Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

    Dobro je, za sad sam 15. zadovoljan sam. %QWT&W

    Comment


    • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

      Izlupao sam se najstrasnije a opet sam u gornjoj polovini tabele. $#^%RT
      sigpic

      Comment


      • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

        Dobra sam, u samom sam vrhu, to je najbitnije na pocetku l5'%9
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

          Meni je drago sto je tabela odmah sredjena $#^%RT $#^%RT $#^%RT I#^@8 I#^@8


          [quote author=Vladan link=topic=1362.msg225323#msg225323 date=1294667909]


          Ihhh Vladane pa ti pucas na prvo mesto,a znas onu prciu kornjaca i zec?Nikad ne potcenjuj protivnika,mozes da izgubis prvo mesto lako,svaki bod je vazan za tebe $#^%RT $#^%RT $#^%RT &+I}\ &+I}\
          [/quote]
          Dzo ce biti iza mene /SR&] $#^%RT



          Videcemo,opasan je on,uvke je prvih 5 &+I}\
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

            I meni je drago sto je tabela odmah sredjena. $#^%RT $#^%RT $#^%RT

            Comment


            • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

              [quote author=bice link=topic=1362.msg225328#msg225328 date=1294668300]
              Meni je drago sto je tabela odmah sredjena $#^%RT $#^%RT $#^%RT I#^@8 I#^@8
              [/quote]

              Pa normalno, kad ja organizujem ligu, svi rade svoj posao ^%@7f
              Spoiler
              citaj: Vladan sve radi a ja nadgledam $#^%RT
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                Ako Boki samo tako #$&+|r #$&+|r #$&+|r
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                  Bojana &*(@W6
                  I ti ces sredjivati tabelu,ne mogu ja sve sam (&$E#
                  [quote author=bice link=topic=1362.msg225337#msg225337 date=1294668638]
                  Ako Boki samo tako #$&+|r #$&+|r #$&+|r
                  [/quote]
                  Eto ti sad,moj vjerni kompanjon me izdao i presao na Bojaninu stranu +-*^%* $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                    Bojana,naterala si jednog Crnogorca da radi dok ti nadgledas. &8@^J &8@^J &8@^J

                    U zivotu je obicno obrnuta situacija. $#^%RT
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                      Vlatko ja sam i dalje na tvojoj strani ali sve dok te ne bude bas izmucila ti joj radi po volji,ali posle je bojkotuj i sve ce biti kao pre $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                        Vladane i Bice,koji sam ovo ja,a koji ste vi $%&5@$A
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                          [quote author=bice link=topic=1362.msg224726#msg224726 date=1294585479]
                          Hhahahaa &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] ma koji Joe?Nema sanse.On ce se boriti sa mnom oko fenjera $#^%RT $#^%RT
                          [/quote]


                          Ma borices se ti sa mnom oko fenjera sigurno. $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                            [quote author=bice link=topic=1362.msg225343#msg225343 date=1294668829]
                            Vlatko ja sam i dalje na tvojoj strani ali sve dok te ne bude bas izmucila ti joj radi po volji,ali posle je bojkotuj i sve ce biti kao pre $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                            [/quote]
                            Kad dodje bojkot mogu racunati na tebe,to je najvaznije $#^%RT
                            [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1362.msg225344#msg225344 date=1294668889]
                            Vladane i Bice,koji sam ovo ja,a koji ste vi $%&5@$A
                            [/quote]
                            Ovo je pocetak,znas li ti koliko ima da se igra $%&5@$A
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                              Naravno imas moju podrsku *%54a VLADANA... &*#GI(]
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                                Vladane ja sam ti odmah na pocetku pokazao da mi je nadimak Mats Wilander $#^%RT ,ja kad predjem u vodstvo tu nema igre,jedine konkurente vidim Bojanu i Daleta dok ce ostali padati $#^%RT
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X