Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srećan sam što se nije vratio u Inter.













    Ali da li će zaigrati u Milaninteru?
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment




    • kako je prso taj Paolilo, po pogledu mu vidis da je nenormalan smislio on covek i ime kluba i boju dresova
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Vala baš... A delovao mi je normalno dok je bio u klubu

        Dobro je sa finansijske strane, biće jak klub, nema potreba za prodajom strancu itd. Ali sa navijačke strane očajno. Baciš 100 godina istorije...

        Jeste da nema rivaliteta kao u Rimu ali opet postoji rivalitet. I to su mnogo veći klubovi od rimskih.

        A i AC Milan je veliko ime. Lako bi našao Berluskoni kupca. Mislim da je Gadafi pre nekih 10-15 godina hteo da kupi klub, posle su valjda bili još neki Arapi itd.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • mislim da bi 99% navijaca bilo izrazito protiv toga cak i kada bi kriza bila veca nego sad, a i sramota je tako nesto raditi, cak i kada bi to bio prejak klub svi bi osporavali rezultate zbog tog spajanja... ma to je nemoguce jednom recju
          ali sto se tice Berluskonija, nije mi jasan covek zaista... osvojio je sve sto se moze osvojiti, najtrofejniji je predsednik kluba u istoriji, navijaci ce mu zauvek biti zahvalni, ima 77 godina i sudi mu se za gomilu krivicnih dela, na slobodi ga drzi politicka i finansijska moc koja je jos uvek medju najjacima na Apeninima, inace bi odavno bio u zatvoru, odavno ne moze da se posveti klubu onoliko koliko je to ranije radio, ulaganja je sveo na minimum ali i pored svega toga odbija da proda bar deo kluba i na taj nacin resi mnoge probleme... ne znam sta mu je cilj, nadam se da ce njegovi naslednici biti daleko razumniji od njega...
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Posto ne postoji tema Serie B , evo ova vijest moze da se postavi ovdje.

            http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...tkaz-u-Palermu

            Zamparini

            Comment


            • Ne pratis temu, odavno je to danas napisano

              Comment


              • Sautempton 4 puta više novca izdvojio za transfere letos od Milana.

                Baloteli će se plaćati Sitiju još 2-3 godine, Kaku su uspeli da dovedu na jedini mogući način (za dž a da on smanji duplo platu), prodajom KPB doveden Matri...

                Propao je Berluskoni a ne želi to da prizna!
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Kaku bi ipak morali da plate ukoliko bi doslo do odredjenih rezultata u toku sezone, mada kako sad izgleda, nece Real videti ni evro... verovatno je to stavljeno u ugovor ako budu vrlo dobri rezultati pa se smatra da je Kaka u tome mnogo pomogao...

                  nije problem ni manje ulagati ali srazmerno tome smanjiti i svoje ambicije, ali covek zeli borbu za trofeje na svim poljima a ulaze kao da je vlasnik tima koji gleda da prezivi u ligi... ne ide to jedno sa drugim... kao kada bi posedovao skupocen Ferrari i onda prestanes da ga odrzavas i sipas gorivo ali i dalje zelis da uzivas u voznji... nece da moze
                  Last edited by Miletić; 25-09-13, 16:09.
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Mислим да ће Милан морати да плати само 3 милиона догодине уколико буде желео да откупи Каку од Реала, тако сам читао негде скоро.

                    ЕДИТ:


                    Чини ми се да је за Милан већ качено, но ајде


                    И Јуве за вечерас, већ сам качио у Јуве теми, али ајде да поновим, чисто да буде прегледније и на једном месту


                    Buffon; Bonucci, Ogbonna, Chiellini; Isla, Marchisio, Pirlo, Pogba, Peluso; Llorente, Quagliarella
                    Last edited by Brajkula; 25-09-13, 16:45.

                    Comment


                    • Pogle postavu Milana... Birsa kad ti je play, sve ti jasno. Ali i Matri da dobija sansu pored Nianga, nije mi to bas najjasnije, mada mi uopste kupovina njegova nije jasna, ali ajde...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Matri Alegrijev ljubimac, insistirao je dugo na njegovom dovodjenju i eto sad mu ne izbija iz postave jedva cekam da vidim kako ce doci do sesnaesterca bez Balotelija, on se vraca do polovine terena kad vidi da veza ne moze da doturi loptu do napada i pomaze im, nesto slicno je radio Ibra dok je bio u Milanu... nemam preciznu informaciju za Saponaru, da li je povredjen, da li mozda nije dovoljno spreman, ali ukoliko je spreman ne znam zasto ne dobija sansu ispred Birse, nadam se da ce bar biti neka izmena pa da se pokaze, nemoguce da je Birsa toliko bolji od njega a svi ga toliko hvale...
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Mnogo sam pričao o Milanu danas, tako da večerašnji meč koji gledam je iz regije Emilija-Romanja

                          Što se tiče Kampanije i Napulja, minimum 90% stadiona će biti puno protiv Sasuola! A u Liguriji Sampdorija sa neverovatnim skorom Delija Rosija dočekuje Romu. Čovek je u prethodnih 5 duela dobio Romu, a na domaćem terenu je slavio prethodnih 6 puta sa Palermom, Fiorentinom i Sampdorijom. A prethodno je pobedjivao Romu i sa Lacijom...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • zvanicni sastavi Bolonja-Milan

                            BOLOGNA: Curci; Garics, Antonsson, Mantovani, Morleo; Perez, Pazienza; Christodoulopoulos, Diamanti, Laxalt; Cristaldo.
                            Klupa: Agliardi, Stojanovic, Cech, Crespo, Radakovic, Sorensen, Khrin, Della Rocca, Moscardelli, Gimenez, Acquafresca.
                            MILAN: Abbiati; Abate, Zapata, Mexes, Constant; Poli, de Jong, Nocerino; Birsa, Matri, Robinho.
                            Klupa: Amelia, Gabriel, Zaccardo, Iotti, Piccinocchi, Emanuelson, Cristante, Muntari, Niang.
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • E mucena moja Katanija :/ Dade im Ederson gol sa 4 metra a pre toga kiks Anduhara.

                              Ajde da pljuste golovi hahahahha evo ga 1-1 Barientos <3

                              Kakav pocetak
                              Last edited by Condition23; 25-09-13, 19:52.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Poli za 0:1, lepa asistencija Robinja i odlicno se ubacio Andrea
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X