Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hertz British Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by lola View Post
    svi su oni veliki pobednici,u sve tri kategorije...neverovatni likovi,pobednici vremena,razuma i gospodari hrabrosti i "ludila"...
    Upravo tako!!
    sigpic

    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

    Comment


    • Doktor je doktor...
      sigpic

      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

      Comment


      • Dosta je Doctor vozio sad njega voze
        Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
        sigpic

        Comment


        • Da li neko zna sta znaci slovo T koje su pokazivali Pedrosi u poslednjih nekoliko krugova?

          Timska naredba? Delovao je kao da bez problema moze ispred malog naduvenka. Uzgred bravo za Lorenca!

          Comment


          • Originally posted by Mladenovic View Post
            Da li neko zna sta znaci slovo T koje su pokazivali Pedrosi u poslednjih nekoliko krugova?
            I ja se pitam ali mislim da samo oni znaju kao one slike sto pokazuju Lorencu mada jednu sam provali onu kad mu pokazu kao da baca nesto iz rukavice tad znam da mu pokazuju da napravi dobro vreme da od starta nagari
            Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
            sigpic

            Comment


            • Take it easy...

              Take your time...

              Bilo koja druga naredba, savet ili sta god, a moze da nema veze sa slovom T... Imao je Puig cudne prepiske sa Pedrosom preko table i ranije...

              Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
              I ja se pitam ali mislim da samo oni znaju kao one slike sto pokazuju Lorencu mada jednu sam provali onu kad mu pokazu kao da baca nesto iz rukavice tad znam da mu pokazuju da napravi dobro vreme da od starta nagari
              Mislim da je to - baci malo magije - ili - baci im rukavicu u lice...

              E, to jeste originalno i tricikl mi se izuzetno svideo...
              Last edited by Vanja #66; 01-09-13, 20:23.

              Comment


              • Originally posted by Mladenovic View Post
                Da li neko zna sta znaci slovo T koje su pokazivali Pedrosi u poslednjih nekoliko krugova?

                Timska naredba? Delovao je kao da bez problema moze ispred malog naduvenka. Uzgred bravo za Lorenca!
                Pobogu OK, pitanje: Koliko je puta Pedrosa ove sezone prestigao Markeza na stazi (ne racunajuci startove)? Koliko puta se desilo obratno? Prestacu da dolazim ovde samo zbog ovog neopravdanog ocrnjivanja odlicnog mladog vozaca (za kojeg inace ne navijam). Ipak ne mogu da podnesem potcenjivanje necijeg velikog talenta i truda.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Koliko sam video Rosiju nekad pokazu da ga neko prati nekad ne Samo sam video u Silverstonu nesto kao macka ili sta vec..Lorenco ima mnogo bolja ona sranja na tabli
                  Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                  sigpic

                  Comment


                  • kako vi sve to uspete da pohvataterukavice,macke,tricikl.....nista od toga nisam videla
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa kad samo gledas Nickyja i Johanna...

                      Comment


                      • Originally posted by denia_el View Post
                        kako vi sve to uspete da pohvataterukavice,macke,tricikl.....nista od toga nisam videla
                        Znas kako smorio sam se gledajuci prva tri vec 5-6 trka na njima je kamera od 45 min(prosecno) 35 pa onda malo gledam u publiku,sponzore,table,garaze i tako
                        Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Pa kad samo gledas Nickyja i Johanna...
                          hahahahha
                          ali da li ste gledali intervju posle kvalifikacija?onaj njegov osmeh i engleski sa francuskim naglaskom......ceo vikend sam luda
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • da li neko zna kada se spiz vraca?
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • To ni on na zalost ne zna...

                              Comment


                              • Gledajuci danasnju trku,pratio sam vremena Lorenca i Rossija gde su se razlikovala u jednom momentu skoro pa cele 2 sec,te stim u vezi su mi apsolutni pokazatelj da je u pitanju odvojeno delovanje Yamahe...nisam siguran cija je to zelja,da li Yamahina ili Rossijeva,ili cak mozda ne daj boze necija treca,sto me ni to ne bi iznenadilo,ali opet msm da je to malo previse za njega i da to nije bas toliko u njegovoj moci,Lorencovoj moci..mada zna da place i to dobro da place..Jeremy je danas pred samu trku izjavio,nekih dva-tri minuta pred trku,da su on i Rossi zadovoljni u kom pravcu idu,da se nadaju dobrom plasmanu ovde,cak i visokom plasmanu..slusajuci taj komentar,pomislio sam da su blizu tog cilja,ili cak sta vise da ga imaju vec u saci(pobedu)..kako je startovao Rossi,rekoh,to je to..medjutim,vec posle drugog kruga jasno mi je bilo da je taj cilj za njih i dalje dalek..Pedrosa,pa Bradl,pa Bautista i tu se zaustavilo,mada ga je jedno pola kruga i Cal opasno stiskao,ali pad je izgleda ucinio svoje..e sad,sta je tu u pitanju,znaju samo oni,ali sam ja poprilicno siguran da je u pitanju repriza 2006-te,i to sam vec rekao u nekom postu..Definitvno ta dva coveka ne voze isti motor,moze da mi prica ko sta hoce,kao sto nisu i u 2011-oj i 2012-oj(HL-BS),ali zato su ga 2008 i 2009 dobrano vozili isti akteri koji i danas voze u timu..i Yamaha mi se zbog tih stvari nimalo ne dopada,jer to im nije prvi put,sigurno ne i zadnji..bez obzira cak i na tu stvar,sto tako procenjuju vozace,ko ce im vise trebati a ko ne,siguran sam da ce sledece godine voziti iste motore,ali ce placipizdica ovog puta sesti na motor koji bude Rossi vozio,i opet gledati da ucari nesto preko tudjih ledja..slobodno mogu reci posle ove trke,da ce sledece godine Rossi osvojiti tu famoznu 10-tu titulu,iako ce mu biti to zaista tezak poduhvat,cak mozda i najtezi do sada,sto zbog Lorenca sto zbog Markeza,ali definitivno covek nije jos za staro gvozdje,i to se i danas pokazalo opet..Dukati mu i dalje u punoj meri ispostavlja racun,nazalost..ali ipak je dobro sto se i ovo vidi,nece biti bacene uzalud tri sezone..Inace da nije sve tako,gledali bi danas trku poput onih iz 2008,2009-te...neka je samo zdravlja,bice toga dogodine na pretek...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X