Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Arsenal je veceras izgubio jer su obicne sise kakav crni sudija.Bayern dobije Barcelonu 4:0 i dodju na Camp Nou i vidis ljudima na facama po sta su dosli,po jos jednu pobjedu.Arsenal je veceras zadrzavao loptu od 9. minute brat bratu.To pokazuje kakav je Wenger trener,a kakav Jupp...pobjeda,pobjeda i samo pobjeda posebno protiv slabije ekipe od sebe
    Dodjes lepo napises post i moze da nastupi tisina. Vengera sam totalno prestao da smatram za pravog trenera posle drugog meca sa Barsom
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Superkup je nebitna stvar, pricamo o evrotrofeju i takmicenju koje traje cele sezone. A taj Real uzeo 3 LS u 5 sezona, koga boli za Superkup.

      Ne znam od koga je Mou u dvomecu izgubio 5 razlike. Verovatno od Vengera.
      Nisam ni rekao da je dvomec u pitanju. S obzirom ko je Mourinho, poraz od 5 razlike u jednom mecu je katastrofa. A ne znam cemu ironija sa Wengerom, kada on i tako takticki neobrazovan kako ga ljudi predstavljaju ima vise trofeja od vecine trenera. Nema LS, ali nemaju je ni mnogi drugi, pa se ne omalovazavaju ovako..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Nisam ni rekao da je dvomec u pitanju. S obzirom ko je Mourinho, poraz od 5 razlike u jednom mecu je katastrofa. A ne znam cemu ironija sa Wengerom, kada on i tako takticki neobrazovan kako ga ljudi predstavljaju ima vise trofeja od vecine trenera. Nema LS, ali nemaju je ni mnogi drugi, pa se ne omalovazavaju ovako..
        O cemu ti baljezgas. To su ligaski porazi koji se moraju da se dese svakom nekad, los dan. Ja o dvomecu pricam. Gubio i SAF 6:1 pa mu nema ravnog, desi se los dan od stotina utakmica.

        Svi najveci treneri imaju LS. Zato i jesu najveci. Nema Lobanovski ali ima 2 KPK i polufinala sa Dinamom iz Kijeva, izbacivao onakav Real i sta sve ne + silna dominacija u domacem sampionatu u SSSR. Vise nije mogao.
        sigpic

        Comment


        • Nema ni Guus Hiddink LS pa niko nece reci da je kanta. SAF je za 27 godina osvojio dve LS, pa niko nece reci da je premalo. Wenger nije zavrsio karijeru, moze on jos LS da osvoji.

          A to da je ligaski mec i da se moze imati los dan je prica za malu decu. Oni najbolji nikada ne dozvoljavaju los dan, a Mourinhova ekipa nikada derbi nije izgubila tako ocigledno, tako da ti to "los dan" mozes obesiti macku o rep.

          Rafa Benitez ispade nepobediv.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Nema ni Guus Hiddink LS pa niko nece reci da je kanta. SAF je za 27 godina osvojio dve LS, pa niko nece reci da je premalo. Wenger nije zavrsio karijeru, moze on jos LS da osvoji.

            A to da je ligaski mec i da se moze imati los dan je prica za malu decu. Oni najbolji nikada ne dozvoljavaju los dan, a Mourinhova ekipa nikada derbi nije izgubila tako ocigledno, tako da ti to "los dan" mozes obesiti macku o rep.

            Rafa Benitez ispade nepobediv.
            Gus Hidink decko ima LS sa PSV-om. Sta sad ti i ja dalje da pricamo kad ne znas osnovne stvari.
            sigpic

            Comment


            • Ali Guus sta je uradio na reprezentativnoj sceni i to sa kakvim timovima, ne treba mu uopste LS trofej iako ga ima...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Nema ni Guus Hiddink LS pa niko nece reci da je kanta. SAF je za 27 godina osvojio dve LS, pa niko nece reci da je premalo. Wenger nije zavrsio karijeru, moze on jos LS da osvoji.

                A to da je ligaski mec i da se moze imati los dan je prica za malu decu. Oni najbolji nikada ne dozvoljavaju los dan, a Mourinhova ekipa nikada derbi nije izgubila tako ocigledno, tako da ti to "los dan" mozes obesiti macku o rep.

                Rafa Benitez ispade nepobediv.
                http://en.wikipedia.org/wiki/Guus_Hiddink
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Hah, jebiga, moja greska..:/
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Ima bi on mozda jos jednu da nije Chelsea bio onako pokraden u polufinalu 2009.

                    Comment


                    • To sto je Hidink uradio sa Juznom Korejom, Australijom i Rusijom je van svake pameti. Covjek je masina.
                      Pa sta je samo radio sa PSVom od 2002. do 2006.
                      sigpic

                      Comment




                      • stvarno ovakvog fukarluka nema ni u JSL..Salke-Bazel,pu!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa ko je sponzor Salkeu,ko je sponzor LS?Ovi su morali proci dalje...

                          Comment


                          • sve je to nebitno,ovo je kriminal! pravi istinski kriminal!


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Jos onaj Zenit prodje dalje

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                O cemu ti baljezgas. To su ligaski porazi koji se moraju da se dese svakom nekad, los dan. Ja o dvomecu pricam. Gubio i SAF 6:1 pa mu nema ravnog, desi se los dan od stotina utakmica.

                                Svi najveci treneri imaju LS. Zato i jesu najveci. Nema Lobanovski ali ima 2 KPK i polufinala sa Dinamom iz Kijeva, izbacivao onakav Real i sta sve ne + silna dominacija u domacem sampionatu u SSSR. Vise nije mogao.
                                Ne provaljuj se vise ko ne vidi Wengerovu velicinu ne treba ni da prati fudbal.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X