Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

    [quote author=bice link=topic=1362.msg225465#msg225465 date=1294679924]
    Ehh ja na ekskurziju idem u Sarajevo,steta +-*^%* +-*^%* Ali i postovanje je nesto &($%WP+
    [/quote]

    Cuj steta $#^%RT ,znas kakvi su 10 cevapa sa lukom u cijeli somun,ima da mi ne budes htio ici iz grada $#^%RT ,a i pocastit cu te i sa domacom rakijom $#^%RT i blizu sam ti ja Carsije,mozda 10 minuta pjeske.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

      Odlicno,tamo ima sigurno mnogo kafana,pa se mozemo naci,a cevape moram da probam,rakiju takodje $#^%RT $#^%RT
      Joe vidi se da si pravi domacin.Pitam se kako bi Vladan ugostio nekog? (%fsd%&j (%fsd%&j $#^%RT
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

        Sa domacom lozom,Njeguskom prsutom i sirom,hljebom ispod saca i pecenjem ^%@7f
        sigpic

        Comment


        • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

          UUuu ide mi voda na usta,nemoj vise...znam ja kako Crnogorci docekuju goste,imao sam priliku da probam prsutu sir,i ostalo...preukusno,ali kakvi su to samo domacini da znate &8@^J &8@^J &8@^J
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

            [quote author=Vladan link=topic=1362.msg225463#msg225463 date=1294679721]
            [quote author=bice link=topic=1362.msg225461#msg225461 date=1294679573]
            Ako,ako... $#^%RT $#^%RT Blago njemu,Dule i ja nista nismo dobili za svoj rad +-*^%* $#^%RT $#^%RT $#^%RT
            [/quote]
            Dobili ste postovanje,sta ces vise $8#a [/quote]

            Meni je postovanje dovoljno. %QWT&W

            Comment


            • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

              [quote author=Vladan link=topic=1362.msg225478#msg225478 date=1294680576]
              Sa domacom lozom,Njeguskom prsutom i sirom,hljebom ispod saca i pecenjem ^%@7f
              [/quote]
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                Priganice sa medom,smocani kacamak sa kisjelim mlijekom +*@WT*48*
                Moze i cicvara h5g6k8
                Dogovoreno l5'%9
                sigpic

                Comment


                • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                  Bilo mi zao Vladana sto radi ovo liki posao, pa sam sracunao rez-ove, ali nek on proveri za svaki slucaj h5g6k8 (i sracuna ukupan skor). Imajte u vidu da 2 meca nisu zavrsena.
                  Moram ovde, jer je tema zakljucana:


                  1. Marina _46..................... 11
                  2. RFFTW............................ 10,5
                  3. Retro................................ 9,5
                  4. Sojic................................. 9,5
                  5. Dale................................. 9,5
                  6. Bojana_BG....................... 8,5
                  7. Deki_94............................ 8,5
                  8. Caniggia7......................... 8,5
                  9. Manda.............................. 8,5
                  10. Nyman............................ 8,5
                  11. Nlavrnja.......................... 8,5
                  12. FC Nadal......................... 8
                  13. Janko 83......................... 8
                  14. Andy Murray................... 7,5
                  15. D-Wade.......................... 7
                  16. Dennis............................ 7
                  17. Joe Cole......................... 7
                  18. AK47.............................. 7
                  19. Vladan........................... 6,5
                  20. Jagodica........................ 6,5
                  21. Zoxy.............................. 6,5
                  22. Majabl........................... 6
                  23. Don Markoni.................. 6
                  24. Dacha............................ 5,5
                  25. Jigsaw92....................... 5
                  26. High_Hopes................... 5
                  27. Dusan_1610.................. 5
                  28. Bice................................ 4
                  29. Arroyo............................ 4

                  Comment


                  • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                    Kako ja ostao na 4 poena kada sam sigurno bar 2 rezultata pogodio? (%fsd%&j (%fsd%&j
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                      Hvala na trudu,ali nisi trebao,Dacha je to isto uradio.Pa ste obojica radili toliki posao,bas mi je krivo +-*^%*
                      A posto par meceva nije zavrseno koliko vidjeh onda bolje tabela za drugo kolo da bude postovana sjutra...
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                        Za ovo danas sam ispred Vladana,Dache,Bice-ta i jos nekih koji mnogo vise znaju od mene o tenisu.Eto sta je sreca. h5g6k8
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                          Tek cemo da vidimo pravu tabelu $#^%RT $#^%RT


                          Koji mecevi jos nisu odigrani?
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                            Ohohohooo 26. sam &8@^J &8@^J &8@^J Rekoh ja da cu se boriti za fenjer $#^%RT
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                              Ne znam sta me je nateralo pa da odigram sve uz k...ali obecavam da se vise necu zezati &*#GI(] &*#GI(]
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                                Ja dobijam jos 2.5 poena za ova 2 meca.Igrao sam vise na Tomica oni usli u 3. set znaci sigurno 1.5 poen plus Simon vodi igrao 1,zaci imacu 12.5 poena i bicu tu oko 20-og mesta $#^%RT $#^%RT ^%@7f ^%@7f
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X