Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

    Da,da pustio I#^@8 jos si ti birao parove @(*6sd$%
    Nista ako izgubis od svih nas 4 nedelje razlicite avatare nosis $%&5@$A
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

      Necemo na nase, nego cemo na Francuska-Argentina, cim vidimo ko sa kim igra i klasicno kladjenje, jedan mec i ko je blizi l5'%9
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

        To obichno kladjenje se podrazumeva..to laksha stvar... @(*6sd$%
        Svi imaju priblizhne shanse...
        “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
        Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

        Comment


        • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

          [quote author=bice link=topic=1362.msg169147#msg169147 date=1284585031]
          Nista ako izgubis od svih nas 4 nedelje razlicite avatare nosis $%&5@$A
          [/quote]
          Naravno,ali znamo i ja i ti da se to nece desiti &d$7
          [quote author=bojanaBG link=topic=1362.msg169149#msg169149 date=1284585072]
          Necemo na nase, nego cemo na Francuska-Argentina, cim vidimo ko sa kim igra i klasicno kladjenje, jedan mec i ko je blizi l5'%9
          [/quote]
          Ok,izaberi mec i postuj tacan rezultat,dama si,imas prednost &d$7
          I ako izgubis nikakva steta,znas da ti kazna nece biti teska $#^%RT
          sigpic

          Comment


          • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

            Vladane, spremi se da nosis gole i polugole muskarce l5'%9
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

              [quote author=bojanaBG link=topic=1362.msg169154#msg169154 date=1284585215]
              Vladane, spremi se da nosis gole i polugole muskarce l5'%9
              [/quote]


              &8@^J &8@^J &*#GI(] ^*#(- jedva cekam pa makar i ja izgubio +*@WT*48*
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                [quote author=bojanaBG link=topic=1362.msg169154#msg169154 date=1284585215]
                Vladane, spremi se da nosis gole i polugole muskarce l5'%9
                [/quote]
                Jedino ako izgubim od Bicea,Dache ili Nymana,pa da mi oni daju gole i polugole muskarce,od tebe ne pamtim kad sam izgubio,da smo teniseri ja bih bio Nadal,a ti Verdasko &*#GI(]
                [quote author=bice link=topic=1362.msg169156#msg169156 date=1284585349]
                &8@^J &8@^J &*#GI(] ^*#(- jedva cekam pa makar i ja izgubio +*@WT*48*
                [/quote]
                Cim sam izgubio status,niko mi vise ne drzi stranu (&$E#
                sigpic

                Comment


                • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                  Vladane mislim da se to zove rivalstvo a ne drzanje strane &%@5w8&*
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                    Ti navijas za Bojanu,znaci da joj drzis stranu (&$E#
                    I to samo zato sto je SM pa se bojis $#^%RT
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                      [quote author=Vladan link=topic=1362.msg169158#msg169158 date=1284585499]
                      Cim sam izgubio status,niko mi vise ne drzi stranu (&$E#
                      [/quote]

                      Da vish shta ti sve prichaju iza ledja... $%&RQa $#^%RT

                      Shto se tiche tih mushkaraca svi znamo koji bi ti lezhali...skoro svi I#^@8
                      “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                      Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                      Comment


                      • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                        Nije tacno.Ja sam neutralan $#^%RT Nisam ni na cijoj strani. @(*6sd$%
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                          [quote author=Nyman link=topic=1362.msg169166#msg169166 date=1284585843]
                          Da vish shta ti sve prichaju iza ledja... $%&RQa $#^%RT

                          Shto se tiche tih mushkaraca svi znamo koji bi ti lezhali...skoro svi I#^@8
                          [/quote]
                          Ma znam da me ogovaraju $8#a
                          Nije fer,vi znate koga ja na volim,a ja ne znam ko je vama na hejt listama (&$E#
                          [quote author=bice link=topic=1362.msg169168#msg169168 date=1284585932]
                          Nije tacno.Ja sam neutralan $#^%RT Nisam ni na cijoj strani. @(*6sd$%
                          [/quote]
                          Ti si k'o Svajcarska $#^%RT
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                            Vladane ja sam bio korektan prema tebi i rekao koga ne volim @(*6sd$% A to za Svajcarsku pa i nisam.Meni je svejedno samo Srbija u srcu &^@4(
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                              Ti kad izgubis nosices grb Intera ili Milana na avatar $#^%RT
                              E sad da vidimo koga Nyman i Dacha ne vole $#^%RT
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                                Ja Milan ne podnosim.Inace avatar je po kazni...eto ti pomoci @(*6sd$%
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X