Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

    [quote author=Vladan link=topic=1362.msg89697#msg89697 date=1252664818]
    Ti si seljak,slusas stranu muzika,a imas priliku da slusas strasnu domacu,turbo folk,Seka,Ceca,Stoja,Milan,pa dje ces ljepse i bolje od toga 8)
    [/quote]na sta sam spao na igracku za zajebanciju,nema alekse,fc postao mod,pa sam ja dezurni! ;D
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

      Pa normalno da si dezurni,kad njega ne slusas,stidi se >

      [img]http://api.ning.com/files/c3H-Bccn*X16SOTL6DxMnHfS8FidCDNt09Efbx-Pd0dgrbRv4bV4NS4He-KY9akoYQZFBfHf3bfN8BurO30QosHWKJGLjfF9/milanstankovic.jpg[/img]
      sigpic

      Comment


      • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

        Zamolio sam te... Pa sta ce pomisliti ljudi koji gledaju forum kada vide njegovu sliku... Prvo sto je off-topic a drugo msm ako postavljas sliku od nekog pevaca postavi od neke legende a ne ovog ,,momka,,.
        http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

        Comment


        • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

          Pazi Vuce,ja stvarno rijetko idem u off i izbjegavam,ne volim to,moze se reci da mi je spam,stran,pokusavam da se drzim teme,uvijek,ali samo morao da postujem sliku momka koji plijeni i glasom i stasom,a sto se legendi tice,evo u toku dana cu mozda postovati sliku Bore Drljace ili Ere Ojdanica 8)
          sigpic

          Comment


          • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

            [quote author=Vladan link=topic=1362.msg89706#msg89706 date=1252667031]
            Pazi Vuce,ja stvarno rijetko idem u off i izbjegavam,ne volim to,moze se reci da mi je spam,stran,pokusavam da se drzim teme,uvijek,ali samo morao da postujem sliku momka koji plijeni i glasom i stasom,a sto se legendi tice,evo u toku dana cu mozda postovati sliku Bore Drljace ili Ere Ojdanica 8)
            [/quote]
            Jao, nemamo isti ukus ali nema veze... Inace ne gotivim narodnjake ni nasu estradu ali sam verovatno u manjini...
            http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

            Comment


            • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

              [quote author=Vladan link=topic=1362.msg89703#msg89703 date=1252666320]
              Pa normalno da si dezurni,kad njega ne slusas,stidi se >

              [img]http://api.ning.com/files/c3H-Bccn*X16SOTL6DxMnHfS8FidCDNt09Efbx-Pd0dgrbRv4bV4NS4He-KY9akoYQZFBfHf3bfN8BurO30QosHWKJGLjfF9/milanstankovic.jpg[/img]
              [/quote]koliko slika stavljas od njega,vidim ja da bi ti volio biti drugar sa njim ;D ;D ;D ;D ;D
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                Pa vidi Vuce,nisam ja nista gori od tebe ako slusam turbo folk,nemamo isti ukus,ali to ne znaci da ne mozemo da diskutujemo,o sportu,o zivotu uopste,jer ti mislis da je ta muzika losa,ali nije tako,sve te pjesmu imaju neku snaznu poruku,pa samim tim je za mene ta vrsta muzike vrlo kvalitetna,a svakao si u manjini 8)

                Mando ja i on smo vec drugari,ja,Zeki i Tmac mu pomazemo oko kanala koji ce se zvati Milan YEAH,i koji ce pustati samo visoko kvalitetni turbo folk 8)
                sigpic

                Comment


                • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                  [quote author=Vladan link=topic=1362.msg89711#msg89711 date=1252667858]
                  Pa vidi Vuce,nisam ja nista gori od tebe ako slusam turbo folk,nemamo isti ukus,ali to ne znaci da ne mozemo da diskutujemo,o sportu,o zivotu uopste,jer ti mislis da je ta muzika losa,ali nije tako,sve te pjesmu imaju neku snaznu poruku,pa samim tim je za mene ta vrsta muzike vrlo kvalitetna,a svakao si u manjini 8)
                  [/quote]
                  Nisam ja ni rekao da si gori... Pa verovatno bi svi moji ortaci bili srecni kada bi topoceo da slusam... ;D Ja sada slusam PSY, Trance... Prosto vise me uzbudi tj budem u nekoj extasi... A kada slusam narodnjake ili estradu smorim se...
                  http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                  Comment


