Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    Auuu kakvo iznenadjenje Napoli :/ ceo svet pao 100%

    Kladionice odose na medeni mesec <3
    samo od mene donacija 20 e
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Kraljevima iz Sasuola mora da se oda priznanje! Baš fino prosuo bodove Napoli i to pred punim stadionom... Kjevo može biti veoma tužno večeras kao i Bolonja. Lacio se rutinski kurči protiv ovakvih kao Katanija, Parmi i Atalanti sve pohvale.

      I sledi ova pesma za Romu. Vodeću ekipu koja je primila samo 1 gol!

      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Bas sam razocaran sto Napoli nije dobio ove amatere, nisam ih gledao, ali vidim po Akanu da su bili ocaj. Veliki kiks, lagana tri boda.
        Roma 100%, kako gaze ljudi, rekoh ja Brajkiju da ce Roma biti druga ekipa za 360 stepeni kad ih on preuzme...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Roma prosle sezone imala 15 bodova nakon 10 kola,a sada im je trebalo duplo manje utakmica za isti skor...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Posle onakvog poluvremena ovekivao sam poraz ili nereseno. Al izvuce se bagra. Losa forma na pocetku sezone, kako je sebi Lazio dozvolio da primi bas 8 komada nije mi jasno. Jest da imaju losu odbranu, ali momamcki su se sjebali.

            Napoli i Real ce da zajebu ceo jbni svet, ni madridjani ne mogu vola da ubodu u prvih '45 minuta.

            Comment





            • Класика прича, ко најмање бодова изгуби против наводно слабијих тимова узима Скудето, вечерас Наполи просуо два против тренутно најлошије рангиране екипе, екипе која је пре три дана примила 7 голова код куће од Интера. Потценио је Рафа Сасуоло или преценио свој ростер, много ротација је довело до ремија.

              Јувентус много ноншалантан у првом делу, ушли су у меч по систему "Како ћемо, лако ћемо" и мало фалило да их то кошта бодова, Буфон ноншалантно греши у пасу и ето панике. Но опет испливао је на крају суви квалитет, али са друге стране поништен чист гол, жао ми је због тога јер ћу до наредне текме читати текстове о које каквој крађи и тсл.

              Колико ће опасна текма бити за викенд Интер-Рома, па све је смешно. Но, пре тога сутра Интер-Фиорентина !

              Comment


              • Roma.

                Kakav je samo igrač Mehdi Benatija, to se ne može opisati.
                Žervinjo preporođen, haos pravi po strani.

                Comment


                • Ako Napoli ili Roma uzmu skudeto kakva će to nevidjena fešta biti u tim gradovima. Ludnica veća od svih slavlja u Milanu i Torinu. Više čekaju na skudeto, nemaju ih mnogo u svojim vitrinama a i imaju ludje navijače.

                  Ako već neće Inter neka to budu ova 2 kluba.


                  Eto spomenuo sam Inter u istom delu kao i skudeto! Može mi se bre...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • cekam izjavu Alegrija "igrali smo dobro, nismo imali srece"

                    Roma odlicna ali pravi ispit narednog vikenda
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Ne znam sta ste zapeli sa tim bice teksta o kradji ovo ono. Kad Milan moze da igra LS zbog jbnih penala i pritom ih boli tuki za to. Pa iskredno da vam kazem i meni boli qrac za taj offside. Draze bi mi bilo da njega nije doslo, tj da nije svira, ali sta je tu je. Sudije grese na svakom koraku. U sezoni 2011-2012 je bilo gresaka na nas racun koliko hoces, niko ziv o tome ne pise. A zato kad se Milanu nije priznao onaj gol, koje je bio i vise nego ocigledan, svi vriste o tome. A na istoj tekmi i nama cist gol ponisten i barem jedan cist crveni karton im nije dosudjen, e o tome se ne prica. Pa napuse mi se qrca sve te postenjacine

                      Comment


                      • Ne zalecite se sa Romom, zapamtite sta vam je Kondicija rekao. Ne igraju oni tako dobro kao sto rezultati govore a sigurno ce im se desiti period kad ce imati dosta problema sa realizacijom. Pricam o situaciji da se bore za skudeto, potpisujem da nema nista od toga.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Roma ako zavrsi medju 3 ekipe, to ce biti veliki, veliki uspeh, za skudeto su mi nekako Juve i Napoli najrealniji tu, mada sve je moguce. Milan ce biti isto sto i Inter prosle godine kako stvari stoje...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment




                          • samo kacim sliku, ne govorim nista, bas me briga to je medju klubovima koji se bore za vrh, Milan nije u tom drustvu
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Nemaju finishera, to ce ih kostati na duze staze.

                              Napoli i Juve ostaju najveci konkurenti za titulu. Dok Inter moze da iznenadi sve, ne igraju Evropu, odmorniji ce biti od Napolija i Juventusa. Ako svaku tekmu pokazu zelju kao protiv nas, bice veoma zajebani ove sezone.

                              Comment


                              • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post


                                samo kacim sliku, ne govorim nista, bas me briga to je medju klubovima koji se bore za vrh, Milan nije u tom drustvu
                                Epski fail sudije

                                Comment

                                Working...
                                X