pustio grubu igru, dakle ja sam krivac što stvari idu u tom smeru i onda tebe kaznim jer sam ja kriv što sam od starta pustio da se igra u tom smeru. Veb očajno sudio sinoč, kanal ! A ako si negde napisao da je utakmica Liverpu-Everton bila spektakl da se sramiš jer si upravo napisao da grub fudbal ne možeš da gledaš, u ostalom da se sramiš što gledaš PL jer je to liga u kojoj obiluju ovakvi startovi i ne tako retko prolaze nesankcionisano kao ovaj sinoć. Dakle ljubitelj si grubog fudbala, a ipak isti ne voliš da gledaš...kontraditkorno.

                            Originally posted by p4p1 View Post
                            Poentu sam shvatio, cak je i napisao u postu. Svakako nisam zeleo da Milan ispadne, jer bi to po mene bila mnogo gora opcija, ali valjda ti bolje znas sta sam ja zeleo. Takodje mi se svidjaju ti moji komentari posle meca, pogotovo jer sam kuci dosao oko 2, i posle bacio jedan jedini post u Barceloninoj temi, koji nije imao veze sa Milanom, ali valjda ti bolje znas.
                            Izvini brat pomešao sam te sa voim likom http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1143901 izvinjenje još jednom
                            Last edited by Brajkula; 12-12-13, 14:36.

                            Comment


                            • objasnio je Brajkula lepo, utakmica je bila puna naboja od prvog zvizduka, krenuli su zustro svi i Webb je morao da presece sa nekoliko zutih kartona a ne da pusti da mu utakmica izmakne kontroli, 20 minuta opominje i onda bubne crveni... mislim da bi daleko oprezniji bio i Montolivo i ostali da je pre njega neko zaradio zuti karton...
                              ne mogu ja sad sa sigurnoscu da tvrdim da je Dowd zbog spektakla ostavio Mirallasa u igri, ali definitivno Engleske sudije imaju jedan kriterijum u Evropi a drugi u PL, nije dzabe ona fraza koju sam pominjao gore
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                                objasnio je Brajkula lepo, utakmica je bila puna naboja od prvog zvizduka, krenuli su zustro svi i Webb je morao da presece sa nekoliko zutih kartona a ne da pusti da mu utakmica izmakne kontroli, 20 minuta opominje i onda bubne crveni... mislim da bi daleko oprezniji bio i Montolivo i ostali da je pre njega neko zaradio zuti karton...
                                ne mogu ja sad sa sigurnoscu da tvrdim da je Dowd zbog spektakla ostavio Mirallasa u igri, ali definitivno Engleske sudije imaju jedan kriterijum u Evropi a drugi u PL, nije dzabe ona fraza koju sam pominjao gore
                                Ja mogu da tvrdim jer ono crveni nije bio samo za slepog čoveka, majgeri leteći u fazonu Van Dam, najmanje tri puta grublje i tri puta vizuelno teže nego ono sinoć za šta je podignut prvi karton na meču. Dakle, Daud nije hteo da uništi utakmicu, takođe pustio je da se igra grubo i držao se standarda do kraja, za sve jedanko, standard, tako da ide i ovaj Freškov deo da su tukli i Liverpulovi, na kraju ispao pravičan što sudija i treba da bude jer deli pravdu, a ne kao Veb sinoć postavio sam standard i onda te kaznim zbog svog standarda i opet isti ostavim na snazi što je primer Balotelija kasnije. Očajno sudio Veb to je poenta priče !

                                Comment

                                Working...
                                X