Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

    Poshtuj,Bojana,poshtuj...
    I mi cemo te poshtovati,Vladane $#^%RT

    Al' onda se mora orgnizuju i kladjenja i 'glava-ka-glavi' ..
    Pitacemo ATP da vodi evidenciju...

    [quote author=Vladan link=topic=1362.msg169121#msg169121 date=1284584012]
    Kad opet krenemo sa ligom,ko god hoce moze da se kladi protiv mene,ko bude bolji posle prvih 5 kola,pobjedjuje,dosta je bilo pustanja &d$7
    [/quote]

    Mozhe ja.Naci cemo neshto... &($%WP+
    “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
    Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

    Comment


    • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

      A sad ne smes ovako jedan mec nego pokusavas preko Lige.A znas da mi ide lose *%@(D!RY-
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

        [quote author=bice link=topic=1362.msg169124#msg169124 date=1284584088]
        A sad ne smes ovako jedan mec nego pokusavas preko Lige.A znas da mi ide lose *%@(D!RY-
        [/quote]

        Pa Vladan je oduvek bio kukavica to svi znamo $#^%RT
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

          Odlicno Nymane,tebe cu da unistim,a da vidimo smije li jos ko da mi stane na crtu &d$7
          Bice i Bojana su kukavice,ne smiju $%&5@$A
          sigpic

          Comment


          • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

            Evo ja smem ;)
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

              Koliko cu samo muka da imam dok vam nadjem avatare,posto sigurno pobjedjujem ^%@7f
              sigpic

              Comment


              • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                [quote author=Vladan link=topic=1362.msg169127#msg169127 date=1284584172]
                Odlicno Nymane,tebe cu da unistim,a da vidimo smije li jos ko da mi stane na crtu &d$7
                Bice i Bojana su kukavice,ne smiju $%&5@$A
                [/quote]


                Jaooooo Vladane...Videces ti ko je kukavica kada te budem oduvao sa 10 poena razlike (&$E#
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                  [quote author=Vladan link=topic=1362.msg169127#msg169127 date=1284584172]
                  Odlicno Nymane,tebe cu da unistim,a da vidimo smije li jos ko da mi stane na crtu &d$7
                  Bice i Bojana su kukavice,ne smiju $%&5@$A
                  [/quote]

                  Kakav si.Choveka koji nije u kladionicharskoj formi //h*svb..pa i moja baba bi mene pobedila... $#^%RT

                  Ne znam shta u tvom rechniku znachi 'unishtenje',ali u mom to sigurno ne znachi &d$7 /6%^JH
                  “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                  Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                  Comment


                  • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                    [quote author=Vladan link=topic=1362.msg169134#msg169134 date=1284584283]
                    Koliko cu samo muka da imam dok vam nadjem avatare,posto sigurno pobjedjujem ^%@7f
                    [/quote]
                    +*@WT*48* +*@WT*48* ..mozda ces ti nositi bas te avatare
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                      Bice bolje da se nisi prijavljivao,znas i sam da nema sanse da izgubim l5'%9
                      Kako je Bojana pametna,vidjela je da nema sanse protiv mene,pa se i ne prijavljuje,trebali bi i vi da slijedite taj primjer $8#a
                      Dacho vjeruj mi,ja sam u ovoj igri nepobjediv
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                        [quote author=Vladan link=topic=1362.msg169138#msg169138 date=1284584473]
                        Dacho vjeruj mi,ja sam u ovoj igri nepobjediv
                        [/quote]
                        Bio.Dok se ja nisam registrovao na forum %&ES7 *T_*@SR
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                          Da si nepobediv ne bi bilo Vladan-bice 0:2 +*@WT*48*
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                            Ma gotovo..ode Vladan po te avatare vec... $8#a
                            “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                            Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                            Comment


                            • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                              Vladane, gotov si, smes da se kladis na DC? /SR&]
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

                                [quote author=bice link=topic=1362.msg169141#msg169141 date=1284584652]
                                Da si nepobediv ne bi bilo Vladan-bice 0:2 +*@WT*48*
                                [/quote]
                                To je bilo drugo,pustio sam te,ovo je vec moja teritorija,jos ja sredjujem tabelu,mogu i da dodam koji bod i da oduzmem ako je potrebno $#^%RT
                                [quote author=Nyman link=topic=1362.msg169143#msg169143 date=1284584702]
                                Ma gotovo..ode Vladan po te avatare vec... $8#a
                                [/quote]
                                Ne znam sta cu tebi,popricacemo malo ovih dana $8#a

                                [quote author=bojanaBG link=topic=1362.msg169144#msg169144 date=1284584751]
                                Vladane, gotov si, smes da se kladis na DC? /SR&]
                                [/quote]
                                Ne igramo DC i pored raznih pritisaka $#^%RT
                                Mislis klasicno kladjenje,Novak protiv Berdiha i sl. > (%fsd%&j
                                To je jedini nacin da me pobijedis,znam,moze.I dzentlmenski ti dajem pravo da biras mec i da izaberes sta igramo,na pobjednika ili tacan rezultat &d$7
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X