Announcement

Collapse
No announcement yet.

Capital One Cup & FA Cup - Diskusija i komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mančester ima i najsporijeg igrača u ligi - Kagavu.

    Comment


    • Nema sta,ljudi na nama vade sezone,Svonsi,TOT,Gavrani... i ostali, sve etablirani pretendenti na No.1
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Uspio je da ucini Teatar najlaksim gostovanjem u ligi. Kagava je ocajan, ne moze nijednu loptu da zagradi, razmislja 10 sekundi sta ce sa njom, odma mu je uzimaju. Ispade jedna od najvecih prevara koje smo doveli u zadnjih 20 godina.
        sigpic

        Comment


        • Pa jbg, evo ja sada gledam tekmu i zapitam se ko je najbolji igrač Junajteda na terenu ? I odgovorim sebi - Velbek, dovoljno sam napisao.

          Comment


          • Velbek je odlican igrac, za Markizija npr. izmislio fudbal. U decembru je sam vukao ekipu maltene, zahvaljujuci njemu je napravljena serija.
            sigpic

            Comment


            • Gledaj Danija kako se sali sa njima
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Velbek je odlican igrac, za Markizija npr. izmislio fudbal. U decembru je sam vukao ekipu maltene, zahvaljujuci njemu je napravljena serija.
                Ne brukaj se.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Izvini, necu nikad vise. Nema toga sto s loptom ne moze mocni Markizio
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Velbek je odlican igrac, za Markizija npr. izmislio fudbal. U decembru je sam vukao ekipu maltene, zahvaljujuci njemu je napravljena serija.
                    Poljubio bi ti Markizija sada u dupe da ga imaš u timu - pazi vezni red Kleverli i Flečer, pa realno je stanje da si 7. na tabeli.

                    Što se Velbeka tiče, solidan napadač koji je u odličnoj formi, ni manje ni više.

                    Comment


                    • On bi nas spasio. On je taj koji pravi razliku, da ga imamo lagano bi bili prvi. Radije bih ipak Fleca sa jednom nogom gledao.

                      Kako ti kazes najveci forumski znalce.
                      sigpic

                      Comment


                      • Žreb za četvrto kolo

                        sigpic

                        #WengerOut

                        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                        Come on you Gunners!

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          On bi nas spasio. On je taj koji pravi razliku, da ga imamo lagano bi bili prvi. Radije bih ipak Fleca sa jednom nogom gledao.

                          Kako ti kazes najveci forumski znalce.
                          Gledaj onda Flečera i kukaj na Mojesa, šta drugo da ti kažem, ja ću Markizija i da se radujem trećoj uzastopnoj. Što se prvog mesta tiče tačno da imate i Mesija sa sve ovim ostalim krševima ne bi bili prvi - kreneš od odbrane ka gore, samo Runi i RVP vredni da se izdvoje kao igrači svetske klase, šta god da je ta svetska kalasa, bez obzira što RVP ove sezone je sedma priča.

                          Ovaj drugi klinački deo, ajde da preskočim, to na tenisu tamo prepucavajte se ko je pametniji, ko je glup, ko se razume, ko se ne razume, pravite vrtić od pdf-a, lobirajte koja će teniserka da bude najlepša i tako to iz te kategorije.

                          Comment


                          • Vrati se na na zabare da te zamolim. Stvarno ti treba zabraniti pisanje na PL pdf. U pravu su svi koji to kaze, a ima ih dosta. I ne skreci sa teme, nisam raspolozen.

                            Liverpul opet radio prenos znaci

                            Kako ih otvara Flecer. E moj Mojzi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Vrati se na na zabare da te zamolim. Stvarno ti treba zabraniti pisanje na PL pdf. U pravu su svi koji to kaze, a ima ih dosta. I ne skreci sa teme, nisam raspolozen.
                              Stvarno nzm ko je prvi pomenuo Markizija, što se skretanja sa teme tiče.

                              A što se zabrane pisanja tiče, šta opet da se slatko nasmejem.

                              Comment


                              • Markizio je izmislio fudbal za ove igrace Mancestera koje je Mojes izveo danas u prvoj postavi

                                Comment

                                Working...
                                X