Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Gran Premio d'Italia 2013 (Monza)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by MarkedOne8 View Post
    Vreme ti je da instaliraš rFactor!

    A Vanja, ako je Hamilton favorizovan, ono nije način da se problem reši. Da nije to uradio, ne bi bio kažnjen +5 mesta na gridu. Osvojio bi makar 2 poena više nego što je osvojio na toj trci. Mogao je da bude šampion.
    Jel imate neke dokaze da je Hamilton favorizovan nad Alonsom te godine u McLarenu? Po meni nema smisla da dovedeš šampiona i da mu u najmanju ruku ne daš jednak status. Linkovi i dokazi na videlo. Ne kažem da nije, ali moramo da sumnje pretvorimo u činjenice.
    Juče sam ga instalirao ali sam ga izbrisao posle 5 minuta zato što je grafika loša.Zato imam F1 2o12,2o11.2o1o i imam neki Thrusmaster volan koji sam platio oko 500 evra
    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

    Comment


    • #62
      Originally posted by MarkedOne8 View Post
      Vreme ti je da instaliraš rFactor!

      A Vanja, ako je Hamilton favorizovan, ono nije način da se problem reši. Da nije to uradio, ne bi bio kažnjen +5 mesta na gridu. Osvojio bi makar 2 poena više nego što je osvojio na toj trci. Mogao je da bude šampion.
      Jel imate neke dokaze da je Hamilton favorizovan nad Alonsom te godine u McLarenu? Po meni nema smisla da dovedeš šampiona i da mu u najmanju ruku ne daš jednak status. Linkovi i dokazi na videlo. Ne kažem da nije, ali moramo da sumnje pretvorimo u činjenice.
      Kad razgovaras sa ljudima i imas osecaj kao da govoris zidu - nista ti drugo ne preostaje nego da uzems stvar u svoje ruke. Niko te vise nece danas pitati za nesto, niti ti bilo sta ponuditi, ako sam to ne trazis i ne potrudis se da to dobijes/zaradis/zasluzis...

      Naravno da nema smisla, dovedes klinca i dokazanog sampiona i ti das prednost klincu. Ali to su Britanci, to je njihov imperijalisticki pogled na svet... Sto se tice linkova, trazi sam ili cekaj Nebojsu da nesto prezentuje. Ja sam lako nalazio googlom sta sam hteo, ali on ce ti naci i neke koji se teze pojavljuju pretragom jer su u pitanju slabo posecene stranice...

      Comment


      • #63
        Originally posted by Frenky View Post
        I to bi bio kraj ove sezone...

        Jbt, Ferrari koji je hteo da bude korektan u svemu tome ispada najveci papak... Odradili su upola manje kilometera nego Mecka i nego sto ce RB i jos nisu to uradili sa aktuelnim vozacima... Strasno. Ne treba, stvarno ne treba covek vise da bude korektan...

        Comment


        • #64
          http://us10.chatzy.com/23633478726143
          If the police cant stop you you must be on the dust

          Comment


          • #65
            Originally posted by NebojsaNS View Post
            Zasto bi Alonsu dali nogu, imali bi 2 od 4 najbolja vozaca na gridu. Sledece sezone kada ce biti reset performansi to ce biti zlata vredno. I prekini otvoreno da hejtujes Alonsu, pocinjes jako da mi ides na zivce.
            Budala je Montezuma, a nikad ne znas sta takvi tippovi mogu da urade... U neverici sam i ne mislim da nije opravdano... Tako se nadam da gresim.

            Comment


            • #66
              Originally posted by Nikoletina View Post
              Zar ti misliš da će Alonso i Kimi moći biti zajedno u timu?I da li ti zaboravljaš da je KIMI zadnji Ferrarijev šampion???
              Али је Алонсо возач кога је тај тим зезнуо за две титуле глупим одлукама током трка, можда и још које најчешће оочајним перформансама.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #67
                Pogledaj ti ovu brzinu u pitu Red Bulla, kako rade ljudi...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • #68
                  Jednostavno Ferrari nemocan protiv Red Bula... Alonso je isao nekoliko kruga kasnije samo zato da bi eventualno pri izlasku SC imao prednost svezijih guma jer su ovako bili svesni da ne mogu da ih stignu... Ali ovaj sad kad pocne da vristi je nesto najiritantnije u sportu.

                  Comment


                  • #69
                    Jedan bod na proslavi 50 godina.. sve tuznija i tuznija sezona, Toro Rosso ima bolji tempo

                    Comment


                    • #70
                      nevjerovatno šta ferrari radi.muka mi je više od svega
                      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by mikisavic89 View Post
                        Jednostavno Ferrari nemocan protiv Red Bula... Alonso je isao nekoliko kruga kasnije samo zato da bi eventualno pri izlasku SC imao prednost svezijih guma jer su ovako bili svesni da ne mogu da ih stignu... Ali ovaj sad kad pocne da vristi je nesto najiritantnije u sportu.
                        Ne, nema to veze sa SC-om, nadali su se da ce Vettelu gume popustiti pred kraj. Svejedno, Alonso je imao sarene krugove sredinom drugog stinta, imao je razliku i po 7 desetinki izmedju 2 kruga, previse...

                        1) Red Bull - 240
                        2) Ferrari - 179
                        3) Mercedes - 178
                        4) Lotus - 144
                        5) McLaren - 57
                        6) Force India - 52
                        7) Toro Rosso - 31
                        8) Sauber - 17
                        9) Williams - 1
                        Last edited by Vanja #66; 08-09-13, 15:11. Reason: izmene u tabeli

                        Comment


                        • #72
                          Hahaha, vidi ove Hrvate...

                          Comment


                          • #73
                            Vetel ima procenat pobeda skoro kao Sumaher

                            n Driver Nb %/Nb GP
                            1 SCHUMACHER Michael 91 29.64
                            2 PROST Alain 51 25.63
                            3 SENNA Ayrton 41 25.47
                            4 ALONSO Fernando 32 15.31
                            5 VETTEL Sebastian 32 28.32
                            6 MANSELL Nigel 31 16.58
                            7 STEWART Jackie 27 27.27
                            8 CLARK Jim 25 34.72
                            9 LAUDA Niki 25 14.62
                            10 FANGIO Juan Manuel 24 47.06

                            Comment


                            • #74
                              Fredi, cekaj kraj karijere da to uporedjujes. I mozes da racunas da se Vettel nece vratiti posle 3 godine pauze da se vozika za poene...

                              Comment


                              • #75
                                Dobro ali vidi ovo: krugovi u vodstvu, to ne moze da pokvari


                                n Driver Nb
                                1 SCHUMACHER Michael 5 111
                                2 SENNA Ayrton 2 931
                                3 PROST Alain 2 683
                                4 MANSELL Nigel 2 091
                                5 VETTEL Sebastian 2 086
                                6 CLARK Jim 1 943
                                7 STEWART Jackie 1 919
                                8 ALONSO Fernando 1 735
                                9 PIQUET Nelson 1 600
                                10 LAUDA Niki 1 592

                                Comment

                                Working...
                                X