Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E jebem ti pleme pojeo sam se,kakav igrac jbt nije prosao vukao ekipu do 12 bodova u ovakvoj grupi,on i Jose Maria igraci ovo ostalo bas slabo.Ne smijem zaboraviti ni Mertensa i on se bas trudio

    Steta bas steta jos place velemajstor na kraju
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ne volis Arsenal, pa ono

      Kasai se drogira. Prvo Mertens u prvom poluvremenu pravi 3 faula na onaj nacin ko Artetin drugi zuti i tek za 5 faul, jer je u medjuvremenu napravio dva blaza dobija zuti karton, jebem ti sudjenje..
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post
        Pored Grizmana bili bi budale da njega jure.
        Igrao i taj Francuz LŠ, baš dobro vukao ekipu a mnogi je najavljivali kao najtvrđi orah, iznenađenje...

        Comment


        • Au , Higuain place , ocigledno mu nije trebalo puno da bas bas zavoli Napoli..

          Btw. prvi put da neko s 12 bodova ide kuci , do sad 10 bio rekord

          Insigne mi je gotivan igrac , ali Griezmann je za njega izmislio loptu ;)
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            E jebem ti pleme pojeo sam se,kakav igrac jbt nije prosao vukao ekipu do 12 bodova u ovakvoj grupi,on i Jose Maria igraci ovo ostalo bas slabo.Ne smijem zaboraviti ni Mertensa i on se bas trudio

            Steta bas steta jos place velemajstor na kraju
            Neću da komentarišem tekst sa igračima i velemajstorom, već samo reći da je Napoli ispao zbog onog neverovatnog pada Dortmunda kod kuće, oni su zapravo pobedili sve što se trebalo dobiti - Dortmund i Arsenal kod kuće, Marsej oba puta, ali eto...

            Comment


            • Sad cemo mi na Real u 1/8 finala. Nastimovano je to da Ozil igra protiv Reala.

              I ekipa poput Zenita u 1/8 finala, a tim poput Juventusa u LE.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Mrtvi Zenit s jednom pobedom ide dalje.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Sad cemo mi na Real u 1/8 finala. Nastimovano je to da Ozil igra protiv Reala.

                  I ekipa poput Zenita u 1/8 finala, a tim poput Juventusa u LE.
                  Samo Bayern treba izbjec to je bitno,licno prizeljkujem PSG.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Engleski tim ce da osvoji ligu prvaka kada se kurceviti FA odluci malo da pomogne svojim timovima u rasporedu tekmi, jebala ih TV prava
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Neću da komentarišem tekst sa igračima i velemajstorom, već samo reći da je Napoli ispao zbog onog neverovatnog pada Dortmunda kod kuće, oni su zapravo pobedili sve što se trebalo dobiti - Dortmund i Arsenal kod kuće, Marsej oba puta, ali eto...
                      Ma ne moras ti komentarisati nista imam ja oci ziv bio,majstor kako god dobije loptu covjek zabije nije bitno sto mora okretati dva stopera i sutati slabijom lijevom

                      Igrali su u grupi sa dvije bolje ekipe i osvojili 12 bodova,zalim samo sto se povrijedio i nije igrao u Londonu nista vise,majstor fudbala

                      Arsenal je veceras igrao pickasto i nagradjeni su time sto mogu dobiti Bayern u narednoj rundi
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Ma ne moras ti komentarisati nista imam ja oci ziv bio,majstor kako god dobije loptu covjek zabije nije bitno sto mora okretati dva stopera i sutati slabijom lijevom

                        Igrali su u grupi sa dvije bolje ekipe i osvojili 12 bodova,zalim samo sto se povrijedio i nije igrao u Londonu nista vise,majstor fudbala

                        Arsenal je veceras igrao pickasto i nagradjeni su time sto mogu dobiti Bayern u narednoj rundi
                        Okrenuo je samo Peru, sto je smijesno sa njegovim atributima
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by soe View Post
                          Samo Bayern treba izbjec to je bitno,licno prizeljkujem PSG.
                          Sto bas njih leba ti, prejaki su ljudi...

                          Inace Griezmann bolji od Insignea, msm da je tu stvar jasna...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment



                          • Otac!!! Steta za Rafu i njegovu momcad, zelim im da sto dalje doguraju u LE.
                            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ma ne moras ti komentarisati nista imam ja oci ziv bio,majstor kako god dobije loptu covjek zabije nije bitno sto mora okretati dva stopera i sutati slabijom lijevom

                              Igrali su u grupi sa dvije bolje ekipe i osvojili 12 bodova,zalim samo sto se povrijedio i nije igrao u Londonu nista vise,majstor fudbala

                              Arsenal je veceras igrao pickasto i nagradjeni su time sto mogu dobiti Bayern u narednoj rundi
                              Nisam ciljao konkretno na tvog mezimca, dobro je odradio LŠ ove godine, već na deo da samo on igra a ostlali kita, eto igrač koga tako često kudiš Insinje je dao 2 gola i 1 asistenciju npr. od toga oba gola nosiocu grupe na kraju.

                              Comment


                              • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
                                Spoiler

                                Otac!!! Steta za Rafu i njegovu momcad, zelim im da sto dalje doguraju u LE.
                                Neznalica sram ga bilo. Mada da je ovakvu loptu dao Iguain npr. kakvo bi to veselje na forumu bilo.

                                Comment

                                Working...
                                X