Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Ok gospodine Rudi , ocekivao sam da uvedes ekipu u LS , da igraju odlicno , ali ovo je pomalo i bezobrazno sta radite protivnicima

    Opet sjajni Mehdi zabio gol , jedan primljeni i dalje za Romu .. Nisam gledao , tek sam dosao kuci , ali valjda cu uhvatiti snimak nekad da pogledam ..

    Rekao sam odmah LS , ali Bogami ovo sto priredjuju do sad , ni borba za titulu nije nemoguca ...

    Respect , veliki
    Plašim se da je ovo samo privremeni nalet. Imaju odličnu prvu postavu, ali kada počnu da zezaju povrede i suspenzije loše se piše. Kratka im je klupa, nema tu kvalitetnih igrača.
    Roma igra trenutno najlepši fudbal u Italiji i Roma ima timski i pobednički duh, a to treba zahvaliti R. Garsiji. Meni se čini da Inter sa njihovom čeljadi ne može ništa Romi (ne zato što nenormalno gotivim Romu), nego zato kad pogledaš prvotimce ekipa. Domaći teren bi mogao da izvuče Inter.

    Comment


    • Ma jok , daleko od toga da se zalijecem s bilo cim , ne dajem im ni ja skoro nikakve sanse za titulu , ali u LS sam ih vidio vec pred pocetak sezone , veliki je majstor Rudi Garcia po mom misljenju , a i igraci su sad takvi da mora vladati zdrava atmosfera u timu i sve to ..

      Ne znam sta ce dalje biti , ali ja sam pod utiscima , jedan gol primljen u 6 utakmica jebo te , a kod onih klovnova nisu mogli poluvrijeme odigrati da ne prime gol ..

      Ispod 3. mjesta ih ne vidim , a sve eventualno iznad toga je bonus ..
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • E sad je steta sto Serija A ima samo 3 mesta za LS...

        Spoiler
        Brajki ce se odusevi kad ovo bude video...
        Last edited by Freshman; 29-09-13, 22:42.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          E sad je steta sto Serija A ima samo 3 mesta za LS...
          А пази колико је уклето то 3. место, последњих пар сезона кад год буде на тој позицији у наредној години се распадне са повредама, па аутоматски и са игром.

          Интер оне године, Удине две последње, сада Милан, баш штета. Но и да је Фиорентина упала као трећа прошле сезоне нзм шта би допринели јер и њих кољу повреде, мада са друге стране питање је да ли би више улагали, но манимо се прича шта би било кад би било.
          Last edited by Brajkula; 29-09-13, 22:47.

          Comment


          • Nek Italijani igraju bolje u LE i eto im 4. mesta za LS. Tako su i Nemci popravljali svoj koeficijent

            Comment


            • Sledeće kolo:

              Inter - Roma

              Juventus - Milan

              Lazio - Fiorentina

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Nek Italijani igraju bolje u LE i eto im 4. mesta za LS. Tako su i Nemci popravljali svoj koeficijent
                Spoiler


                Žabari poprilično zaostaju za švabama tako da i nije realno nadati se tom nekom 4 mjestu, bar ne u nekoj bližoj budućnosti

                Comment


                • Boduju se pobede i nereseni rezultati isto u LS kao i u LE. Jedno vreme Nemci su gazili u LE, mali milion ekipa je dolazio do QF ili SF. Nisu dosli to treceg mesta samo zbog LS, jer tamo je Bayern ih je vadio a donekle i Schalke. LE im je donela to trece mesto.

                  Italijani se uzdizu, ali njih je uvek boleo tuki za UEFA Cup ili LE sve od 1999 kad se poceo menjati format LS i kad su sve vise ekipa iz najboljih liga ulazile u LS. Ranije je UEFA Cup bio prestizno takmicenje, sad je lakrdija.

                  Comment


                  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                    Sledeće kolo:

                    Inter - Roma

                    Juventus - Milan

                    Lazio - Fiorentina
                    Кидање

                    Originally posted by edohz View Post
                    Spoiler


                    Žabari poprilično zaostaju za švabama tako da i nije realno nadati se tom nekom 4 mjestu, bar ne u nekoj bližoj budućnosti
                    Боље да се цимају да не изгубе и 4.место

                    Comment


                    • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=759535

                      „Kakvi ste u matematici pokazuje da brojite do 31, a u stvari bi trebalo do 29“, stoji u poruci ’bikova’, u kojoj se ukazuje na to da Juventus broji i titule koje su mu oduzete zbog nameštanja.


