Announcement

Collapse
No announcement yet.

2013 FORMULA 1 SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ok, dakle i Ferrari se u potpunosti prebacuje na 2014, Domenicalli dodaje ono sto je svima poznato - od kad su gume promenjene znali su da su im sanse nikakve... Vettel sampion, Alonso verovatno vice sampion, tesko ce ga Lewis stici sad, RB takodje sampion, tu nema teorije da se nesto promeni, Mecka i Ferrari ce voditi dobru borbu za brojeve 3 i 4... Lotus je zakovan na 4. mestu, njihovi brojevi se nece menjati, McLaren ce se verovatno odrzati ispred FI, koja ce se sigurno odrzati na poziciji 6. Sauber ce tesko dostici STR, tako da je verovatno i tu sve reseno, a definitivno je reseno za Williams koji ima velike sanse da ostane na tom 1 mizernom poenu. Bruka... Marussia je ispred Caterhama sve dok Caterham ne zavrsi neku trku na 12. mestu, ili na 13. ali da Marussia do kraja sezone ne zavrsi iznad 15. mesta. Videcemo, prosle godine Petrov je doneo prevagu na zadnjoj trci...

    Comment


    • #62
      http://indavideo.hu/video/Kimi_Rikko...Szingapur_2013

      Raikkonenova preticanja u Singapuru.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #63
        Evo nadjoh ovaj mali podsetnik , kako je to nekada bilo

        sigpic

        Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

        Comment


        • #64
          Gledao sam snimke toga, nije bas bilo tako naivno, em je Alonso stao u sred slepe krivine, em je Webber izleteo bez dozvole redara... Zamalo da ga pokupi Hamilton... Ali u svakom slucaju trebali su obojicu da osamare po dzepu umesto ovoga, opomene Alonsu sad u sezoni nista ne znace, a Webberu upropastavaju kraj karijere...

          Comment


          • #65
            Alan Permane prolupao načisto. Prvo pljuje po Kimiju, a sada vidim da priča kako Fetel ima prednost od 2 sekunde i da Alonso može da zaboravi na titulu 2014. Lotus se definitivno raspada. Vođa će im biti Grosjean!
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • #66
              Say what?

              Comment


              • #67
                If the police cant stop you you must be on the dust

                Comment


                • #68
                  Odlican, svi detalji su tu... Ono F1 2014? na pustinjskom rastinju je genijalno...

                  Comment


                  • #69
                    Hahaaa extra ....samo ako 2014 bude ovakva dobro cu razmisliti da li nastavljam da pratim f1
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by dzoni gp View Post
                      samo ako 2014 bude ovakva
                      Kakva - dominacija jednog vozaca ili mutljavina sa gumama i cime sve ne? Posto je jedno sa drugim povezano, a drugog nece biti... Bar tako kazu u Pirelliju, sasvim im je dosta sto 2 godine ispadaju magarci...

                      Comment


                      • #71


                        Ne znam otkud odjednom toliko verovanje u Fetela/Red Bull za 2014.
                        Last edited by MarkedOne8; 26-09-13, 15:15.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Pa ljudi gledamo dosta dugo vremena istu pricu rastimovanom orkestru (Ferrari) uvek nesto fali ili ce biti bolje sledece sezone....DOKLE???? Boli me jel sam navijac doticnog tima ali ove sezone posle Malezije sam vec znao da od titule nema nista i da su daleko od Red bula u svakom pogledu (nazalost ) a Singapur mi je bio hladan tus kad sam video sta Fetel radi i kako nestaje na "istrosenim gumama" verujem da Pireli tu ima dosta uticaja i da ima mutljavine ali realno ni jedan tim u f1 nije zlatan to nas je istorija naucila....izgubio sam veru u Ferrari mislim da ce Mercedes biti ozbiljniji konkurent u 2014 Red bullu od Ferrarija,daj Boze da gresim ....U Ferrari cu opet poceti da verujem kada budu jaki na delu a ne na recima .....ne ulazim u raspravu sa vam jel ste mnoogo vise upuceni od mene ovo je samo moje laicko misljenje pozzzz
                          sigpic http://caseystoner.com.au/

