Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by milicica View Post
    Ali ako stave npr. 22.5 onda neće moći da se tipuje jednako i ništa od 5 poena
    Ja kapiram da je upravo u tome poenta tj da ako si tipovao manje/više od ''okrugle'' granice a dođe jednako znači promašaj

    Po meni je da neko tipuje na tachan broj gemova samo luda sreca,nishta drugo,no kako hocete,svejedno mi je svakako,samo me zanima josh jedna stvar,shta se deshava ako neko propusti neko kolo ?
    SignaturE se cheka ...sigpic

    Comment


    • Sreca je samo u tome da pogodis ko ce prvi servirati,ako znas kako igraju dva igraca onda nije tesko da pogodis i rezultat,npr Novaka i Rogera mozes da gadjas 6-3 za Rogera ili 7-6 za bilo koga..ili Roger-Delpo prvi set 6-3 za bilo koga..

      Comment


      • Originally posted by Vule_89 View Post
        Sreca je samo u tome da pogodis ko ce prvi servirati,ako znas kako igraju dva igraca onda nije tesko da pogodis i rezultat,npr Novaka i Rogera mozes da gadjas 6-3 za Rogera ili 7-6 za bilo koga..ili Roger-Delpo prvi set 6-3 za bilo koga..
        Ovdje se ne govori samo o jednom setu vec o ukupnom broju gemova,pogodit TACHAN broj gemova po meni ne prestavlja nikakvo dobro tenisko predvidjanje a kamoli znanje jer to veze nema sa time,apsolutno stvar srece,no meni je kako vec rekoh,svejedno,kako god zelite .
        SignaturE se cheka ...sigpic

        Comment


        • Zavisi kako za koga,ja licno to slabo igram,zato sto mi je sigurnije da dodje + ili -,ali svakako moze da se pogodi...kazem ti,znas kako ko igra,da li drze do tb,da li padaju posle izgubljenog seta,da li se vracaju u igru..

          Comment


          • Originally posted by shpageti View Post
            Po meni je da neko tipuje na tachan broj gemova samo luda sreca,nishta drugo,no kako hocete,svejedno mi je svakako,samo me zanima josh jedna stvar,shta se deshava ako neko propusti neko kolo ?
            Slično razmišljamo tj. i ja mislim da je čista sreća pogoditi jednako gemova pogotovo što ovde postavljaju granice dosta drugačije u odnosu na kladionice ali to je valjda baš zbog te igre ja ih svakako ne igram, samo sam komentarisala kako sam ukapirala pravila, barem mislim da jesam
            Koliko se sećam od prošle sezone, ako propustiš neko kolo ništa, ne dobiješ poene i dodaju ti se tek u narednom koje odigraš
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by milicica View Post
              Slično razmišljamo tj. i ja mislim da je čista sreća pogoditi jednako gemova pogotovo što ovde postavljaju granice dosta drugačije u odnosu na kladionice ali to je valjda baš zbog te igre ja ih svakako ne igram, samo sam komentarisala kako sam ukapirala pravila, barem mislim da jesam
              Koliko se sećam od prošle sezone, ako propustiš neko kolo ništa, ne dobiješ poene i dodaju ti se tek u narednom koje odigraš
              Taman tako,slazemo se skroz,no ako ce i dalje da drze tu igru za djecu takoreci,neka ih,da se ne ponavaljam,i da ne budem grub,pogodit tachan broj gemova,stupidno poprilichno,druga je stvar kad neko u toku mecha ima osjecaj mada je i to slichno-ovaj set ce se zavrshit 6 3 ili 61 bla bla ...
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vule_89 View Post
                Zavisi kako za koga,ja licno to slabo igram,zato sto mi je sigurnije da dodje + ili -,ali svakako moze da se pogodi...kazem ti,znas kako ko igra,da li drze do tb,da li padaju posle izgubljenog seta,da li se vracaju u igru..

                Svakako da svaka igra moze da se pogodi pa i ta da li ce pobjednik baciti jednu znojnicu ili dvije,pricham o igrama koje imaju veze sa TENISOM,vishe nego sa SRECOM !
                SignaturE se cheka ...sigpic

                Comment


                • Ma naravno da je cista sreca, ali mi i igramo jednu vrstu igre na srecu. Igrati "=" mi dodje kao igrati X na neku kosarkasku utakmicu Meni je sasvim okej taj sistem, iako je ovo kolo 2x doslo "=" gde sam igrao vise/manje
                  Last edited by p4p1; 11-01-13, 00:44. Reason: dopuna

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Ma naravno da je cista sreca, ali mi i igramo jednu vrstu igre na srecu. Igrati "=" mi dodje kao igrati X na neku kosarkasku utakmicu Meni je sasvim okej taj sistem, iako je ovo kolo 2x doslo "=" gde sam igrao vise/manje

                    Tako nekako
                    SignaturE se cheka ...sigpic

                    Comment


                    • Hocemo li igrati onaj draw challenge za Australian ?
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Da nema na sajtu kao sto je bio na USOu onaj bracket?
                        sigpic

                        Comment


                        • Ima Australian Open pick em , ali je pocelo od Brisbane-a
                          sigpic
                          sigpic

                          Comment


                          • Ali to je pick em, to nije da se tipuje ceo zreb.

                            Jedino gde mozemo da igramo je ovde:
                            http://www.freewebs.com/britishtennis/Competitions.html

                            a ako svi stavimo da dolazimo sa SK foruma i ako nas ima vise od 5, onda cemo se boriti i protiv ostalih sajtova i foruma, a i medjusobno
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ocemo igrati onda to?
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Do kad imamo vremena?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X