Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hertz British Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gargamel View Post
    Da li je neko razocaran zbog pobede Lorenca i sto mali nije peti put zaredom pobedio?
    I zbog cega se ovde hejtuje Lorenco?Sta tacno nije u redu sa ovom pobedom?
    Licno, nisam razocaran pobedom Lorenza. Naprotiv, ocekivao sam je nakon WUP-a... Cak sam i zadovoljan Marquezovom voznjom, ocigledno da povreda nije toliko teska (koliko sam ocekivao) i da ce vec u Misanu biti ponovo jako dobar.

    Ono cime sam, ponovo, razocaran, je Lorenzovo ponasanje. Marquez je morao da se povredi da bi Lorenzo pokazao zube kao nikad od Qatara 2010, kad je u zadnjem krugu pretekao Pedrosu za 2. mesto jednim od svojih najagresivnijih napada. I tek u ovim uslovima Lorenzo ponovo daje svoj maksimum i slavi pobedu nad (ponavaljam, mnogo manje nego sto sam se nadao) povredjenim rookiem kao da je osvojio titulu. Marc vrlo kulturno i vrlo smireno sve to prihvata. U njegovim ocima, povecao je prednost u sampionatu iako je zadobio nezgodnu povredu 3-4 sata ranije...

    Mislim da nije tajna da ne podnosim Lorenza. Ono sto sam naglasavao kad sam dosao na forum je koliko je taj momak mene odusavio 2008. pre svega u Le Mansu. Obe noge povredjene i zavrsava drugi u rookie sezoni. Bio je agresivan, bio je precizan i bio je svoj. I onda krece puvanje i duvanje u 2009, krece imitiranje Najveceg i svasta nesto na sta sam tad gledao sa blagim podsmehom. Tad mi je jos uvek bio simpatican, nota bene... Posle 2010. mi se zgadio nacisto. Prvo i najbitnije - Japan 2010. Ima ogromnu prednost u samiponatu, 2 glavna rivala su zadobila povrede, Stoner odlazi iz Dukatija, koji je bio manje ocajan nego sad, ali ocajan none the less - i on kenjka sto ga timski kolega - covek sa najvise pobeda u kraljveskoj klasi i aktuelni sampion - nije pustio da zavrsi treci i zapecati titulu. Ocajno... O slikovnici za decu koju je izdao necu ni da pricam, krajnje detinjast potez. Voznje u 2011. su bile vrlo razocaravajuce, ponasao se kao da ga svi respektuju, kao da ce ga svi pustati i kao da je u Qataru imao 50 poena prednosti pre trke...

    Prosle godine je stvorio atmosferu u Yamahi koja se vrtela iskljucivo oko njega. Spies je sasvim marginalizovan, na nejgov zahtev, morao je i da testira delove za koje inzenjeri nisu bili sigurni, ako je verovati nekim pricama (sto bi i objasnilo toliko tehnickih kvarova), a sve je to prihvaceno jer nije skupio sponzore i jer je Yamaha funkcionisala sa jako malo novca.

    Najgori ispad ove godine je ono seljacko ne pruzanje ruke Marquezu u Jerezu i umesto toga najodvratniji i najarogantniji potez koji sam video da sportista cini - mahanje prsticem... A ima i drugih, kao i jucerasnje ovoreno prizeljkivanje povrede za Marqueza...

    Mislim da dalje ne treba ici... Sav respekt za stil voznje, jedinstven je i konzistentan kao sto ni Rossi u najboljim danima nije bio. Ali izgubio je fajterski stav i postao kmekavac umesto toga.

    Comment


    • za malog Markeza I ako nije bila povreda toliko teska kao sto se ocekivalo zasluzio je postovanje ipak je povreda povreda i to samo 3-4 sata ranije Lorenco pokusao da se odvoji nije uspeo da je mali Marc bio 100% zdrav njegova bi pobeda bila 99% ali dobro je prosao Markezu je i ovo dovoljno.Pedrosa opet ista prica samo sto je danas losije startovao..Rosi nista bolje od 4 mesta kao do sad.I sto je od Lorenca stvarno ne korektno i vidi se da nema iskrene cestitke prizeljkivao je povredu nekog vozaca(inace Markeza).Sad ga jos vise mrzim mada ne znam kako mogu vise ali..Erceg pokazuje koliki je navijac Lorenca i to da se kaze



      Originally posted by Vanja #66 View Post
      Prosle godine je stvorio atmosferu u Yamahi koja se vrtela iskljucivo oko njega. Spies je sasvim marginalizovan, na nejgov zahtev, morao je i da testira delove za koje inzenjeri nisu bili sigurni, ako je verovati nekim pricama (sto bi i objasnilo toliko tehnickih kvarova), a sve je to prihvaceno jer nije skupio sponzore i jer je Yamaha funkcionisala sa jako malo novca.
      Slazem se skroz i ovaj Rosijev motor je radjen po Lorencovom stilu i vidi se naklonost ekipe(Yamahe) prema njemu pocev od Lin-a Dzarvis-a pa dalje.
      Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
      sigpic

      Comment


      • o kakvom prizeljkivanju povrede se radi?nisam cula to
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          Licno, nisam razocaran pobedom Lorenza. Naprotiv, ocekivao sam je nakon WUP-a... Cak sam i zadovoljan Marquezovom voznjom, ocigledno da povreda nije toliko teska (koliko sam ocekivao) i da ce vec u Misanu biti ponovo jako dobar.