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by dzoni gp View Post
                            Pa ljudi gledamo dosta dugo vremena istu pricu rastimovanom orkestru (Ferrari) uvek nesto fali ili ce biti bolje sledece sezone....DOKLE???? Boli me jel sam navijac doticnog tima ali ove sezone posle Malezije sam vec znao da od titule nema nista i da su daleko od Red bula u svakom pogledu (nazalost ) a Singapur mi je bio hladan tus kad sam video sta Fetel radi i kako nestaje na "istrosenim gumama" verujem da Pireli tu ima dosta uticaja i da ima mutljavine ali realno ni jedan tim u f1 nije zlatan to nas je istorija naucila....izgubio sam veru u Ferrari mislim da ce Mercedes biti ozbiljniji konkurent u 2014 Red bullu od Ferrarija,daj Boze da gresim ....U Ferrari cu opet poceti da verujem kada budu jaki na delu a ne na recima .....ne ulazim u raspravu sa vam jel ste mnoogo vise upuceni od mene ovo je samo moje laicko misljenje pozzzz
                            Kraći odgovor od ovoga ne mogu da ti dam: Raikkonen 2014. Veruj mi. Mada nije samo on faktor.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Daj Boze da si u pravu mene samo plasi Ferrari u trci i njihove pogresne odluke nacuo sam da su dosli neki novi/stari ljudi pa nadam se da ce se videti pomak ....
                              sigpic http://caseystoner.com.au/

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by dzoni gp View Post
                                Pa ljudi gledamo dosta dugo vremena istu pricu rastimovanom orkestru (Ferrari) uvek nesto fali ili ce biti bolje sledece sezone....DOKLE???? Boli me jel sam navijac doticnog tima ali ove sezone posle Malezije sam vec znao da od titule nema nista i da su daleko od Red bula u svakom pogledu (nazalost ) a Singapur mi je bio hladan tus kad sam video sta Fetel radi i kako nestaje na "istrosenim gumama" verujem da Pireli tu ima dosta uticaja i da ima mutljavine ali realno ni jedan tim u f1 nije zlatan to nas je istorija naucila....izgubio sam veru u Ferrari mislim da ce Mercedes biti ozbiljniji konkurent u 2014 Red bullu od Ferrarija,daj Boze da gresim ....U Ferrari cu opet poceti da verujem kada budu jaki na delu a ne na recima .....ne ulazim u raspravu sa vam jel ste mnoogo vise upuceni od mene ovo je samo moje laicko misljenje pozzzz
                                Recept za uspeh u modernoj F1 je jednostavan... Ubacis puno novca, dovedes strucnjake za taj novac, dovedes provereno dobre ljude da budu na vrhovima svojih oblasti i za 2-3 godine ce sve biti odlicno. Vozaci, to se podrazumeva da moraju biti provereni sampioni, ako vec dovodis neke nove.

                                Ferrari ima novca, ima mnogo novca, dovodi neke kvalitetne ljude, ali ne na svim mestima. Dobar inzenjer Italijan ima prednost pri zaposljavanju u odnosu na izuzetnog Britanca/Nemca, biraj... Sad su se malo promesali sa Allisonom i ekipom iz Lotusa, ali opet Domenicalli na vrhu i Italijani u odseku za motore mi ne mirisu na dobro. Krivac za to je Montezemolo pre svega. Promene koje se vrse dolaze presporo. Domenicalli je morao biti zamenjen vec na kraju 2010. Chris Dyer je otisao bez pravog razloga, on odgovara Domenicalliju, a sef uvek mora prvi snositi odgovornost.

                                Da nije Alonsa, sve bi bilo mnogo gore. A iskreno, pitam se i koliko bi to uticalo da se neke stvari promene...

                                Titula nije izgubljena u Maleziji, niti Bahreinu. Imace Vettel sigurno jos jedan peh do kraja sezone, ne moze da nema. Izgubljena je u Britaniji, na 2 nacina. Prvo i ipak mnogo vaznije je sto su nakon toga gume promenjene. Drugo, malo manje vazno, ali vrlo vazno, jer sto opet ima problema u CFD odeljenju i u odeljenju aerotunela. To je sve puno Italijana...

                                Ali basically, sve sto si rekao stoji, to je to, to je srz problema - jaki na recima, ali ne i delima...

                                Comment

                                Working...
                                X