Announcement

Collapse
No announcement yet.

Capital One Cup & FA Cup - Diskusija i komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ma fazon je da nisu ni priblizno ubjedljivi u gostima kao sto su ubjedljivi na Etihadu..

    Kazem sto nisu rijesili tekmu na Ewood Parku pa da uzivaju veceras, a ne morali se ljudi znojiti..
    Treba zaraditi koju kintu i od prodaje karata.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Pa sta ocekivati od ekipe u koju je ulozeno 1.2 milijarde funti, ako ne 150-160 golova u sezoni??

      Najveci fazon je sto nece osvojiti titulu u EPL.

      Barcelonu tesko mogu da prodju u LP, ostaju im ova dva kupa, s tim da Capital One su prakticno vec osvojili..
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Pa sta ocekivati od ekipe u koju je ulozeno 1.2 milijarde funti, ako ne 150-160 golova u sezoni??

        Najveci fazon je sto nece osvojiti titulu u EPL.

        Barcelonu tesko mogu da prodju u LP, ostaju im ova dva kupa, s tim da Capital One su prakticno vec osvojili..
        Bilo bi to odlicno da se Jose Mourinho okiti naslovom,ali nece biti lako.Sto se nastavnika tice nada umire posljednja ali ne vjerujem
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Profesor, molit cu lijepo, ako dovede Draxlera i ovaj se uklopi u njemacku koloniju titula ce se osvojiti...

          Pelegrini nece osvojiti titulu jer je luzer, bit ce oni tu do kraja, ali najveca bitka ce biti izmedju Wengera i Moua, te ocekujem da se opet dese one pizdarije kao i 2004. sto su bile kada su se igrali malo sa vrlo zlim rijecima, obojica...
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ta prica da je Pellegrini luzer je klasicna twitter prica i tudje misljenje,taj covjek je vodio slabije ekipe i briljirao.Real je vodio sa 100 nagomilanih igraca koji su tek dosli protiv onakvog sistema Barcelone tako da ozbiljna prica kod mene samo

            Ma moze on dovesti Draxlera i jos koga hoce,ali ja mislim da je Arsenal drugi ili treci i to vec pocetkom aprila kako sam ja gledao rasporede

            Sto se tice Mourinha sam je rekao da mu je City najveci konkurent,ne drzi ti on do nastavnika bas mnogo
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Pelegriniju je cesto za sve zivo falio gol ili bod ali je moguce da se sve to sad okrene i vrlo lako moze sa 3 trofeja da zavrsi sezonu mada i dalje mislim da ce Mou da smisli nesto i iscupa. Na pocetku kako je krenuo sa onim gostovanjima sam i ja pomislio da je luzer medjutim nema sanse da luzer onakav sistem i masinu napravi, nema sanse.

              Moze Venger 3 Drakslera da dovede i gomila ofanzivne vezne koliko hoce, za titulu mu trebaju zadnji vezni i spic.
              sigpic

              Comment


              • Covek je promenio citav sistem igre Cityja, a to se skoro nije ni primetilo,
                sem na par utakmica. Ja sam mislio da ce to biti daleko izarazenije, posebno
                u odbranbenim zadacima.

                Ipak, ukoliko Mou bude u igri poslednjih 5-6 kola, onda je titula njegova.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Ako ti furas Brajkijev fazon onda cu i ja furat Vlajkov fazon za luzera..

                  Mou sam zna da mu je Wenger glavni problem cim je on dosao na Emirate da se brani sa 10 igraca iza lopte, a onda vrijedja igrace i navijace i sam klub. To je pocetak mind games-a i to se vidi iz prilozenog.

                  Dok on konstantno govori da City mora da osvoji titulu da su oni konkurenti, a Arsenal potpuno ignorise pokusava da iziritira menadzera kluba koji od 21 odigranog kola je prvi bio na pocetku 16 kola je potpuni disrespect i pokusaj da se menadzer izbaci iz takta.

                  NE brini se Mou i Wenger head to head u maju za titulu...
                  Last edited by maliajnstajn; 15-01-14, 22:48.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • http://www.sportsport.ba/tabela/ENGL...pa/Arsenal/173

                    Pogledajte samo utakmice Arsenala od 15.3.-5.4.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ako ti furas Brajkijev fazon onda cu i ja furat Vlajkov fazon za luzera..

                        Mou sam zna da mu je Wenger glavni problem cim je on dosao na Emirate da se brani sa 10 igraca iza lopte, a onda vrijedja igrace i navijace i sam klub. To je pocetak mind games-a i to se vidi iz prilozenog.

                        Dok on konstantno govori da City mora da osvoji titulu da su oni konkurenti, a Arsenal potpuno ignorise pokusava da iziritira menadzera kluba koji od 21 odigranog kola je prvi bio na pocetku 16 kola je potpuni disrespect i pokusaj da se menadzer izbaci iz takta.

                        NE brini se Mou i Wenger head to head u maju za titulu...
                        Ma to za nastavnika je sprdnja,furaj ti sta hoces ali to je neozbiljno posebno nakon ovoga sto igraju ljudi

                        Mou se branio i protiv Moyesa i covjek ima racunicu jednostavno,isto sam siguran da ce probati bod i sa Cityem da izvuce.U stvari ne znam kakav ti je to argument da se branio protiv Arsenala,sta protiv Citya napada sto posto jer ih ne smatra konkurentima
                        Last edited by AK47; 15-01-14, 22:53.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ako ti furas Brajkijev fazon onda cu i ja furat Vlajkov fazon za luzera..

                          Mou sam zna da mu je Wenger glavni problem cim je on dosao na Emirate da se brani sa 10 igraca iza lopte, a onda vrijedja igrace i navijace i sam klub. To je pocetak mind games-a i to se vidi iz prilozenog.

                          Dok on konstantno govori da City mora da osvoji titulu da su oni konkurenti, a Arsenal potpuno ignorise pokusava da iziritira menadzera kluba koji od 21 odigranog kola je prvi bio na pocetku 16 kola je potpuni disrespect i pokusaj da se menadzer izbaci iz takta.

                          NE brini se Mou i Wenger head to head u maju za titulu...
                          Pa i na Old Trafford je dosao samo po bod...

                          Comment


                          • Neko je pricao o onom anti fudbalu neki dan. Sta Mou radi? Dodje parkira autobus, zavrsi tekma i ode. Jebem ti sistem Tonya Pulisa, a pritom mu igraci ko pitbull terijeri spremi da ubiju nekoga zbog lopte..

                            Zivi bili pa vidjeli.

                            Arsenal ispada iz lige #pjeske
                            Last edited by maliajnstajn; 15-01-14, 22:56.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Mene samo bodovi zanimaju,neka radi ko sta hoce...

                              Ja se vjeruj Arsenala ne bojim sekunde,ali od kad je Pellegrini preuzeo City i doveo par pojacanja ja sam misljenja da osvajaju EPL i volio bi da se varam i da Jose jos jednom izadje kao pobjednik
                              Last edited by AK47; 15-01-14, 22:57.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ja bih pre da Pellegrini uzme titulu, pre Mourinha jer mi je Mourinho jako antipatican. A i vec ako sampion ne bude Arsenal, neka to bude Manchester City.
                                Ja sam jos na pocetku sezone rekao ko mi je kandidat broj 1 za titulu(znaci Man City) i jos uvek stojim iza toga.
                                Iako OBOZAVAM ARSENAL, mislim da nece izdrzati trku do kraja(pogotovo ako se nista konkretno ne dovede do kraja meseca).
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X