Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

    [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1362.msg231289#msg231289 date=1295300323]
    Mozes misliti kakav si ti onda kad sam ja ispred tebe &*#GI(]
    [/quote]
    Pa dobro,pustam te malo na pocetku $#^%RT
    sigpic

    Comment


    • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

      [quote author=bice link=topic=1362.msg231295#msg231295 date=1295300493]
      [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1362.msg231289#msg231289 date=1295300323]
      Mozes misliti kakav si ti onda kad sam ja ispred tebe &*#GI(]
      [/quote]


      Hhaha Vladane Joe ispred tebe &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
      Veliki rivali


      Joe vs Vladan


      The battle for London continues $#^%RT $#^%RT $#^%RT
      [/quote]

      Molio bih te da nas dvojicu ne spominjes u istoj recenici,kako mi neko moze biti rival kad sam puno bolji od njega $#^%RT $#^%RT
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

        Ma Vladan je smesan. &+I}\

        Covek ustaje nocu da gleda tenis,opsednut tenisom,a ima pola boda vise od mene i to samo zato sto nisam zbog obaveza mogao da tipujem u 3. kolu.

        Vec sutra ga prestizem. &d$7 $#^%RT
        sigpic

        Comment


        • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

          Ma kakvi Vladan ce do kraja da bude u TOP8, prosli put isto lose poceo i zavrsio 7. a ja bio 9. $#^%RT $#^%RT


          Joe ti ces da popustis sigurno.Vidis dacha treba da brani titulu a sada je medju poslednjima $#^%RT $#^%RT
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

            [quote author=caniggia7 link=topic=1362.msg231302#msg231302 date=1295300775]
            Ma Vladan je smesan. &+I}\

            Covek ustaje nocu da gleda tenis,opsednut tenisom,a ima pola boda vise od mene i to samo zato sto nisam zbog obaveza mogao da tipujem u 3. kolu.

            Vec sutra ga prestizem. &d$7 $#^%RT
            [/quote]
            *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

            Nemoj da ja pocnem da igram Moto GP ligu,pa ces onda vidjeti $#^%RT
            [quote author=bice link=topic=1362.msg231304#msg231304 date=1295300846]
            Ma kakvi Vladan ce do kraja da bude u TOP8, prosli put isto lose poceo i zavrsio 7. a ja bio 9. $#^%RT $#^%RT


            Joe ti ces da popustis sigurno.Vidis dacha treba da brani titulu a sada je medju poslednjima $#^%RT $#^%RT
            [/quote]
            Nece Dzo da popusti,mi cemo da pojacamo,ovo je njegov maksimum,zenit,a mi smo van svake forme $#^%RT
            sigpic

            Comment


            • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

              Ali ja imam pehar,tako da me je iskreno bas briga za ovu ligu ^%@7f ^%@7f
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                [quote author=Vladan link=topic=1362.msg231305#msg231305 date=1295300929]
                Nemoj da ja pocnem da igram Moto GP ligu,pa ces onda vidjeti $#^%RT
                [/quote]
                Vladane,ja ove godine nisam na vreme poceo da igram MotoGP fantasy,koji se igra na svetskom nivou,ali izracunao sam svoj prosek poena po trci i da sam imao u tim trkama koje nisam tipovao toliko bodova bio bi 1. u svetu. @(*6sd$%
                sigpic

                Comment


                • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                  Hahha ja cu da ti preuzmem taj pehar ne brini..Eto ja na pocetku sam rekao da cu se boriti za fenjer ali sada se borim za pehar $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                  Vlatko ako tebe bude caniggia prestigao u ligi,trebas definitvno da prestanes da igras ligu &+I}\ &+I}\ $#^%RT $#^%RT
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari


                    Ja se tek zagrijavam,dok sam pohvatao sva pravila $#^%RT ,a sad kad znam pravila donji ste.Ja sam mislio da ono vise ili manje znaci ko ce vise puta servirat *T_*@SR $#^%RT ,salim se naravno $#^%RT
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                      [quote author=bice link=topic=1362.msg231311#msg231311 date=1295301089]
                      Hahha ja cu da ti preuzmem taj pehar ne brini..Eto ja na pocetku sam rekao da cu se boriti za fenjer ali sada se borim za pehar $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                      Vlatko ako tebe bude caniggia prestigao u ligi,trebas definitvno da prestanes da igras ligu &+I}\ &+I}\ $#^%RT $#^%RT
                      [/quote]
                      Bice i ja i ti znamo da se to nece desiti,a ukoliko vidim da bi Kanidja mogao da bude bolji od mene,pocecu da sredjujem tabelu,samim tim bi mogao da dodam sebi koji bod,njemu oduzmem i tako *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                        Nema sanse da me prestignes.Usao sam u formu kao Sumaher u krivinu $a$7#
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                          [quote author=bice link=topic=1362.msg231311#msg231311 date=1295301089]
                          Hahha ja cu da ti preuzmem taj pehar ne brini..Eto ja na pocetku sam rekao da cu se boriti za fenjer ali sada se borim za pehar $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                          Vlatko ako tebe bude caniggia prestigao u ligi,trebas definitvno da prestanes da igras ligu &+I}\ &+I}\ $#^%RT $#^%RT
                          [/quote]
                          To nesto na moj racun?Izvini ali ja sam vrhunski poznavalac tenisa i ne vidim cemu takvi komentari. $%&5qw7 $#^%RT
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                            Ma znam bre caniggia,malo se salim sta ti je $#^%RT $#^%RT Ali mislim da Vladan poznaje bolje tenis od tebe,malo se salimo igra je ovo,nadam se da se ne ljutis @(*6sd$%
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                              [quote author=bice link=topic=1362.msg231319#msg231319 date=1295301313]
                              Ma znam bre caniggia,malo se salim sta ti je $#^%RT $#^%RT Ali mislim da Vladan poznaje bolje tenis od tebe,malo se salimo igra je ovo,nadam se da se ne ljutis @(*6sd$%
                              [/quote]
                              Ma ja sam se salio bre,nemam ti ja o tenisu pojma.Znam dosta o jacim igracima,ali vi znate i o onim tipa Stahovski i ne znam ni ja koji.
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                                Hhaha ma znam te ja... $#^%RT $#^%RT
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X