Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by chofy88 View Post
    Uzivaj
    Sutra Rudar dobija i ostajes na 2. mjestu

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Sutra Rudar dobija i ostajes na 2. mjestu
      Davljenik se za slamku hvata
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Meni je najvažnije da su 4 neznalice iza mene, i to su se fino poredali 6-9.

        Comment


        • Ček, ček.. pa ti ovde na forumu važiš za nekog znalca, a ne ja... i tek si peti? Pih.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • pokazao je veliko neznanje uzrokovano visemjesecnim izbivanjem s foruma

            Comment


            • I koja je nagrada za pobednika?
              sloboda ili ništa

              Comment


              • jak stisak ruke i tapsanje po ramenu
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • I cveće

                  Spoiler
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ček, ček.. pa ti ovde na forumu važiš za nekog znalca, a ne ja... i tek si peti? Pih.
                    Shminka ti je objasnio, i pored toga sam bio ispred

                    Comment


                    • ej, kada ti treba i verbalna potpora, drugi moraju da "objašnjavaju" kao da se tenis ne prati i van foruma... (Bojana odličan smajli, ubaci ga )
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Naravno da treba. Kad je tenis u pitanju ovo je daleko najbolji forum i odsustvo i nepoznavanje pravila je uzelo maha, svejedno sam završio ispred Ovi što su završili ispred mene su taktičko iznenađenje i nepoznavanje protivnika, a shminka je statistička greška

                        Comment


                        • Ma neka si, prvi se mačići bacaju u vodu (moji), a ti koji si svaki put stavljao za pobednike Novakove najljuće rivale, pa i juče.... vala neka si ispred mene, nije mi žao.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            a shminka je statistička greška
                            hahahahah
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Titula, titula
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Bravo Cofi
                                7. mjesto na kraju, Delpo
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X