Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Takticki, da niko od mene nista ne ocekuje u drugoj rundi kad cu da vas pocistim
    sigpic

    Comment


    • Zanimljivosti radi, kao i veceg tabelarnog preokreta da li je moguca izmena bodovanja?
      Recimo, pobeda protiv favorita da donosi 3 boda, kao i uvodjenje pogadjanja broja gemova sa nagradom od 5 bodova za pogodak.
      sigpic

      Comment


      • Nije problem dati 5 bodova za pogodjeni broj gemova, ali ne znam koliko bi bilo dobro staviti 3 boda za "dvojku" jer se cesto tu nadju i igraci koji su u biti favoriti

        Ili da se dobijaju 3 boda kad se igra protiv bas izrazitih favorita

        Imamo recimo 2 dana do pocetka novog kruga, pa bismo svakako o pravilima trebali ovdje razgovarati i naci formulu koja svima pase

        Comment


        • Radi lakšeg racunanja dodeliti predloženim brojkama po 10 decimala i shminki beneficirani staž.
          sigpic

          Comment


          • Hvala Shminka na cestitkama

            Sto se avatara tice nista , neka to uradi neko drugi umjesto mene , vi se vec dogovorite ko ce

            A sto se tice toga da se protiv apsolutnog favorita dobijaju 3 boda , ovako 2 , nisam bas za to , jer ce biti tesko odrediti ko je apsolutni favorit , ko nije , ali svejedno mi je ..
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Nece niko drugi, nego ti proberi...ti si pobijedio

              stavis meni Nokija, Fladanu Roleta...Bojani Berdu i proberes jos nekoga...mos ti to

              Comment


              • ako fkt neces, onda nek shpageti uzme to da odradi...on je bio drugi

                Comment


                • Eto Shpageti , imas ti tu cast da to uradis

                  Pod uslovom da i meni ne uvalis avatar HAHA
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • ja sam vec pod kaznom, ne mogu da menjam avatar
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Eto Shpageti , imas ti tu cast da to uradis

                      Pod uslovom da i meni ne uvalis avatar HAHA
                      Aha,sa zadovoljstvom,i chestitam ti na prvom mjestu e sad samo neka mi shminka pojasni kome treba da izaberem avatare ;)

                      Edit-Zaboravih da pohvalim curu koja izuzetno dobro tipuje,D na kvadrat,svaka joj chast !
                      Last edited by shpageti; 19-03-13, 19:08.
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Nije problem dati 5 bodova za pogodjeni broj gemova, ali ne znam koliko bi bilo dobro staviti 3 boda za "dvojku" jer se cesto tu nadju i igraci koji su u biti favoriti

                        Ili da se dobijaju 3 boda kad se igra protiv bas izrazitih favorita

                        Imamo recimo 2 dana do pocetka novog kruga, pa bismo svakako o pravilima trebali ovdje razgovarati i naci formulu koja svima pase

                        Jednak broj gemova je chista glupost,o tome smo ranije prichali,to treba ukinut,to se lupa samo ako se zeli stic neko ko je u tom momentu znatno ispred,tako da je skroz bzvz,shto se tiche dvojke,tu bi trebalo ostat samo 2 boda jer se kao shto si i rekao chesto stavi favorit kao dvojka,a za gemove je najbolje stavljat zarez,kao shto i rade sve kladionice i to je to.
                        SignaturE se cheka ...sigpic

                        Comment


                        • Sto se tice = na gemove potpuno se slazem sa Shpageti , mada nisam htio prvi o tome da pricam , ali evo kad je neko vec poceo , da i ja kazem , da sam apsolutno protiv toga !
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • E ovako,BojanuBG cu da poshtedim,dosta joj je ova kazna od Maje za sad ;),izabrah 5 na brzinu ...
                            1. shminka = Radek Stepanek
                            2. pecaros = Milos Raonic
                            3. Vladan = Viktor Troicki
                            4.legendaBL = Marinko Matosevic
                            5.prskaj = Boba Zivojinovic

                            P.S. super ste proshli,zahvaljujuci Donni Vekic haha
                            SignaturE se cheka ...sigpic

                            Comment


                            • Mi sami biramo sliku?
                              sigpic

                              Comment


                              • Da,ali uslov je da se jasno vidi o kome se radi.
                                SignaturE se cheka ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X