                      Ništa ja tu ne bih dirao.

                      Činjenica je da su pomoćne sudije u nekom grču na Juventusovim mečevima ako tako mogu da prokomentarišem. Dva vezana kola sada, prošle sezone sveži primeri protiv Intera i Katanije itd. I na kraju ispada da te odluke odluče meč.

                      Idemo dalje ali od prozivki na račun sudija Juve ne može pobeći. Obeleženi su bjankoneri zauvek...
                      Last edited by Il Capitano; 30-09-13, 10:56.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Не обраћам ја пажњу на то јер сам сигуран да би Јувентус јуче добио меч и да је гол поништен. Једноставно би само мало већи гас додавали како време одмиче, овако класика кад поведу на гостовању, сигурна игра и ако се дође до још којег лепо, али битно је да је код нас лопта што више, да је не дам противнику, а када је код нас лопта већим делом времена логично је да су противникове шансе сведене на мању шансу да изједначе.

                        Comment


                        • Оцене (Газета):

                          Торино-Јувентус



                          Каљари-Интер




                          Сасуоло-Лацио



                          Фиорентина-Парма могуће поставе (Газета):

                          Last edited by Brajkula; 30-09-13, 12:32.

                          Comment


                          • sad gledam na trasfermarkt Fiorentinin sastav posto mi nije jasno da nemaju bolje resenje od Ambrozinija u vezi i primetim koliko su ustvari tanki u napadu, Rossi-Gomez (povredjen) i Rebic... znaci ako i Rossi ode u aut (ne prizeljkujem naravno) ostaju sa mladjanim Rebicem

                            navodno su celnici Milana stupili u kontakt sa agentom Ikera Kasiljasa i uskoro bi mogli da kontaktiraju celnike Reala oko moguceg prelaska Kasiljasa u januaru u Milan. Kasiljas ce biti gotovo primoran da zatrazi transfer zbog predstojeceg Mundijala na kom ne zeli da bude alternativa Viktoru Valdesu, sto mu je Del Boske najavio ukoliko njegov status u Realu ostane nepromenjen. Kako Diego Lopez briljira na golu Madridjana vec neko vreme, jedini izlaz za Kasiljasa je cini se odlazak iz Reala. Postoji interesovanje nekih engleskih klubova medjutim to ne bi bila tako sigurna opcija za Ikera jer vecina velikih klubova u PL ima sigurna resenja na golu dok bi u Milanu odmah dobio status prvotimca. Navodno je Kasiljas spreman i na smanjenje primanja koja su u Realu 6 miliona evra godisnje.
                            Last edited by Miletić; 30-09-13, 13:34.
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • колико бих волео да дође икерица, па кад се сударе милан и јуве да гледамо два најбоља голмана света, бар некада најбоља јер икер каналише, мада и буфон није славно отворио сезону има већ два кикса, плус онај "имагинаран" против кјева када је испустио лопту.

                              што се тиче фиорентине ценим да је оно горе 99 посто тачна постава, газета ретко греши, можда за једно име, а ако он не буде могао иличић ту иде, пре ребића и рајдер матос који је исто неки крилни нападач, крило, мада се не бих изненадио и са ребићем. углавном има доста решења пре млађаног хрвата монтела.

                              иначе, да те обрадујем ако не знаш да ти се за меч са ајаксом враћају ел шарави и монтоливо. други готово извесно креће, док први почиње са клупе, велики матри има предност тренутно :d

                              Comment


                              • bilo bi fenomenalno, vratio bi se Iker vrlo brzo u onaj full mod, klasa je to velika, a i Milanu bi legao k'o budali samar da malo koriguje ono sto odbrana zabrlja... mislim da bi onda Serie A imala 3 mozda najjaca golmana Bufon-Handanovic-Kasiljas sto bi isto bilo sjajno

                                video sam da se vracaju ali Alegriju to nista ne znaci, evo i zasto

                                vrati se Montolivo ali zato isteras Polija zarad Muntarija oporavi se El Saravi ali ti i dalje furas svog miljenika... neshvatljivo, sanjam dan kada cu mu videti ledja
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X