Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inter se ne sali, Macari prof.dr.mr.... kakve izmene covek ima, ma sve, nema panike posle primljenog gola...
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Ovo za Mazzarija i izmjene je skroz tacno sto se mene tice,a nazalost danas ima samo par trenera koji prave konkretne izmjene koje mijenaju tok utakmice...vecinom su te izmjene nelogicne i spadaju u kategoriju usputnih stvari,eto tek toliko da se ispuca i ta varijanta
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Шта је пресудило вечерас:

        1. Далеко бољи голман, Хандановић би нпр. одбранио гол Камбијаса

        2. Мацари >>> Монтела, какве су ово замене Монтеле, вади Росија најопаснијег играча на терену, уместо да нпр. направи замену Матиас Фернандез-Иличић, и шта је хтео са овим братом Већином мсм да не зна ни он сам, како очајан фудбалер, Серија Б крајњи домет и то у некм лошије рангираном да ђуска. Док Мацари човек знашта хоће, вади ове раднике гура креативније играче, гура још једног нападача враћа Рикија у срце везног реда, праве замене да се врати у меч, објаснио човек. И некако ми ова веза Таидер - Камбијасо - Гуарин делује баш лимитирано, ништа нису направили на терену за сат времена ! То ми је некако као да на послу имаш само раднике а нигде пословође, овако уђе Ковачић (читај: пословођа) и изрегулише процес рада, сликовито.

        Comment


        • Mnogo bitna pobeda.

          Sa Guarinom treba ozbiljno da se popriča a Žuana treba dobro prebiti.

          Kovačić mora da bude starter.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • E ovo je pobeda i ovo je drugo poluvreme koje i neutralni navijaci mogu samo da pozele. Kakav atomski fudbal u nastavku, prste sanse sve puca gore dole.

            Vise od svega me je zanimalo kako ce Inter izgledati posle primljenog gola i onda usledi ovakva reakcija. To je odlika pobednickog mentaliteta koji trener nosi sa sobom. Nista od ovoga nije bilo slucajno sve na mestu bravo Maco bravo sreco moja <3 Veliki pozdrav Krlu uz OLE OLE OLE OLE INTER INTER <3

            I dalje ostajem pri onome sto sam pisao, polako samo iz utakmice u utakmicu kao sto je i Macari rekao sve je ovo deo ponovnog Interovog ,,rasta''. Bez zaletanja, hladne glave u nove pobede <3

            GUARIN NAPOLJE IZ KLUBA!
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Pozdrav Kondiciji do Trsta i Kaljarija



              Ova mi je lepša od amale
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Rekoh ja da Inter moze dosta zajeban ove sezone. Na San Siru ce biti tezak zalogaj za svakog, tesko ce kuci kiksati. Plasman ce im zavisiti kako budu igrali u gostima

                Comment


                • mnogo jako i ludo kolo tek gotovo a vec prekosutra opet zivela vanredna kola

                  Interica u transu, mislim da pada i Kaljari sto kladionica lepo placa kvotom 2.05 (Meridian)
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post
                    Rekoh ja da Inter moze dosta zajeban ove sezone. Na San Siru ce biti tezak zalogaj za svakog, tesko ce kuci kiksati. Plasman ce im zavisiti kako budu igrali u gostima
                    Samo da se konstantno uzima 3 boda protiv slabijih ekipa i 3. mesto nije nemoguce. Pocetak je sezone, polako samo je bitno ne poleteti i cinjenica da je ovo skroz druga prica nego prosle sezone. Brine me kako ce izgledati to sve kad stigne vreme rotacije jer u ovih 5 kola maltene nista nije menjano. Olaksavajuca okolnost je to sto nema Evrope i igraci imaju dosta vremena da napune baterije. Za mene licno posle 9.mesta bilo koji plasman u Evropu bi bio puna kapa a 3. mesto kao sedmica na lotou. Treba biti realan.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                      Interica u transu, mislim da pada i Kaljari sto kladionica lepo placa kvotom 2.05 (Meridian)
                      Нисам хејтер, још пре овог меча сам рекао Кондицији да Интер мора негде да проспе бодове и ставио као ризичну тачку Каљари (то доказују моје поруке на његовом зиду као и типови у Н2Н лиги). Баш готива Каљари екипа и врло неугодна, поготово код куће. Астори, Наинголан, Конти, Косу, Сау, Пиниља, Ибарбо, па и Агаци кои тренутно кризира, али је сасвим добар голман, плус домаћи терен, ни најмање лаки бодови за Интер.

                      Comment


                      • Daj 3 boda u inat Brajkulici <3 I sam znam da ce da bude dosta zajebano gostovanje ali moram da budem optimista!
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Опусти се Конда, бићете 3.

                          Comment


                          • vise nego pristojan start, ako se pogledaju timovi koji imaju isto bodova, Juventus 2 teske utakmice i iz njih 4 boda, Inter takodje, Napoli samo jednu tesku i 3 boda iz nje ali se sve to ponistava zbog kiksa od sinoc... pod "teskim" utakmicama racunam duele protiv Rome, Intera, Juventusa, Napolija, Fiorentine, Milana i Lacija iz razloga sto su to najzvucnija imena, ne kazem da ostale utakmice nisu teske... Kljuc je u utakmicama protiv slabijih timova, ako tu nastave rutinski kao i do sad 3. mesto je vrlo realno, male su sanse za nesto vise ali nikad se ne zna, velika prednost je sto ne igraju Evropu kao i Roma
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Alegri i dalje trener Milana As <3
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Нисам хејтер, још пре овог меча сам рекао Кондицији да Интер мора негде да проспе бодове и ставио као ризичну тачку Каљари (то доказују моје поруке на његовом зиду као и типови у Н2Н лиги). Баш готива Каљари екипа и врло неугодна, поготово код куће. Астори, Наинголан, Конти, Косу, Сау, Пиниља, Ибарбо, па и Агаци кои тренутно кризира, али је сасвим добар голман, плус домаћи терен, ни најмање лаки бодови за Интер.
                                kako nece biti neugodni kad su ispred Milana na tabeli racunam na Interov momentum i Kovacica u 11
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X