Announcement

Collapse
No announcement yet.

2013 FORMULA 1 SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Mislim da koristi NFS Underground precice
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • #17
      Moguće
      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

      Comment


      • #18
        Raikkonen je danas bio očajan sa razlogom. Imao je problema s leđima još od petka. Priklješten živac ili tako nešto.

        A šta reći za Fetela. Ko god i dalje sumnja da je on šampion samo zbog Red Bulla, neka skine F1 sezone 2007 i 2008. pa nek gleda njegove trke. Verovatno sam jedan od retkih ne-Nemaca kojem je Fetel još onda bio drugi omiljeni vozač.
        Last edited by MarkedOne8; 21-09-13, 21:43.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #19
          Steta sto je vec sezona gotova,nije kao 2011 ali priblizno .Fuj
          Last edited by DinoFC; 21-09-13, 21:44.

          Comment


          • #20
            Originally posted by FC Nadal View Post
            Steta sto je vec sezona gotova,nije kao 2011 ali priblizno .Fuj
            Po meni je ovo gore od 2011. Cele 2013. smo se nadali kako ko za koga da može da osvoji titulu (Hamilton, Alonso, Raikkonen) i na kraju ovako naglo završetak. 2011. je bila jako dobra borba za drugo i treće mesto.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • #21
              Ne znam sta mi je gore,meni je ova nekako gora.Jer se 2011 vidjelo od pocetka da ce biti one-man show i svi smo to prihvatili odmah i ja pola trka nisam ni gledao.Ove godine je vecina bila ubjedjena da ce doci promjena i opet energetski napitak osvaja titulu

              Comment


              • #22
                Namestio Bernie, nista cudno...

                Comment


                • #23
                  Originally posted by FC Nadal View Post
                  Ne znam sta mi je gore,meni je ova nekako gora.Jer se 2011 vidjelo od pocetka da ce biti one-man show i svi smo to prihvatili odmah i ja pola trka nisam ni gledao.Ove godine je vecina bila ubjedjena da ce doci promjena i opet energetski napitak osvaja titulu
                  Pa o tome ti pričam. Naglo se ohladila sezona. 2011. se Button proslavio kao da je osvojio titulu jer je to bilo jako cenjeno drugo mesto a i bilo je zanimljivo. Hamilton, Webber, Alonso, Button... A ove godine, Lotus se raspada, Ferrari se okrenuo 2014., Mercedes je i dalje u Moralnom zanosu. Pitanje je hoće li Alonso biti drugi, a Raikkonen ako zadrži četvrto mesto ispred Webbera da ga stave odmah u Hall of Fame.

                  Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Namestio Bernie, nista cudno...
                  Namestiće se jednom i Ferrariju.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Sledece godine Pirelli namerava da napravi kamenje, dosta im je zafrkancije sa ovim stvarima... Ja imam neki jak osecaj da ce Mecka da izdominira sa Hamiltonom bas opako sledece godine, zbog motora naravno. A za Brawna smo utvrdili da ima neke kompromitujuce slike Bernija, moguce da je nasao neke slike sa zidova na kojima Bernie podmicuje mamute da ispadne da ih je ulovio, pa ga ucenjuje njima...

                    Comment


                    • #25
                      Vidim još jednu laganu pobjedu i ovjeru 4. uzastopne titule.

                      Comment


                      • #26
                        Ako je tako, cestitke
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #27
                          kakav start Alonsa
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by mareliverpool View Post
                            kakav start Alonsa
                            Majstor bi sa Marusijom osvajao bodove
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #29
                              Di resta
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • #30
                                Imam osjecaj da su se Vettel,Rosberg i Hamilton zahebali,na starim su gumama i ne vjerujem da ce moci da se odlijepe od Alonsa a posljednjih 15/20 krugova nece biti dovoljno da se nadoknadi 20sec koliko ce imati zaostatka iza Alonsa kad izadju iz boxa.Vettela jedinu mogu Mercedesi da spase kocenjem Alonsa.

                                Comment

                                Working...
                                X