          Ono cime sam, ponovo, razocaran, je Lorenzovo ponasanje. Marquez je morao da se povredi da bi Lorenzo pokazao zube kao nikad od Qatara 2010, kad je u zadnjem krugu pretekao Pedrosu za 2. mesto jednim od svojih najagresivnijih napada. I tek u ovim uslovima Lorenzo ponovo daje svoj maksimum i slavi pobedu nad (ponavaljam, mnogo manje nego sto sam se nadao) povredjenim rookiem kao da je osvojio titulu. Marc vrlo kulturno i vrlo smireno sve to prihvata. U njegovim ocima, povecao je prednost u sampionatu iako je zadobio nezgodnu povredu 3-4 sata ranije...

          Mislim da nije tajna da ne podnosim Lorenza. Ono sto sam naglasavao kad sam dosao na forum je koliko je taj momak mene odusavio 2008. pre svega u Le Mansu. Obe noge povredjene i zavrsava drugi u rookie sezoni. Bio je agresivan, bio je precizan i bio je svoj. I onda krece puvanje i duvanje u 2009, krece imitiranje Najveceg i svasta nesto na sta sam tad gledao sa blagim podsmehom. Tad mi je jos uvek bio simpatican, nota bene... Posle 2010. mi se zgadio nacisto. Prvo i najbitnije - Japan 2010. Ima ogromnu prednost u samiponatu, 2 glavna rivala su zadobila povrede, Stoner odlazi iz Dukatija, koji je bio manje ocajan nego sad, ali ocajan none the less - i on kenjka sto ga timski kolega - covek sa najvise pobeda u kraljveskoj klasi i aktuelni sampion - nije pustio da zavrsi treci i zapecati titulu. Ocajno... O slikovnici za decu koju je izdao necu ni da pricam, krajnje detinjast potez. Voznje u 2011. su bile vrlo razocaravajuce, ponasao se kao da ga svi respektuju, kao da ce ga svi pustati i kao da je u Qataru imao 50 poena prednosti pre trke...

          Prosle godine je stvorio atmosferu u Yamahi koja se vrtela iskljucivo oko njega. Spies je sasvim marginalizovan, na nejgov zahtev, morao je i da testira delove za koje inzenjeri nisu bili sigurni, ako je verovati nekim pricama (sto bi i objasnilo toliko tehnickih kvarova), a sve je to prihvaceno jer nije skupio sponzore i jer je Yamaha funkcionisala sa jako malo novca.

          Najgori ispad ove godine je ono seljacko ne pruzanje ruke Marquezu u Jerezu i umesto toga najodvratniji i najarogantniji potez koji sam video da sportista cini - mahanje prsticem... A ima i drugih, kao i jucerasnje ovoreno prizeljkivanje povrede za Marqueza...

          Mislim da dalje ne treba ici... Sav respekt za stil voznje, jedinstven je i konzistentan kao sto ni Rossi u najboljim danima nije bio. Ali izgubio je fajterski stav i postao kmekavac umesto toga.
          Objasnio
          sigpic

          Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

          Comment


          • Originally posted by denia_el View Post
            o kakvom prizeljkivanju povrede se radi?nisam cula to
            Lorenzo thinks he knows where Marquez' Achilles heel is, though. 'I believe he has been lucky for the crashes,' Lorenzo said. 'If he's taking the same risk for a long time, then maybe sometimes he will get injured. Because it's not so simple to not get injured if you risk so much.' It is hard to argue with Lorenzo's point, but Marquez has had some huge crashes, but like Valentino Rossi before him, he always appears to walk away unhurt, including from his monster crash at Mugello.
            http://www.motomatters.com/analysis/...y_round_u.html

            Osmi pasus... Nije bukvalno, ali to je to, znamo se...
            Last edited by Vanja #66; 01-09-13, 17:21.

            Comment


            • Originally posted by Vanja #66 View Post
              Najgori ispad ove godine je ono seljacko ne pruzanje ruke Marquezu u Jerezu i umesto toga najodvratniji i najarogantniji potez koji sam video da sportista cini - mahanje prsticem...

              Comment


              • Originally posted by tasa01
                Kada Doktor kaze, onda , mora da je tako...
                http://www.crash.net/motogp/news/195...e_marquez.html
                Ostavio Drezik gore, cisto da budemo korektni... ;)

                crni, ja bas nistam hteo da ostavljam sliku, ali aj' sa'...

