Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hertz British Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • vala,trebace mu power of the dark side kad predje sledece godine na Dukati

      Comment


      • You could see the last two races, Dovi on the new bike with the latest spec and me on the old one. Very similar,” said Hayden during the British MotoGP weekend. “So I think there's definitely a problem why there's been no progress and they [Ducati] need to understand that.

        Eto ga novi Dukati.

        Comment


        • Stoner’s Motegi test cancelled due to rain...



          Last edited by tasa01; 05-09-13, 10:19.
          sigpic

          Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

          Comment


          • danas je tri godine od tragedije u Mizanu .. tesko je zaboraviti .. RIP Shoya

            Comment


            • Originally posted by tasa01 View Post
              Stoner’s Motegi test cancelled due to rain...
              ..voleo bih da se vrati kengur..zaista..
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by mikisavic89 View Post
                You could see the last two races, Dovi on the new bike with the latest spec and me on the old one. Very similar,” said Hayden during the British MotoGP weekend. “So I think there's definitely a problem why there's been no progress and they [Ducati] need to understand that.

                Eto ga novi Dukati.
                ..to je tako kad se kasni sa usavrsavanjem motora,i kad se na vreme ne preduzimaju stvari koje trebaju i koje vode u pozitivnom pravcu..Dukati mogu da uporedim samo sa majcicom Srbijom...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Rossini View Post
                  ..voleo bih da se vrati kengur..zaista..
                  i ja bih , zamisli da honda ostavi pedrosu , markeza i stonera u ekipi , ali ne znam ako kejsija pusti supruga , jer kod njih se zna ko kosi ,a ko vodu nosi
                  sigpic

                  Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                  Comment


                  • Nema nista od toga, posle 2011. je uvedena granica - 2 vozaca po ekipi. Ako bi tako nesto pravili, onda bi morali da registruju drugu ekipu, da nadju ljudstvo i sve... Njegovim testiranjem su svi zadovoljni - i on i Honda i vozaci (Marc i Dani)...

                    Comment


                    • Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Nema nista od toga, posle 2011. je uvedena granica - 2 vozaca po ekipi. Ako bi tako nesto pravili, onda bi morali da registruju drugu ekipu, da nadju ljudstvo i sve... Njegovim testiranjem su svi zadovoljni - i on i Honda i vozaci (Marc i Dani)...
                      Znam , znam , nego eto iskazao sam svoju zelju :
                      sigpic

                      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                      Comment


                      • Originally posted by tasa01 View Post
                        i ja bih , zamisli da honda ostavi pedrosu , markeza i stonera u ekipi , ali ne znam ako kejsija pusti supruga , jer kod njih se zna ko kosi ,a ko vodu nosi
                        ..pa da ti kazem jednu stvar..nista tu nije nemoguce..ali bas...ne bi me iznenadilo nimalo da se objavi vest da ce Kejsi sledece godine zauzeti Danijevo mesto..gde ima dima,ima i vatre..ili ce je biti..znaci dok je dima,sanse postoje..
                        sigpic

                        Comment


                        • Cuti, daleko bilo...

                          Comment


                          • Originally posted by Rossini View Post
                            ..pa da ti kazem jednu stvar..nista tu nije nemoguce..ali bas...ne bi me iznenadilo nimalo da se objavi vest da ce Kejsi sledece godine zauzeti Danijevo mesto..gde ima dima,ima i vatre..ili ce je biti..znaci dok je dima,sanse postoje..
                            Pa moguce je , ili se nadamo da bude moguce , u svakom slucaju , to bi bas bilo ulje na vatru ..
                            sigpic

                            Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                            Comment


                            • Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Cuti, daleko bilo...
                              ..ala bi bilo cupavoooo..
                              sigpic

                              Comment


                              • Lorenza mogu i da podnesem nekako... Vrlo verovatno da je onaj momak iz 2008. meni negde u podsvesti i da ce tu ostati.

                                Ali Stasey? Njega ne mogu da svarim... Jedva sam cekao kraj trke u Valensiji da mogu da kazem - bilo, ne ponovilo se. Sve u vezi njega mi je bilo odbojno. Toliko da zaista ne mogu da ga gledam, znajuci ko je i sta je, i da uzivam u njegovoj voznji. Zbog cega mi i jeste zao...Kad bi stavio crnu kacigu, masku preko ociju i izabrao drugi broj, mozda... Ovako, nema sanse... Bar za mene.

                                Comment

                                Working...
                                X