Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E evo i ja sam odigrao svoj drugi draw challange.Na prvo sam osvojio titulu A Ovdje imam iste ambicije :P

    Comment


    • Dale, samo ispravi 1 par, Berdych igra protiv Dolgopolova, a ne Bogomolova ;)
      Dacha je napravio gresku prilikom sastavljanja parova ;)
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Nisam tipovao prvo kolo i u velikom sam zaostatku
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Kad ce tabele za Montreal i Sinsinati?
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ajde videcu ja da to veceras odradim
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Druga draw challenge titula za mene, i oba puta iza mene je bio Bice Kako dominiram, rasturam u teniskoj ligi, sad malo i ovde

              Comment


              • Jaooo vidi ga za 30 bodova
                Ja i dalje imam 1 GS i 3 mastersa
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Zato sto te pustam, dacu sve od sebe da osvojim US Open

                  Comment


                  • Dobro cekam Sinsinati tu sam te dobio osecam
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Dusane Ja sam ove masterse totalno sjebao Ali imam neki osjecaj da je US OPEN MOJ! :

                      Comment


                      • Imam Miami,Rim i Madrid od mastersa i Wimbledon najveci uspeh pobeda..
                        Tako da Dule moze da se zadovoljis sa 2 mastersa sto sma te pustio
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Hamzo Bice, videcemo realan odnos snaga na US Openu, a kad bi igrao H2H fudbalsku ligu kao i draw challenge mi bi bili sampioni...

                          Comment


                          • Hahah jbg,nesto me 'oce tenis a fudbal i ne bas
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Kad ce tabela za Cincinati?
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ponovo osvojena teniska liga

                                Comment

                                Working...
                                X