Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

    Veoma lose kolo za mene i odmah pad na 12. mesto..Ja jednostavno nisam konstantan kao i Janko #%d* #%d*
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

      [quote author=AK47 link=topic=1362.msg232595#msg232595 date=1295467191]
      Inace stvarno ne gledam kako ko igra ovu tenisku ligu,osim Vladana,njega uvijek pogledam jer me zanima sta igra,jer je veliki znalac &+I}\
      Medjutim,moram da te pitam zasto si igrao na Mahuta,jel imas neke argumente,bas me zanimaju,ili si igrao na srecu(u sta cisto sumnjam)! @(*6sd$%
      [/quote]
      Mislio sam pravo da ti kazem da ce dobiti ovaj mec,sa tako dobrim servisom i u dobroj formi,a Viktor izgubio set od maltene penzionera(koji svakako zna da igra tenis,iako ga rjedje igra u zadnje vrijeme,jer mu je proslo h5g6k8 ) i to sto je igrao finale Sydney-a mu ne pomaze i reko' ima Mahut dobre sanse,kad sad vidim on je izgubio 5 servisa u prva dva seta,nije mi jasno sta je tu bilo (%fsd%&j
      sigpic

      Comment


      • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

        [quote author=bice link=topic=1362.msg232596#msg232596 date=1295467252]
        Veoma lose kolo za mene i odmah pad na 12. mesto..Ja jednostavno nisam konstantan kao i Janko #%d* #%d*
        [/quote]
        Dijelimo 12. poziciju ali ja sam bio zadnji prije 3 kola,rijesio sam da se malo uozbiljim! @(*6sd$%
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

          Ne pricaj mi nista,ja sam bio 19. pa 6. sad 12. #%d* #%d* #%d*


          Ali ja sam zadovoljan,mada znam da ce neko da zeza sad ali nema veze i onako sam najavio borbu za fenjer &amp;+I}\
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

            [quote author=Vladan link=topic=1362.msg232597#msg232597 date=1295467365]
            [quote author=AK47 link=topic=1362.msg232595#msg232595 date=1295467191]
            Inace stvarno ne gledam kako ko igra ovu tenisku ligu,osim Vladana,njega uvijek pogledam jer me zanima sta igra,jer je veliki znalac &amp;+I}\
            Medjutim,moram da te pitam zasto si igrao na Mahuta,jel imas neke argumente,bas me zanimaju,ili si igrao na srecu(u sta cisto sumnjam)! @(*6sd$%
            [/quote]
            Mislio sam pravo da ti kazem da ce dobiti ovaj mec,sa tako dobrim servisom i u dobroj formi,a Viktor izgubio set od maltene penzionera(koji svakako zna da igra tenis,iako ga rjedje igra u zadnje vrijeme,jer mu je proslo h5g6k8 ) i to sto je igrao finale Sydney-a mu ne pomaze i reko&#039; ima Mahut dobre sanse,kad sad vidim on je izgubio 5 servisa u prva dva seta,nije mi jasno sta je tu bilo (%fsd%&amp;j
            [/quote]
            Da znas da sam dugo razmisljao koji protivnici viktoru najvise odgovaraju i nasao sam ga,on voli taj tip igraca,gdje mora konstantno da igra pod noge protivniku i da trazi te pashing shot-ove,on prosto uziva u tome,malo je s vremenom cak i servise naucio citati,a najbolji dokaz svega ovoga je bio mec u DC-u protiv Llodre,koji je realno i bolji od Mahuta,ali ga je viktor razbio,tako da sam se tom stavkom vodio,al ti ocigledno nisi! @(*6sd$%
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

              [quote author=bice link=topic=1362.msg232600#msg232600 date=1295467510]
              Ne pricaj mi nista,ja sam bio 19. pa 6. sad 12. #%d* #%d* #%d*


              Ali ja sam zadovoljan,mada znam da ce neko da zeza sad ali nema veze i onako sam najavio borbu za fenjer &amp;+I}\
              [/quote]
              19+6/2=12,5 Eto aritmeticke sredine,sigurno volis matematiku pa si sve ovo planirao unaprijed! $#^%RT $#^%RT
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                [quote author=AK47 link=topic=1362.msg232606#msg232606 date=1295467764]

                Da znas da sam dugo razmisljao koji protivnici viktoru najvise odgovaraju i nasao sam ga,on voli taj tip igraca,gdje mora konstantno da igra pod noge protivniku i da trazi te pashing shot-ove,on prosto uziva u tome,malo je s vremenom cak i servise naucio citati,a najbolji dokaz svega ovoga je bio mec u DC-u protiv Llodre,koji je realno i bolji od Mahuta,ali ga je viktor razbio,tako da sam se tom stavkom vodio,al ti ocigledno nisi! @(*6sd$%
                [/quote]
                Da voli on takve igrace,ali Llodra je drugo,njemu treba mnogo brzi hard od onog u Beogradu,da mu servis dodje do izrazaja i Mahut-u naravno,ali je njegovo oruzje jace od Llodra-inog na ovakvom hard-u,bar bi trebalo da bude,ali danas nista od toga nije prikazao h5g6k8
                sigpic

                Comment


                • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                  Ma kakva matematika imam 3 to je najgori predmet koji postoji 7&amp;@%q 7&amp;@%q


                  Posto tebi ide matematika koji cu sad biti na listi?
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                    [quote author=bice link=topic=1362.msg232611#msg232611 date=1295467998]
                    Ma kakva matematika imam 3 to je najgori predmet koji postoji 7&amp;@%q 7&amp;@%q


                    Posto tebi ide matematika koji cu sad biti na listi?
                    [/quote]
                    Bit ces na osamnaestom mjestu,moras se i ti uozbiljiti! @(*6sd$%
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                      A tek sto sam lose odigrao ovo 7. kolo... #%d* #%d* #%d*


                      Samo 7.5 poena *%@(D!RY- *%@(D!RY- *%@(D!RY- Znaci ocekujem negde plasman oko 20.-og mesta &amp;+I}\
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                        Kao sto sam i ocekivao,prestigao sam Vladana. l5&#039;%9
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                          Imao si strasno kolo,no vratice se to na svoje $#^%RT
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                            Nesto ne mogu da Vladana i bice da nadjem na tabeli,gledam iznad sebe pa ih nema,moze li mi ko reci koji su $#^%RT
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                              Daco imas moju dozvolu za oduzimanje bodova jednom clanu,khm khm Dzou $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                                Vec ste pokusali pa nije proslo $#^%RT ,bjezim ti 7+1 bodova (znam kako ste perverzni $#^%RT ),dobro znao sam da bice ne poznaje tenis $#^%RT ,ali sam mislio da ga ti donekle pratis moj Vladane &amp;*#GI(]
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X