Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Squawka Football ‏@Squawka 8m
    Yaya Toure completed 96% of his passes (95/99) and won 100% of his tackles for Man City tonight. Excellent display.
    I Yaya izdominirao, City kod kuce deluje kao ekipa koja komotno moze do finala LS, a na strani kao amateri... Inace Man City prvi put u svojoj istoriji prosao grupu.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Ni govora o penalu.
      Pa vidis o kome je rijec brate , taj u zadnje dvije godine samo i zna da pada nista vise ..

      E kako sam ga nekad gotivio , pu pu !
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Strasna tekma veceras. Odlican tempo, ona greska kod prvog gola nas je zamalo kostalo i ovog jednog boda, jer smo mnogo pali. Na induvidualni kvalitet je Real veceras mogao i do tri boda, jer videlo se u drugom poluvrmeenu da ne mozemo da vrsimo isti presing. A upravo je Real preuzeo "nasu" taktiku i krenu sa visokim presingom.

        Onaj lik sto ga dade petom nam je otvorio put za prolazak dalje. Posle onog gola Bale-a mislio sam da ispadamo lagano
        Mogao nedostatak bekova baš da nas košta, kod prvog Kaseres šta mu bi sveti Bog samo zna, kod drugog okrete Bejl Asamou baš lako i zakuca ga, no Asa i ne treba toliko kriviti jer jednostavno bio je naspram vrhunskog igrača i to je jedini put da je ispao večeras, mada upravo se tako i gube ovakve tekme malim greškama. Sa druge strane Kaseres je čovek koji od svih naših bekova ima najbolji centaršut, sjajno za Ljorentea i ovaj rutinski, ali opet sa druge strane da nije napravio onu glupost mislim da bi iskontrolisali meč do kraja, ali to je priča sada šta bi bilo kada bi bilo.

        Msm imamo jasnu računicu a to je 4 boda da pri tom Real ne izgubi od Galate a i od Danaca. No sa 6 sigurno idemo dalje, sve je i dalje na nama, zavisimo od nas samih nije tragična situacija.

        Originally posted by Freshman91 View Post
        I Yaya izdominirao, City kod kuce deluje kao ekipa koja komotno moze do finala LS, a na strani kao amateri... Inace Man City prvi put u svojoj istoriji prosao grupu.
        Ne može ta statistika protiv CSKA da se poredi sa statistikom Pirla protiv Reala, bar 3x veće dostignuće e ovo Pirlovo. Znam da nisi ni upoređivao ali eto čisto da kažem.

        EDIT: I manite se tog penala za Junajted, nije vredan pomena, prvo jer nije ni postojao, drugo jer nije ni uticao na konačan rezultat.
        Last edited by Brajkula; 05-11-13, 22:29.

        Comment




        • Toni dominator. I neko kaze, nece on igrati zbog Thiaga..
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Lako je imati 107 pasova od toga 102 tačna kada ti je trener Pep Gvardiola i kada zahteva da se iživljavaš sa pasovima na dva metra, plus kada na to dodamo da ti je protivnik bio Plzen uz dužno poštovanje Česima

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post


              Toni dominator. I neko kaze, nece on igrati zbog Thiaga..
              Nisi se ovako divio igracima Barse. Sta su kompleksi.

              EDIT: Pa cak i u ovom postu bivsi igrac Barselone. Produzena kafa
              sigpic

              Comment


              • Pa nisu mu bas svi pasovi bili na dva metra. Imao je barem 10-ak tezih uspesnih paseva.


                Ne moze ni tu taktiku svako da igra

                Comment




                • Au..
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post
                    Pa nisu mu bas svi pasovi bili na dva metra. Imao je barem 10-ak tezih uspesnih paseva.

                    Ne moze ni tu taktiku svako da igra
                    10 od 107, pa ti vidi ;)

                    Originally posted by mareliverpool View Post


                    Au..
                    Bilo već carU

                    Comment


                    • Pa dobro ja kazem barem 10-ak, ko zna koliko ih je bilo. Nisam ih brojao

                      Comment


                      • Vidje li Cicarita i on oce u 11 a ne mozes malisa,sa ovakvim promasajem u LS....plus sto odavno on nije ono sto bi trebao da bude u jednom Mancester Junajtedu,ionako to vec zna uprava MU,sad ce on na transfer listu;)..cicarito,velika greska..
                        Siti u dvije utakmice zaredom puni do vrha,PSZ se opustio dok za Real mislim da je prvi favorit za osvajanje!
                        Last edited by Duka; 06-11-13, 08:37.


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma kakav Real nema sanse da osvoji,pogotovo ne sa ovakvom igrom.Pa Juventus ih je razbio u pojedinim delovima,sa ovakvom igrom Real moze da se nada samo polufinalu najvise zbog dobrih pojedinaca koji ih vuku,ali bez timske igre neam nista.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Real ako osvoji ja se kastriram braco.
                            Gubitnici su to veliki...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Ma kakav Real nema sanse da osvoji,pogotovo ne sa ovakvom igrom.Pa Juventus ih je razbio u pojedinim delovima,sa ovakvom igrom Real moze da se nada samo polufinalu najvise zbog dobrih pojedinaca koji ih vuku,ali bez timske igre neam nista.
                              Ma ko zna šta može do marta da se izdešava, najbitnije za taj Real je da je prošao grupu, a posle tamo u knock-out je ko koga zajebe, desi se da su protivnici poprilično sličnog kvaliteta, vrhunski nivo fudbala i tu sitnice odlučuju, kao što je npr. sinoć odlučila greška Kaseresa, da toga nije bilo izneo bi Juve tekmu do kraja, moje mišljenje, pa ti vidi kakva je to sitnica koja okrene meč u potpuno drugom smeru.

                              Odlična je ekipa Real, uvek favoriti, sada kada napišeš pa Juventus ih je nadigrao, tu potcenjuješ naš Juve, nikad to, mišljenja sam da smo i mi u vrhu, najjača ekipa iz Italije, Italijane nikada ne potcenjivati čuvena fraza, imamo i mi svoje šanse. U ostalom ni Čelzi u šampionskoj godini nije bio sigurna najjača ekipa pa su stigli do kraja, sve je otvoreno u knock-out i naravno da kao navijač imam osnova da maštam, a i kako dižemo formu imam i razloga

                              Comment


                              • Originally posted by Duka View Post
                                Vidje li Cicarita i on oce u 11 a ne mozes malisa,sa ovakvim promasajem u LS....plus sto odavno on nije ono sto bi trebao da bude u jednom Mancester Junajtedu,ionako to vec zna uprava MU,sad ce on na transfer listu;)..cicarito,velika greska..
                                Siti u dvije utakmice zaredom puni do vrha,PSZ se opustio dok za Real mislim da je prvi favorit za osvajanje!
                                Dobro sad, nije najveca greska. Desi se svakom da promasi izglednu sansu. Evo na prethodnim mecevima u LS je RVP tako promasio sansu za gol, znaci desava se i najboljima.

                                Chicha je kod nas dzoker sa klupe, tako treba i da ostane, ne moze on u prvu pa da se udara nogom u pedu ceo dan.

                                Comment

                                Working...
                                X