Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam, nemam snage na oci da gledam ovih dana...sredim ligu veceras

    Comment


    • Bravo jarane,podji u Mrkvu i kazi da imash telece raznjice od mene ;)
      SignaturE se cheka ...sigpic

      Comment


      • DA kazem shpageti me poslao

        Comment


        • hahaha placam ja kad dodjem
          SignaturE se cheka ...sigpic

          Comment


          • Pogodio shminka danas kao da je licno sudio
            sigpic

            Comment


            • Neka on samo obrati paznju ko tipuje kasnije, tj. kad mechevi vec pochnu,ako igramo ovo ozbiljno,ako ne onda da svi tipujemo kad se neki mechevi zavrshe,mada je 1 kralj prije neki dan iako su mechevi bili zavrsheni od 6 strefio svega 2 ili 3
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Originally posted by shpageti View Post
                Neka on samo obrati paznju ko tipuje kasnije, tj. kad mechevi vec pochnu,ako igramo ovo ozbiljno,ako ne onda da svi tipujemo kad se neki mechevi zavrshe,mada je 1 kralj prije neki dan iako su mechevi bili zavrsheni od 6 strefio svega 2 ili 3
                Ozbiljna je ovo igra,jos ozbiljnije nagrade
                Pusti kraju shpageti, zanima se narod, moze biti se nadaju nekakvoj koristi
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by pecaros View Post
                  Ozbiljna je ovo igra,jos ozbiljnije nagrade
                  Pusti kraju shpageti, zanima se narod, moze biti se nadaju nekakvoj koristi
                  Pustio sam ja,no nema smisla tako da se igra,gdje je onda sportski duh ;)
                  SignaturE se cheka ...sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by shpageti View Post
                    Pustio sam ja,no nema smisla tako da se igra,gdje je onda sportski duh ;)
                    Morace shminka da angazuje bar dvoje pomocnih sudija, ne postizava covek sve sam
                    sigpic

                    Comment


                    • Neka angazuje linijske i sakupljache loptica kao shto su one u Madridu ;)
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by shpageti View Post
                        Neka angazuje linijske i sakupljache loptica kao shto su one u Madridu ;)
                        Tada bi mogli tipovati i tri dana kasnije, dok shminka izvrsi korekcije sa pomocnicama propala bi liga pre kraja.
                        sigpic

                        Comment


                        • predlazem da se izbaci nadal iz ponude jer igra u 5 ujutru
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • i stavite Del rey beach...dajte nam sansu da stignemo Daletaaaa
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Nadal je u 5h ujutro, ima dosta vremena, Delray pocinje u 23h cini mi se
                              sigpic

                              Comment


                              • Igramo do kraja IWa, tako da ima dosta vremena da svi stignemo Daleta...sem Fladana, on je previse zaostao

                                Comment

                                Working...
                                X