Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

    hehe, dacha stradao $#^%RT $#^%RT

    svaka cast Vladane, razbio si nas @R&}*
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

      Dacho legendo kad dodjes,metni ovo na avatar ^%@7f



      Kako ste svi fini,cestitate mi,ne bojte se,necete vi dobiti avatar $#^%RT
      sigpic

      Comment


      • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

        Ja i ne mogu zato sto ne igram draw celendz.

        Comment


        • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

          Evo stavljam,samo polako.Mada ja nisam upucen u to biranje avatara al nema veze bices okicen posle pariza

          btw.ko je ovaj?
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

            Dacho,Dacho,uopste nisi u toku (&$E#
            A to je Fuad Backovic,strasan pjevac!

            [quote author=Miss Poison link=topic=1362.msg186790#msg186790 date=1288528816]
            A moze predlog? Onaj ko pobijedi moze da bira kome od ostalih ucesnika ce da nadje neki avatar po svom izboru?
            [/quote]

            5 dana,ne 7,a za Paris se kladimo naravno l5'%9
            E da,svi koji zele,ja sam avejlibl za kladjenje $#^%RT
            sigpic

            Comment


            • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

              Dobro dobro,Fuad kako sam njega uspeo da ne prepoznam,jbt ne mogu da verujem da je ovo FUAD BACKOVIC.Inache stvarno ne znam kako jos uvek imas nade da mozes da me pobedis u kladjenju?
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                [quote author=Vladan link=topic=1362.msg190077#msg190077 date=1288993355]
                5 dana,ne 7,a za Paris se kladimo naravno l5'%9
                E da,svi koji zele,ja sam avejlibl za kladjenje $#^%RT
                [/quote]

                Odmah si se prepao Dachinih avatara pa smanjio na 5 dana $#^%RT
                Mistakes make us who we are.

                Comment


                • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                  [quote author=-dacha- link=topic=1362.msg190082#msg190082 date=1288993590]
                  Dobro dobro,Fuad kako sam njega uspeo da ne prepoznam,jbt ne mogu da verujem da je ovo FUAD BACKOVIC.Inache stvarno ne znam kako jos uvek imas nade da mozes da me pobedis u kladjenju?
                  [/quote]
                  Dacho ti si stvarno van svih tokova *%@(D!RY-
                  Nema veze,ti si dobio avatar,a to je najvaznije,dobro sam raspolozen,pa nece ti kazna biti 5,nego 3 dana,u ponedeljak mozes da promijenis avatar,a normalno da cu te dobiti i tebe i sve ostale koji prihvate izazov #&^4A
                  [quote author=Miss Poison link=topic=1362.msg190086#msg190086 date=1288993663]
                  Odmah si se prepao Dachinih avatara pa smanjio na 5 dana $#^%RT
                  [/quote]
                  $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                  Nisam,nego zelim da ga pobijedim 1 na 1,sportski,ne ovako,zato sam i smanjio kaznu na 3 dana,ovo mu je cisto da vidi sta ga ceka one tamo nedelje &d$7
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                    Kad pogledam avatar sve mislim da si ti napisao post,navikao sam da kod tebe gledam ove manekene i poluodevene &*#GI(] &*#GI(]
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                      Bas ti je super avatar &8@^J
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                        [quote author=Vladan link=topic=1362.msg190090#msg190090 date=1288993774]
                        Nisam,nego zelim da ga pobijedim 1 na 1,sportski,ne ovako,zato sam i smanjio kaznu na 3 dana,ovo mu je cisto da vidi sta ga ceka one tamo nedelje &d$7
                        [/quote]

                        Jbt, isti si ja... Uvijek si spreman sa filozofskim argumentovanim odgovorima, mislim oni ti padnu na pamet kad trebas da se izvuces... Zar ne? Kakav sam psiholog? $#^%RT
                        Mistakes make us who we are.

                        Comment


                        • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                          [quote author=Miss Poison link=topic=1362.msg190093#msg190093 date=1288993924]
                          Jbt, isti si ja... Uvijek si spreman sa filozofskim argumentovanim odgovorima, mislim oni ti padnu na pamet kad trebas da se izvuces... Zar ne? Kakav sam psiholog? $#^%RT
                          [/quote]
                          Da,da,slazem se s tom tvojom nekakvom tezom $#^%RT
                          Dobar si psiholog ^%@7f
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                            uvek trazi izgovor za nesto,ali uvek

                            Ali dobro.Nosices opet ti Robreda od sledeceg ponedeljka $#^%RT
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                              [quote author=Vladan link=topic=1362.msg190096#msg190096 date=1288994027]
                              Da,da,slazem se s tom tvojom nekakvom tezom $#^%RT
                              Dobar si psiholog ^%@7f
                              [/quote]

                              Vazda :8-[/
                              Mistakes make us who we are.

                              Comment


                              • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                                Dacho ja da sam na tvom mjestu ne bih prijetio,nego bi se malo primirio,zamisli sjutra da dobijes neki drugi avatar,npr. Moratija &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X