Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma sta je bre ovo ugasim stream na 1-2 i vratim se i vidim ovo??????????????????????
    Kretencine odvratne kao da puze po terenu,ne mogu da verujem sta rade pa ove sezone ne da nista ne znaju nego su ocajni.4 gola od Fiorentine posle onakvog vodjstva i pritiska u durogm poluvrememnu zgbog sugavog penala ovi krenu malo bolje da igraju u prime jos 3 gola,pa od Reala ce da prime 6 onda.Sugavci jedni cele sezone se provlace na srecu red ej bio da ih neko naguzi posteno.Strasno je ovo.
    Kakva titula kakvi bakraci sa ovom igrom ne mogu nista da urade ako se ne stabilizuju,kreteni.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Da li vas je Rossi zakucao, ne verujem svojim ocima, a video na livescore bilo 0-2...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Jbt ne mogu da vjerujem mocni Rossi ja pratio kod 0:2 i kontam vidi sto je zakazala Fiorentina kad ono
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ja mislio da pratim tekmu, ali videh 0-2, rek'o gotova stvar, kad ono...
          Forma Juvea kanal, i kao takvi idu na Real koji je usao u formu. To cak nece ni biti derbi kako stvari stoje...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Hitno mijenjati neke stvari jer postaju skroz providni i to je jasno vec neko vrijeme...

            Samo da kazem za Napoli par stvari nakon ovih 10 utakmica sto sam ih gledao.Ove manje utakmice dobijaju na misice i na klasu nekako i tada moze da se rotira i da se eksperimentise s nekim stvarima(Sassuolo je jbg maler bio).Sto se mene tice do sada su igrali 4 vazne utakmice protiv 4 dobre ili odlicne ekipe i stvar je jasna.Protiv Dortmunda i protiv Milana prevaga je bio Pipita govorim objektivno gledali ste utakmice i vjerujem da se slazete.Protiv Arsenala i Rome(ne racunam ono sto je igrao jer je tekma rijesena ranije,a cim je usao desio se penal) se jasno vidjelo koliko Napoli moze bez njega,odnosno ne moze.Svaka cast Hamsiku i ostalima,ali oni su bez Higuaina jedna osrednja ekipica,a s njim ipak nekakav konkurent za trofeje i prolazak grupe u LS.Dobro je sto se oporavio jer igraju sto se mene tice kljucnu utakmicu u LS...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Fiorentina-Juventus 4-2

              Comment


              • Nije ni Gigi sto je nekad bio jbg
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Tanak je meni Conte, rekao ja to jos ranije, ako smem reci limitiran pomalo. Svaka njemu cast sto je preporodio Juve, ali za neke vece domete u LS, mora vise znanja da poseduje.

                  Sto se Napolija tice, bez Higuaina nisu bas osrednja ekipica, malo su iznad tog proseka, i pod Rafom dobro deluju, ali svakako kada je Pipita u ekipi, to je druga prica, ne moze njega Pandev menjati ni u ludilu. Insigne je jos mlad, i neiskusan, ume da briljira, ali dosta srlja momak. Hamsik nekonstantan. Dobra su ekipa, ali fali im dobra odbrana i jos neki genijalac da bi bili top. Sa ovako losim Juveom imaju sanse za titulu, a bogami ima i Roma.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ja se dugo nisam prevario za nekoga(mada jos nije kasno da se to promijeni) kao za Contea,ja sam njime bio odusevljen...jos uvijek sam,ali je poceo da me razocarava jer je previse tvrdoglav

                    Osrednja ekipica za evropske okvire nisam mislio na Italiju tamo su medju 4 kako god okrenes...s njim mislim da mogu nekoga zajebati i u LS
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Нисам гледао утакмицу а како видим и боље што нисам.

                      Што се Контеа тиче, криза, али сам пре неки дан читао неке изјаве у којима се жалио на одрађено у прелазном року, тј. није му Марота дове играче те му ростер може играти само ово 3-5-2.

                      Comment


                      • Evo prije 5 sekundi ja to isto Nashu poslao,nije on kriv jbg ne pita se za transfere dovode mu koga hoce i ne pita se mnogo...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • E pa ako je takva situacija, onda je to druga prica. Ovoliko uspeha napravio, a Juve i dalje skrt na pijaci, mada nije da nisu trosili pre par sezona kada su se vratili...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Гледа управа да увуче пословање клуба у плус, због тога нема неких трошења, мада су се и изглупирали са Пелусом, Падоином и тсл., но са друге стране мора неко седети и на клупи.

                            Што се Контеа тиче прича се да путује на крају сезоне, тј. постојала је прича, вртела се пар дана, јер је незадовољан прелазним роком, тј. наводно му је Марота обећао појачања када је потписивао уговор и то није испунио. Као заменик у овим околностима помиње се Прандели који напушта кормило Азура након СП-а.

                            Comment


                            • Nisam gledao tekmu, ne znam kako smo igrali ali ne mogu da svarim cinjenicu da smo vodili sa 2-0 i onda dozvolili ovakav preokret. Jest nam odbrana klimava ove sezone do kraja znaci ne moze vise i forma nam je losa. Ali ovo se nije smelo dopustiti. Svaki drugi poraz bi ladno prihvatio, ali me ovo nervira. Ako nista nek je to Fiorentina i Rossi koji su nas razbili.

                              Rossiju svaka cast na povratku u ovako dobru formu posle onakve povrede.

                              Konte nema ovlascenja kad su upitanju transferi, to je glavni razlog sto bi on hteo ici u Engleskoj. Jer svi dobro znamo kakva ovlascenja tamo imaju menadzeri. Ako ova sezone Juve prodje lose u LS, a verovatno hoce, ide Conte. To ce biti ogroman gubitak za Juve.

                              Comment


                              • Како смо кренули и у лиги ћемо да забрљамо.

                                Желим нам пуно среће у Мадриду за пар дана, шта друго да кажем.

                                Comment

                                Working...
                                X