Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

    [quote author=fc nadal link=topic=1362.msg84885#msg84885 date=1250674170]
    [quote author=Vladan link=topic=1362.msg84884#msg84884 date=1250674082]
    Kao sto vidite,strasne prevare se rade sa tabelom >,ako se ovakve stvari nastave moracu da istupim iz lige...
    [/quote][/quote]
    Ma jednostavno ove greske se previse cesto dogadjaju,vidim ja da je sad ispravljeno,ali da ja nisam provjerio,ostao bih kratak za 2 boda...
    Da je Tmac radio tabelu,ovako nesto se nikad ne bi dogodilo...
    sigpic

    Comment


    • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

      [quote author=Vladan link=topic=1362.msg84886#msg84886 date=1250674296]
      [quote author=fc nadal link=topic=1362.msg84885#msg84885 date=1250674170]
      [quote author=Vladan link=topic=1362.msg84884#msg84884 date=1250674082]
      Kao sto vidite,strasne prevare se rade sa tabelom >,ako se ovakve stvari nastave moracu da istupim iz lige...
      [/quote][/quote]
      Ma jednostavno ove greske se previse cesto dogadjaju,vidim ja da je sad ispravljeno,ali da ja nisam provjerio,ostao bih kratak za 2 boda...
      Da je Tmac radio tabelu,ovako nesto se nikad ne bi dogodilo...

      [/quote]

      Tmac zna napraviti gresku,meni je prije par kola pogresio i ja sam mu ko covek preko PM-A rekao i sve rijesilo...A ti ovdje places za dva boda..

      Comment


      • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

        Ma daj mu cuclu da se smiri ili zovi Tmac-a da ga utjesi

        Comment


        • [/quote]

          Comment


          • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

            Meni Tmac nikad nije napravio gresku,a kad on pise tabelu ja nikad i ne provjeravam 8) 8) 8)
            Zavrsena je prica sad,ali mi nije jasno odakle mi 2 boda manje,a Matje - Zverev nose 1.5 bod ??? ;D ;D ;D
            sigpic

            Comment


            • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

              [quote author=Vladan link=topic=1362.msg84890#msg84890 date=1250674513]
              Meni Tmac nikad nije napravio gresku,a kad on pise tabelu ja nikad i ne provjeravam 8) 8) 8)
              Zavrsena je prica sad,ali mi nije jasno odakle mi 2 boda manje,a Matje - Zverev nose 1.5 bod ??? ;D ;D ;D
              [/quote]

              Preskocio sam ti bodovati Robredo -Chardy,tek ustao,ne vidim dobro... ;)

              Comment


              • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                Vjerovatno cu dobiti otkaz.. :-X :-X :-X

                Comment


                • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                  I ostali kad dodju neka provjere bodove,posto je FC poznat kao dobar racundzija ;D ;D ;D
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                    Gdje mu samo Tmac dodjeli tu poziciju,fc nadal popije litar sljive,pa tek onda krene sa racunicom,sta bi tek bilo da mu damo slozenije operacije ;D ;D

                    Comment


                    • [/quote]

                      ;D ;D ;D ;D ;D Kakva sljiva covece,jeger je moj najbolji drug.. ;D ;D ;D ;D ;D ;D

                      Comment


                      • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                        Mando jesi provjerio bodove,vjerovatno se neki bod zagubio ;D ;D ;D ;D
                        sigpic

                        Comment


                        • [/quote]
                          Evo letim...ccc
                          Ne pada mi na pamet da provjeravam,vjerujem tom koje racunao...
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • [/quote]
                            Evo letim...ccc
                            Ne pada mi na pamet da provjeravam,vjerujem tom koje racunao...
                            [/quote]

                            Ovo je ljudina od coveka...

                            Comment


                            • [/quote]
                              Evo letim...ccc
                              Ne pada mi na pamet da provjeravam,vjerujem tom koje racunao...
                              [/quote]
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                                mora krasti kada pobjednik dobija vrijednu nagradu...ccc
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X