Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

    Imam problema svaki dan, miš mi se nešto ponaša, ne mogu da selektujem sve parove i iskopiram ih, nego moram red po red. Nekad i to neće, pa moram ručno da kucam koji par je u pitanju. &*(@W6

    Comment


    • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

      radi mi copy/paste, srećom.. %QWT&W
      ali sinoć,pri svakom pokušaju pristupa forumu kaže mi "veza sa udaljenim serverom je prekinuta".. pri tome, konekcija mi je u redu, sve drugo normalno radi..
      Originally posted by gokara
      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

      Comment


      • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

        ^*#(- ^*#(- ^*#(-

        ajd' sad kaži da ti je miš kriv što nije selektovao pravu temu.. ^*#(-
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

          Ma, kriv je miš! Za ovih 8 redova mi treba oko 10 minuta, a kad ih je 16 onda valjda blizu 20. Ne mogu nikako da selektujem odjednom 8 redova, nego moram jedan po jedan. Nekad ni to ne funkcioniše. Nekad iskopiram peti red, a on mi ga priljepi u sredinu drugog reda, pa onda polako moram da brišem; pokušam ponovo i ponovo mi uradi istu stvar. Onda nema druge nego da sam kucam kako glasi par. Jednom sam išao kod sestre da odigram ligu, ali svaki dan da idem nema smisla (mada smo u istoj zgradi).

          Kad sam vidio da se cijepaš od smijeha mislio sam da si na temi "Slike, klipovi" ... &*#GI(] &*#GI(]

          Comment


          • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

            Imam rjesenje za tebe,citiraj nekog i obrises nepotrebno(citat),i odigras(prepravis nekog na svoje tipove). ;)
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

              [quote author=jagodica link=topic=1362.msg175422#msg175422 date=1286379698]
              jel još neko imao problema sinoć u pristupu forumu?
              propustih tipovanje.. &*(@W6
              [/quote]
              Ja nisam,a vise ces bodova uzeti zato sto si propustila nego da si tipovala,ovo kolo je katastrofa $#^%RT
              [quote author=High_Hopes link=topic=1326.msg175448#msg175448 date=1286382830]
              Tek sad vidim što mi se jagodica smije. $JS}| $JS}| $JS}|

              Vladane, zamolio bih te kad budeš gledao tipove da moj pogledaš u temi Draw Challenge, greškom sam tamo tipovao. Miš me nešto zeza, pa bih se trebao o jadu zabaviti dok to ponovo otkucam. Svakako su svi kečevi osim jednog para. @(*6sd$%
              [/quote]
              Prebacen ti je post u http://www.sportklub.info/forum/inde...5429#msg175429 nema nikakvih problema %QWT&W
              sigpic

              Comment


              • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                Vladane nosi ovaj avatar do kraja kazne nemam snage vise da ti trazim avatare
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                  Nadji jos jedan /SR&]
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                    ^*#(- ^*#(- ^*#(- ^*#(-

                    Vladane, dacha ti je rekao da nosis ovaj, nemas pravo da se bunis $#^%RT
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                      Ti se ne mijesaj /SR&]
                      Bolje sredi tabelu jednom /SR&]

                      Dacho kako ti je bilo na ekskurziji,jesi li se lijepo proveo?Kako si?
                      Ako ti nije problem da mi nadjes jos samo jedan avatar i to je to,ne moras vise da trazis *(z$8
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                        Bilo je lepo, samo sam mnogo umoran i trebace mi vremena da se oporavim.....nosi bre ovaj avatar jos jedan dan i onda si slobodan do Shangaia $#^%RT
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                          Dacho ja sam pokusao fino,pitao te kako si,kako je bilo na ekskurziji i posto to nije pomoglo $#^%RT,racunaj da cu te razbiti kad se bude igrao Shanghai i da cu biti nemilosrdan kad pobijedim,ponavljam nemilosrdan! /SR&]
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                            Ja bih bio najsrecniji kad bi mi dao avatar intera,nadala ili federera....uopste se ne bojim toga,pa chak i da nosim avatar partizana %QWT&W
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                              [quote author=Vladan link=topic=1362.msg175630#msg175630 date=1286395795]
                              Ti se ne mijesaj /SR&]
                              Bolje sredi tabelu jednom /SR&]

                              Dacho kako ti je bilo na ekskurziji,jesi li se lijepo proveo?Kako si?
                              Ako ti nije problem da mi nadjes jos samo jedan avatar i to je to,ne moras vise da trazis *(z$8
                              [/quote]

                              Vladane ja sam ovde super moderator, a ti si najobicniji premium member, bolje ti je da se ne bunis (&$E#
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                                Bojana,ne tjeraj me da se vratim na staru poziciju i banujem te /SR&]
                                Sredi tabelu /SR&]
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X