                Comment


                • Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Licno, nisam razocaran pobedom Lorenza. Naprotiv, ocekivao sam je nakon WUP-a... Cak sam i zadovoljan Marquezovom voznjom, ocigledno da povreda nije toliko teska (koliko sam ocekivao) i da ce vec u Misanu biti ponovo jako dobar.

                  Ono cime sam, ponovo, razocaran, je Lorenzovo ponasanje. Marquez je morao da se povredi da bi Lorenzo pokazao zube kao nikad od Qatara 2010, kad je u zadnjem krugu pretekao Pedrosu za 2. mesto jednim od svojih najagresivnijih napada. I tek u ovim uslovima Lorenzo ponovo daje svoj maksimum i slavi pobedu nad (ponavaljam, mnogo manje nego sto sam se nadao) povredjenim rookiem kao da je osvojio titulu. Marc vrlo kulturno i vrlo smireno sve to prihvata. U njegovim ocima, povecao je prednost u sampionatu iako je zadobio nezgodnu povredu 3-4 sata ranije...

                  Mislim da nije tajna da ne podnosim Lorenza. Ono sto sam naglasavao kad sam dosao na forum je koliko je taj momak mene odusavio 2008. pre svega u Le Mansu. Obe noge povredjene i zavrsava drugi u rookie sezoni. Bio je agresivan, bio je precizan i bio je svoj. I onda krece puvanje i duvanje u 2009, krece imitiranje Najveceg i svasta nesto na sta sam tad gledao sa blagim podsmehom. Tad mi je jos uvek bio simpatican, nota bene... Posle 2010. mi se zgadio nacisto. Prvo i najbitnije - Japan 2010. Ima ogromnu prednost u samiponatu, 2 glavna rivala su zadobila povrede, Stoner odlazi iz Dukatija, koji je bio manje ocajan nego sad, ali ocajan none the less - i on kenjka sto ga timski kolega - covek sa najvise pobeda u kraljveskoj klasi i aktuelni sampion - nije pustio da zavrsi treci i zapecati titulu. Ocajno... O slikovnici za decu koju je izdao necu ni da pricam, krajnje detinjast potez. Voznje u 2011. su bile vrlo razocaravajuce, ponasao se kao da ga svi respektuju, kao da ce ga svi pustati i kao da je u Qataru imao 50 poena prednosti pre trke...

                  Prosle godine je stvorio atmosferu u Yamahi koja se vrtela iskljucivo oko njega. Spies je sasvim marginalizovan, na nejgov zahtev, morao je i da testira delove za koje inzenjeri nisu bili sigurni, ako je verovati nekim pricama (sto bi i objasnilo toliko tehnickih kvarova), a sve je to prihvaceno jer nije skupio sponzore i jer je Yamaha funkcionisala sa jako malo novca.

                  Najgori ispad ove godine je ono seljacko ne pruzanje ruke Marquezu u Jerezu i umesto toga najodvratniji i najarogantniji potez koji sam video da sportista cini - mahanje prsticem... A ima i drugih, kao i jucerasnje ovoreno prizeljkivanje povrede za Marqueza...

                  Mislim da dalje ne treba ici... Sav respekt za stil voznje, jedinstven je i konzistentan kao sto ni Rossi u najboljim danima nije bio. Ali izgubio je fajterski stav i postao kmekavac umesto toga.
                  Slazem se sa tobom,jedino sto mislim je da bi grizao bez obzira na Markezovu povredu,nisam siguran da bi Mark 100% pobedio i da je bio zdrav.Lorenco je strasan vozac i sampion i nije smeo sebi da dozvoli tako glupe izlete,poleteo je visoko a mozda se malo i pogubio,mislio je da je nedodirljiv,zato je dobro ovo spustanje na zemlju.

                  Comment


                  • Najgore od svega je sto ce sad ponovo da poleti, desavalo se ranije, pa i ove godine, da ne bude da nagadjam...

                    Comment


                    • Ali vraca mu se fajterski stav

                      Comment


                      • Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Ostavio Drezik gore, cisto da budemo korektni... ;)
                        moja greska , obrisao...
                        sigpic

                        Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                        Comment


                        • Originally posted by Gargamel View Post
                          Ali vraca mu se fajterski stav
                          Da, dok ga ne spuste ponovo na zemlju....
                          sigpic

                          Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                          Comment


                          • Jedino Markez,nema ko drugi

                            Comment


                            • Originally posted by Gargamel View Post
                              Jedino Markez,nema ko drugi
                              na njega sam i mislio
                              sigpic

                              Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                              Comment


                              • Originally posted by crni View Post
                                Ovde je jos uvek leteo,nije mogao da veruje da je neko obisao njegovo velicanstvo i to u njegovoj krivini,mislio je lako ce on sa njim,lose ga je procenio.

                                Comment

                                Working...
                                X