Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hondu nisu zeleli da plate 5 miliona koliko su Rusi trazili za tih par meseci ugovora sto mu je ostalo, Ljajic kad je bio dostupan nije bilo kesa kojim bi realizovali transfer a za Astorija je Kaljari prvo trazio ako se ne varam 12 miliona a onda su stopirali odlaske svih bitnih igraca pred kraj prelaznog roka... nije to greska Alegrija, nije ni Galijanija, on je odradio maksimalno dobar prelazni rok s obzirom na to koliko je novca imao odnosno koliko nije imao na raspolaganju... sto se tice Matrija to je Alegri 100% kriv, otera Petanju koji je briljirao na pripremama i dovede svog pulena za velike pare.
    sad gledam na transfermarkt, ne znam koliko su precizni ali po njima se vecina povredjenih igraca Milana vraca na teren u roku od nedelju dana, neki 2 nedelje, najduze ce se cekati Pazzo, do kraja oktobra... znaci ubrzo bi mogli biti kompletni
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • ,,Za naš idući meč protiv Kaljarija, već sada imam jedno sigurno ime u prvoj postavi. To je Mateo Kovačić'' rekao je Macari.

      I kako sad ima srca moj polubrat iz Lazarevca (muska Afrodita) da kaze da Inter gubi bodove za vikend :/

      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Pa ne voli on Kovacica,sjecas se kad smo ga nas par hvalili ovdje,a on govorio trebao doci raspali Belhanda koji ne zna gdje je lijevo :/
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Pa ne voli on Kovacica,sjecas se kad smo ga nas par hvalili ovdje,a on govorio trebao doci raspali Belhanda koji ne zna gdje je lijevo :/
          Volimo Orlovic i ja Belhandu <3 ali molim te kume pogledaj 2:33 molim te gledaj to na snimku. Ja ne moram nista da pricam o Kovaci jer mi je dovoljno to sto je Zaneti rekao da nije igrao u klubu sa tako talentovanim igracem jos od Ronalda. Molim lepo.
          Last edited by Condition23; 27-09-13, 18:02.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Pa ne voli on Kovacica,sjecas se kad smo ga nas par hvalili ovdje,a on govorio trebao doci raspali Belhanda koji ne zna gdje je lijevo :/
            Рекао сам да је у том тренутку било паметније да је Интер дове готово произвд Белханду, него да чека Ковачића. И по мом мишљењу тај се Ковачић још увек чека, клиња је то, севне на моменат па затишје, дакле талентован сигурно и чека се да тај таленат дође до пуног изражаја - сезона, две, евентуално три и он је тамо главни играч, ако га дотле не продају.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Рекао сам да је у том тренутку било паметније да је Интер дове готово произвд Белханду, него да чека Ковачића. И по мом мишљењу тај се Ковачић још увек чека, клиња је то, севне на моменат па затишје, дакле талентован сигурно и чека се да тај таленат дође до пуног изражаја - сезона, две, евентуално три и он је тамо главни играч, ако га дотле не продају.
              Nista ne bi dobili ni sa onim raspadom,on vec dugo vremena ne zna za sebe...

              Prosle sezone Interu ne bi Ronaldo pomogao,a ne Belhanda tako da je svakako bolje sto je Kovacic dosao
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Nista ne bi dobili ni sa onim raspadom,on vec dugo vremena ne zna za sebe...

                Prosle sezone Interu ne bi Ronaldo pomogao,a ne Belhanda tako da je svakako bolje sto je Kovacic dosao
                Па лако је сада причати, они су се наводно надали прошле године да могу до позиције 3, стално ишла прича, Страма бодри екипу и у тој борби им је потребнији био играч који би искидао, а Белханда има шлифа да реши меч својим једним потезом, мени доста моћан играч, али и некако боликурац, забавља се лик, више се труди да његови потези изгледају атрактивни него да имају конкретног ефекта, ваљда укапирао да је мајстор па се спрда....зато сад крц тамо у Динаму.

                Comment


                • Ma nebitno mogla je sezona za Inter otici u u drugom smjeru ne kazem to nisam general poslije bitke,ali sam i tada govorio da im Belhanda nije nikakvo rjesenje...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • A sto npr Zuniga ne ide desno, a Armero levo ???
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      A sto npr Zuniga ne ide desno, a Armero levo ???
                      Zato sto sam trenutno bolji ja od Armera,najgori igrac ubjedljivo nista ne zna...sto puta gori nego sto je ikad bio,propao nacisto nesto kao Moyes
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Nemoguce da je toliko propao...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Rafa izgleda vec mislima u Londonu... ko zna, mozda mogu i ovako, ako ne, tu su majstori na klupi
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Ma класика Рафина ротација, тако стално ради. Прошлу су почели Хамшик и Игуаин, сада седе на клупи, јбг густ распоред.

                            П.С. Пребацио сам овде постове од почетка мече.

                            Comment


                            • Pandev 0:1. Vamos Rafa!
                              sigpic

                              Comment


                              • Nakon sto je zasrao jednu akciju Pandev se iskupio,amaterska greska odbrane...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X