Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo Serija B, malo majstori na petoparcu


    pa vozaj bre !!!

    Comment


    • Portugal to overtake Italy



      The Portuguese Primeira Liga is set to overtake Serie A in UEFA’s League co-efficient ranking system.

      This was confirmed after Juventus were beaten by Benfica in the Europa League semi-finals last night.

      Italy’s top flight will now drop to fifth place in the standings, behind the Leagues in England, Spain, Germany and now Portugal.

      The drop in ranking will not be as serious as when Serie A dropped below the Bundesliga and subsequently lost a place in the Champions League for one if its teams.

      Neither will Serie A be overtaken by the French or Russian Leagues any time soon, despite the fact they are now the two Leagues ranked immediately behind.

      Nevertheless, the news comes as another blow to Italian domestic football, which faces a long road ahead if it is to win back its fourth Champions League qualifying place.


      Zasluženo reklo bi se, Porto izbacio Napoli, Benfika Juve i to je to, Serija A na nikad gorem mestu po ovom UEFA renkingu.

      Comment


      • 1984. je isto Kalčo bio 5.

        Naredne godine Portugal gubi 18k poena iz sezone 2010/2011 a Italija "samo" 10k. Tako da će se opet preokrenuti to ali već poprilično zaostaje Italija za 3. na listi...
        Last edited by Il Capitano; 02-05-14, 23:40.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Gde iskopa taj podatak za 1984.

          Teško će stići 3. s obzirom na shvatanje Italijana u vezi sa LE, sami su sebi raku iskopali otavno i evo i zvanično se u nju zakopali.

          Comment


          • http://www.mozzartsport.com/vesti/i-...sto-u-ls/75510

            Inter mora da ide na osvajanje LE ali poznavajući Macarija koji je sa Napolijem ispao od Plzenja, teško će to ići...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Kakva ludnica u Udinama 5-2 prvo poluvreme
              Katanija vodi protiv Rome 2-1
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Bardi ne brani, da se napomene... xD

                Katanija kida za opstanak a Parma za LE.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Jos samo par sati..



                  Spoiler
                  Last edited by Rossonero; 04-05-14, 15:47.

                  Comment


                  • Roma izgubila Juventus zvanicno sampion,kontao sam da cu ovo pisati sutra ali eto Katanija je odradila posao,mada dosta mi je to cudno Roma da primi 4 gola od poslednjeplasiranog tima,tesko tesko,ima tu neceg...
                    Torino ponovo pobedio i jos uvek su u igri za LE.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ovaj Mexes nije najzdraviji
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Ovaj Mexes nije najzdraviji
                        Gde si bre

                        Prečketina Kake.

                        Lepo je gledati derbi u HD na prepunom najlepšem stadionu u Italiji. Odaje utisak elite u Kalču...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Pogadja onaj za kojeg se to mozda i najmanje ocekivalo , nakon savrsenog centarsuta Maria
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Originally posted by Il Capitano View Post
                            Gde si bre

                            Prečketina Kake.

                            Lepo je gledati derbi u HD na prepunom najlepšem stadionu u Italiji. Odaje utisak elite u Kalču...
                            Sramota me majke mi, vidi kako nas pisaju po glavi... Gotivim ja Macarija ovako kao pojavu ali treba da se najuri zbog ove sramne igre, vidi kakav ziheras. Oterati ga i na leto neko krsten da uspostavi sistem. Ufff koje zlo ovo 3-5-2 ili svaka njena podvrsta. Ufff koja sramota uf uf uf
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Maestralan centaršut, to ti je Baloteli, ali brate i De Jong protrčava kroz 16 metara niko ni da proba da ga izmarkira.

                              Da sam navijač Intera molio bih Boga da smene Macaricu, brat u svetinji Milana ide na nulu, trener zvani idem na X, ali nisam u njihovoj koži tako da ne mogu da sudim najobjektivnije.

                              Comment


                              • Zakucao ga De Jong

                                Comment

                                Working...
                                X