Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad krene igrica bice jasnije
    ali ukratko, svaki dan biras tim, tj. biras koji ce igrac da pobedi i tako dobijas poene medjutim, ne mozes da izaberes sve jake igrace, zato sto imas budzet u koji moras da se uklopis, tako da moras pametno da raspolazes parama
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Moze mala pomoc kako ovo funkcionise ?

      Comment


      • klikneš PLAY, registruješ se fejbukom pa opet PLAY
        ako pratiš Bojanin link već ćeš biti u grupi Sportklub foruma
        kad odabereš ima tima videćeš koliko bodova imaš na raspolaganju.

        ideš na MY TEAM i biraš šest igrača
        gde stoji Zvezdica to su ti bodovi kojima plaćaš odabir igrača
        Gledaj da na prvo mesto odabereš najjačeg jer ćeš posle odbaira imati pitanje da li će tvoj prvo odabrani igrač izgubiti jedan ili više setova u prvom kolu i ako pogodiš trebo bi dobiti nagradu 50 bodova, isto možeš birati da pogađaš vreme trajanja meča što sam ja prkočio jer ako sam shvatio tu možeš i gubiti poene.

        kod odabira igrača poredbroja zvezdica koje predstavljaju vrednost igrača možeš videti i broj poena koje dobijaš za njegovu pobedu u toj rundi.
        Ma snaći ćeš se, probaj samo pa će ići samo od sebe

        za drugo kolo valjda opet biraš igrače ponovo, a koliko sam shvatio u opticaju je samo muški turnir
        If it wasn't hard, everyone would do it. It's the hard that makes it great.

        Comment


        • Jel se biraju igraci po danu ili po kolu

          po kolima
          Last edited by shminka; 25-05-13, 11:18.

          Comment


          • Ja mislim da ide po danima, mislim da je tako bilo prosle godine, ali nisam 100% sigurna.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • nije, ide po kolu

              ono prosle godine je bila skroz druga zezancija
              Last edited by shminka; 25-05-13, 11:42.

              Comment


              • Moze li ovde da se promeni jezik?
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by Komri View Post
                  klikneš PLAY, registruješ se fejbukom pa opet PLAY
                  ako pratiš Bojanin link već ćeš biti u grupi Sportklub foruma
                  kad odabereš ima tima videćeš koliko bodova imaš na raspolaganju.

                  ideš na MY TEAM i biraš šest igrača
                  gde stoji Zvezdica to su ti bodovi kojima plaćaš odabir igrača
                  Gledaj da na prvo mesto odabereš najjačeg jer ćeš posle odbaira imati pitanje da li će tvoj prvo odabrani igrač izgubiti jedan ili više setova u prvom kolu i ako pogodiš trebo bi dobiti nagradu 50 bodova, isto možeš birati da pogađaš vreme trajanja meča što sam ja prkočio jer ako sam shvatio tu možeš i gubiti poene.

                  kod odabira igrača poredbroja zvezdica koje predstavljaju vrednost igrača možeš videti i broj poena koje dobijaš za njegovu pobedu u toj rundi.
                  Ma snaći ćeš se, probaj samo pa će ići samo od sebe

                  za drugo kolo valjda opet biraš igrače ponovo, a koliko sam shvatio u opticaju je samo muški turnir
                  Ali koliko sam ja shvatio nagrada je 100 poena za trajanje meca da pogadjas i gubis za jedan minut jedan poen, tako da bi dobio negativne poene moras omasiti za vise od sat i 40 minuta tacnije 100 minuta.. Tako da se isplati staviti koliko ce trajati mec
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Samo jos jedno pitanje, koliko se igraca moze promeniti nakon sto se odigra prvo kolo, ceo tim ili...
                    sigpic

                    Comment


                    • Vjerujem cijeli tim

                      Comment


                      • ne znam to za trajanje meča, ali tim se ponovo bira za svaku rundu, a ne po danu.
                        Srećno svima, da se svi pošteno borite! pa nek najbolji među vama meni gleda u leđa
                        If it wasn't hard, everyone would do it. It's the hard that makes it great.

                        Comment


                        • Skaču li cijene igračima nakon svakog kola?

                          Comment


                          • mislim da ce se cijena svakog od igraca formirati na osnovu njegovog protivnika u narednom kolu...baca mi na to

                            Comment


                            • Igrica je prilično nejasna, jer nije razjašnjeno šta u narednim kolima. Da li igrači koji koštaju 100 i dobijaju 50 koštaju 150 u narednom kolu, ili ostaje ista cijena? Da li je caka ne postaviti nekog od najboljih, ili staviti 2 najbolja i 4 dunstera

                              Comment


                              • Numeju francuzi praviti igrice

                                Comment

                                Working...
                                X