Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ситуација полако постаје забрињавајућа.

    Comment


    • Kakav je otac Rudy jbt on sa 10 igraca dominira ruzno...

      Bradley 0:1 Roma postaje sve ozbiljnija prica
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • 3x38=114. prosta racunica Rudija
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Ја бих се обрадовао када би они нпр. гол примили

          Comment


          • Mnogo mi je drago što sam verovao u ovu Romu kada je samo Dale verovao...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Mene najvise brine sto su ovako ljudi mislili za onu prvu sezonu Juventusa,ma past ce,ma ovako ce onako ce Milan sigurno prvak i svi znamo kako je ta prica zavrsila...

              27 bodova dovidjenja prijatno,da ne govorim da ne moze niko go da im zabije

              Mislio sam da im je domet trece mjesto,ali ovome se nisam nadao ni u ludilu
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ja се надам да конте неће превише тактички против њих, типа 3-5-2 па полако,обрадовао бих се некој причи као против Реала па ако је та Рома стварно толико добра нека освоје....стисни јаја Конте брате мој, стисни јаја !

                ЕДИТ: Ипак Парма, Алегри наставља да каналише.

                Comment


                • Ou Parma 3-2 u sudijskoj , tezak udarac za Milan , definitivno ..

                  Benatia ja doktor , a ni Castan ne zaostaje puno .

                  U srijedu kuci sa Chievom , sto ce reci 10 0 0 , 30 bodova
                  Last edited by Dale; 27-10-13, 15:54.
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Nema nam Mike da nam pokaze buducnost Kad ce oterati Rudy-ija ? Kad ce Roma poceti da bori za opstanak i prestane zajebavat Juve i Napoli na vrhu tabele ? Gde li je Miko da nam oci otvori jer ne mozemo da verujemo sta odgledasmo u ovih 9. kola.

                    Nema ga jer izdmonirao ovaj topic kako samo on to ume

                    Comment


                    • al nam je rek'o Parolo

                      ovo moze biti konacan kraj za Alegrija jer slede teski mecevi, Lazio, Fiorentina, Barcelona...
                      Last edited by Miletić; 27-10-13, 15:54.
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Primi ga Milan u 95' ahhahah
                        Gledam malopre na rezultatima klupu Rome i vidim Bredlija i kazem sebi vidi ga ovo je lik sto prosle sezone nije nista znao,ja mislio prodali ga,kad on dade gol za pobedu.
                        Roma se ne sali u opste videcemo sta ce biti do kraja polusezone.
                        Juve lagano zavrsio posao u drugom poluvremenu sada sledi Katanija.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ko te pita Brajko vidi im rasporeda narednih 5 kola,ko jebe derbi sa Juventusom

                          Chievo,Torino,Sassuolo,Calgliari i Atalanta
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment



                          • Doktor.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ko te pita Brajko vidi im rasporeda narednih 5 kola,ko jebe derbi sa Juventusom

                              Chievo,Torino,Sassuolo,Calgliari i Atalanta
                              Све код куће, после тога имају матурски Фиорентина, Милан, Катанија, Јуве.

                              Comment


                              • Kako su danas falili Toti i Žervinjo, ali 3 boda su važna. Ljajić verovatno najbolji na terenu, baš je dobro odigrao.

                                Comment

                                Working...
                                X