Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa sad u poslednjih 10 minuta se taj dvojac bas sprdao, mada i ceo tim, sve na prvu igrali, ceo tim pun samopouzdanja, neverovatni su. Evo gledam im i raspored, lagano mogu da produze ovaj niz jos nekih 4-5 utakmica...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Prilazi Hamsik da uzme dres od svog idola
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Hocemo li sada govoriti o Romi kao o konkurentu za titulu, ili da sacekamo jos neku tekmu sa nekim jacim timovima ???

        Nece Napoli pasti, cak sam uveren da ce pobediti Marseille koji igra jako lose u skorije vreme, evo izgubise od Nice.
        mozemo da govorimo o njima u tom maniru mada mi je to cisto zavaravanje, pokusavamo da stvorimo nekog konkurenta iako vecina zna ko jedini moze i ko ce biti sampion na kraju... iskreno se nadam da ce se Napoli podici i prevazici ovaj poraz, i Pipita je uskoro potpuno spreman...
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Puče Napoli ko osigurač Odbrana im šuplja ko Švajcarski sir,a sredina ko da je nema a napad zalutala...
          Hamšik brat niđe vezee,otakad je počela Serija A,brat ne može da se spoji,Kaljehon brat se vukao po Španskim klubovima i grijao klupe,Padev svoje odsvirao čim je poša' iz Lacia,Insinje se nešto trudi,Iguain KLASA za sve.U odbrani Albiol je dobar,Mađo dobar igrač,ali povrijeđen.Zuniga međed od igrača.Ostali nisu vrijedni moje testature.Sa ovakvim timom i igrom,mogu da se nadaju plasmanu u Ligu Evrope
          Last edited by Dule Krtola; 18-10-13, 22:01.

          Comment


          • Kakva disciplina u odbrani Rome, jebotee! Svaka čast Garsiji. Samo pogledaš onog Borijela i vidiš kako motiviše igrače. Od onakvog panja je napravio igrača koji nije stajao celu utakmicu i koliko je samo skokova imao.
            DDR, Kastan, Benatia i Borijelo su doktorski odigrali. Samo da ne budu neke ozbiljne povrede Totija i Žervinja.

            Comment


            • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
              mozemo da govorimo o njima u tom maniru mada mi je to cisto zavaravanje, pokusavamo da stvorimo nekog konkurenta iako vecina zna ko jedini moze i ko ce biti sampion na kraju... iskreno se nadam da ce se Napoli podici i prevazici ovaj poraz, i Pipita je uskoro potpuno spreman...
              Ma to ja onako, mislim da im je trece mesto i dalje glavni cilj, a sta bude bice u nastavku, ionako niko nije ocekivao od njih da se bore za titulu, pa i ne toliko za LS. Svakako da nemaju dubinu, ali isto tako, oni nemaju meceve u Evropi, dok Napoli i Juve imaju. Igraju poprilicno konstantno, takticki sjajno, raspored im je solidan, mada ocigledno da im nije bitan protivnik, melju svakog kako god okrenes, za sada...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Majstorija

                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment




                • pobeda dobija na tezini jer je ostvarena bez pomoci Tottija u vecem delu utakmice. Ovom prilikom mu zelim brz oporavak
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment




                  • Izvinjavam se Cannavaru. Pepe-mania na delu.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Hahha, jak je kao konj ovaj Borijelo. I pre toga je pokušao nešto slično, kad je uleteo u jednog igrača i tražio faul.

                      Comment


                      • derbi u slikama










                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Kakav gospodin , obje ruke sam smio dati znaci da ce zabiti onaj slobodnjak ..

                          I dalje jedan primljen gol , brutalno , brutalno ..

                          Ne odgledah bas fino tekmu u Guinnessu , sad u 1 je snimak , jedva cekam ..
                          Last edited by Dale; 18-10-13, 23:17.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Fantasticna partija Rome , igraju momci stvarno dobro.
                            Bice borba za skudeto veoma tesna a ne verujem da ce se Macari tek tako prevariti..

                            Comment


                            • Viđite face Hamšika i Inlera Hamšik u stilu -UUUUUUU KAKAV GOOOOL- a Inler -DOĐI AKO SMIJEŠ-

                              Comment




                              • Ipak bilo obostrano povlačenje.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X