Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Kakav je bogalj ovaj Peluzo
    Оперисан од фудбала човек.

    Comment


    • hhahaha gle coveka joj Peluzo brat sam i izbacuje loptu u aut posto nije umeo da je smiri hahahah
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Robinjo za 3:2 posle odbitka, lepa asistencija petom Matrija za Nianga posle cijeg suta se lopta odbila Robinju

        Abate za 3:3 kakav user ahahahaha
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
          Robinjo za 3:2 posle odbitka, lepa asistencija petom Matrija za Nianga posle cijeg suta se lopta odbila Robinju
          3:3, чупате бод, Абате.

          Comment


          • Ma kad je Robinjo dao gol znao sam da ima da se vrate kao protiv Torina. Znao sam!
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Au sreca prati Milan,prvo se izvukose protiv Torina pa sad protiv Bolonje,mislim da je ovo predvideo Alegri pa je zato bio smiren.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Какав је играч мој брат Диаманти, како затегне пречку са 35 метара

                Comment


                • Auuu kakvo iznenadjenje Napoli :/ ceo svet pao 100%

                  Kladionice odose na medeni mesec <3
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Nisu zasluzili da dobiju veceras,bas su podcjenjivacki usli u mec i tako ga odigrali do kraja...kakav glup kiks jbt
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Sta se izdesavalo sa Napolitancima, nisu uspeli da dobiju Sasuolo

                      Comment


                      • Kakav sut Diamantia haha , steta sto nije uslo

                        Roma rutinski ( 12-1 gol razlika ) , Napoli se zestoko zajebao ..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Kako je Diamanti skinuo precku u 94' vec sam je video u golu i rekao "zasluzeno" na kraju srecan bod kao i protiv Torina, bez toga bi Milan bio na 16-17 poziciji i zbog toga Alegri mora da putuje.

                          Ovo sto je Napoli uradio veceras je skolski primer kako se gube titule.
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Nisu zasluzili da dobiju veceras,bas su podcjenjivacki usli u mec i tako ga odigrali do kraja...kakav glup kiks jbt
                            Zato i nece moci biti prvaci evo i Juve ne igra nikako pa pobjedjuje velika ekipa jbg.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Gle ovo sutevi na gol NAPOLI 19 SASAULO 18
                              Posed lopte 72-28
                              Sto dovoljno govori da se gosti nisu branili vec i da su napadali a ne kao Verona 35-3 a 2-1.Ali opet Napoli je kiksnuo mnogo jos kod kuce.Bolje za Juve.
                              Roma 5 od 5.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Kakav je glupan onaj Fernandez ja ne mogu da vjerujem,znaci pade mu lopta na nogu on sam ispred golmana koji je na liniji i debil kao sivonja zapuca loptu u njega...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X