                  • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                    [quote author=vuk link=topic=1362.msg89713#msg89713 date=1252668130]
                    Nisam ja ni rekao da si gori... Pa verovatno bi svi moji ortaci bili srecni kada bi topoceo da slusam... ;D Ja sada slusam PSY, Trance... Prosto vise me uzbudi tj budem u nekoj extasi... A kada slusam narodnjake ili estradu smorim se...
                    [/quote]
                    Pa rekao si Vuce,bar se meni tako ucinjelo :-\,kao ti slusas PSY(ja samo znam za onaj fudbalski tim PSV,ovo ne znam ni sto znaci ???),Trance,i gledas me sa visine,moglo se to protumaciti kad se malo cita izmedju redova,ali dobro nisi ni prvi ni poslednji koji ima predrasude,ja sam ljudsko bice,isto kao i ti,slusam drugu vrstu muzike,pa sta sad,vjeruj mi nisam gori od tebe i nema potrebe da imas takve predrasude...
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                      [quote author=Vladan link=topic=1362.msg89711#msg89711 date=1252667858]
                      Pa vidi Vuce,nisam ja nista gori od tebe ako slusam turbo folk,nemamo isti ukus,ali to ne znaci da ne mozemo da diskutujemo,o sportu,o zivotu uopste,jer ti mislis da je ta muzika losa,ali nije tako,sve te pjesmu imaju neku snaznu poruku,pa samim tim je za mene ta vrsta muzike vrlo kvalitetna,a svakao si u manjini 8)

                      Mando ja i on smo vec drugari,ja,Zeki i Tmac mu pomazemo oko kanala koji ce se zvati Milan YEAH,i koji ce pustati samo visoko kvalitetni turbo folk 8)
                      [/quote]Jel ti ides da mu pomazes ili on dodje kod tebe da mu pomazes... ;D,i ko je Zeki!
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari


                        Mando,ne odgovaram na takve provokacije,a Zeki je Zeljko Mitrovic,citaj malo postove...
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                          [quote author=Vladan link=topic=1362.msg89714#msg89714 date=1252668465]
                          [quote author=vuk link=topic=1362.msg89713#msg89713 date=1252668130]
                          Nisam ja ni rekao da si gori... Pa verovatno bi svi moji ortaci bili srecni kada bi topoceo da slusam... ;D Ja sada slusam PSY, Trance... Prosto vise me uzbudi tj budem u nekoj extasi... A kada slusam narodnjake ili estradu smorim se...
                          [/quote]
                          Pa rekao si Vuce,bar se meni tako ucinjelo :-\,kao ti slusas PSY(ja samo znam za onaj fudbalski tim PSV,ovo ne znam ni sto znaci ???),Trance,i gledas me sa visine,moglo se to protumaciti kad se malo cita izmedju redova,ali dobro nisi ni prvi ni poslednji kaooji ima predrasude,ja sam ljudsko bice,isto kao i ti,slusam drugu vrstu muzike,pa sta sad,vjeruj mi nisam gori od tebe i nema potrebe da imas takve predrasude...
                          [/quote]
                          Nemam ja predrasude... Samo sam rekao da ne volim tu muziku nisam ja nikoga osudjivao... Samo sada sam u tim godinama gde vise volim ovakvu muziku sa vise energije i to je to...
                          http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                          Comment


                          • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                            [quote author=Vladan link=topic=1362.msg89716#msg89716 date=1252668592]

                            Mando,ne odgovaram na takve provokacije,a Zeki je Zeljko Mitrovic,citaj malo postove...
                            [/quote]a ko je Zeljko Mitrovic
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                              On valjda drzi Tv Pink...
                              http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                              Comment


                              • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                                [quote author=vuk link=topic=1362.msg89717#msg89717 date=1252668705]
                                Nemam ja predrasude... Samo sam rekao da ne volim tu muziku nisam ja nikoga osudjivao... Samo sada sam u tim godinama gde vise volim ovakvu muziku sa vise energije i to je to...
                                [/quote]
                                Ma ok je Vuce,malo si provokativno usao u svu ovu pricu,ali ne ljutim se ja ;)
                                [quote author=manda link=topic=1362.msg89718#msg89718 date=1252668732]
                                a ko je Zeljko Mitrovic
                                [/quote]
                                Znas ti dobro ko je ;),ali evo Vuk ti je odgovorio 8)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X