Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    S ovom igrom LS bez problema,ovaj Napoli je odigrao daleko tecnije nego sto sam ih ikada gledao.Ranije su to bile uglavnom kontre nekako i lopte na Cavania ubicu,ali danas su na posjed i kratke pasove igrali odlicno

    Albiol me iznenadio,vrlo solidan danas
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • #92
      И ја сам задовољан што је дошао у Калћо, чисто да се види колико су нападачима "тежи" бодови у односу на Примеру нпр.

      Игуаин у најбољем случају пар голова преко 15, 17-18 дакле, и то ако га баш крене.

      Comment


      • #93
        Originally posted by Brajkula View Post
        И ја сам задовољан што је дошао у Калћо, чисто да се види колико су нападачима "тежи" бодови у односу на Примеру нпр.

        Игуаин у најбољем случају пар голова преко 15, 17-18 дакле, и то ако га баш крене.
        Mnogo si mi opterecen sa taticom,opusti se
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • #94
          Originally posted by Freshman91 View Post
          Odlican ovaj tim Napolija, moze biti konkurencija Juveu za tron, kakva takva. Milan smesan, a Inter bogami, rekoh ti Brajki, iznenadice...
          Симпатичан баш Наполи, док се Интер прописно копрца, упитник су ми и даље, мсм Интер.

          Originally posted by AK47 View Post
          Mnogo si mi opterecen sa taticom,opusti se
          Ма небитан је татица, стави акценат на бодове и тежину истих.

          Comment


          • #95
            Kad smo kod bodova tu se slazem,bitno je da ekipa odlaskom Edinsona ne osjeti na bodovima i plasmanu,a prema ovome sto smo vidjeli veceras reklo bi se da nece...

            Sto se tice golova ja uopste ne sumnjam da ce zabijati samo je bitno da se uklopi,a sto se mene tice veceras jako dobar,kretao se dobro,par odlicnih prilika i razigravanja sto je za debi u novom stilu fudbala odlicno.U ljubimca svog ne sumnjam sekunde,ali je jos vaznije da ekipa koja ga je dovela ne trpi zbog njega

            Period adaptacije na tim i na ligu se vec desava,a prema ovome sto sam vidio veceras adaptacija ce vrlo kratko da traje...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • #96
              Ма када сам рекао бодове нисам мислио на бодове тима, већ статистику нападача, Игуаина у овом случају, а све то иде на конто оспоравања умећа Мирка Вучинић од појединих чланова форума, јер броји мали број голова. Смем руку у ватру да гурнем да би у Примери забадао дупло више. ;)

              ЕДИТ: Бтв. драго ми је што је живахно у теми, догађа се нешто

              Comment


              • #97
                Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 1m
                Benitez: "I said the other day that Insigne had diarrhea".
                Evo zasto brat nije bio u prvoj Brajki...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • #98
                  Originally posted by AK47 View Post
                  S ovom igrom LS bez problema,ovaj Napoli je odigrao daleko tecnije nego sto sam ih ikada gledao.Ranije su to bile uglavnom kontre nekako i lopte na Cavania ubicu,ali danas su na posjed i kratke pasove igrali odlicno

                  Albiol me iznenadio,vrlo solidan danas
                  znao sam ja da Albiol ima kvalitet samo treba čovjeku adekvatna minutaža da uđe u kontinuitet

                  Spoiler
                  nisam gledao utakmicu, oslanjam se na ovaj tvoj post....

                  Comment


                  • #99
                    Izuzetno inteligentan igrač Marko Sau. Nije ni čudo što ga Prandeli ima u svojim planovima...

                    Spoiler
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Симпатичан баш Наполи, док се Интер прописно копрца, упитник су ми и даље, мсм Интер.
                        Inter je rutinski pobedio. Kontrolisali su utakmicu a Djenova je igrala bunker dok konacno nisu probili. Posle se Djenova otvorila i Palasio pokazuje zasto je majstor. Vidi se da je Macari uneo sigurnost u igru, prosle sezone su delovali bezidejno u svakoj tekmi, pa ako nesto ubodu onda super. Sad su odlicno odigrali, bez zurbe, sigurno, lagana pobeda.

                        Dodao bih jos da je Perin jedan od najboljih mladih golmana. Ne samo zato sto je skinuo onaj Ranokijin sut nego je bio siguran celu utakmicu, skida centarsuteve, izlece sve bez greske, kao da ima 32 a ne 20 godina. Siguran sam da je naslednik Bufona u reprezentaciji (nije iskljuceno da se Bardi tu umesa).
                        Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                        Comment


                        • Много су то млади голмани да би наследели Буфона, пре њих ће сигурно улетети један Маркети или евентуално Сиригу.

                          Comment


                          • Пусти пањ, нов пост мора за ово, мора....


                            ЕДИТ: Да убацим и преглед

                            Last edited by Brajkula; 27-08-13, 00:03.

                            Comment


                            • Kakav je to kanal od napadaca ja ne mogu da vjerujem,Mandzara za njega masina
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Brajkulice, koliko sam video opet Anderson nije bio ni na klupi. Ima li Lazio da pusti najjaceg igraca da igra?
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X