Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    A vidi ti taj Napoli prosle sezone se borili za titulu,otisla im 2 igraca ali su dosla jos najmanje 5 igraca koji su dovoljni da pokriju tu dvojicu i na kraju kasne za vodecim dvojcem 20 bodova.Po meni oni su veliki gubitnici ove sezone.
    Ne mogu oni pod Benitezom, treba im kontinuitet, a kontinuitet i Benitez ne idu u istu rečenicu.
    Mire gospodar za varke telom. Rudi madžioničar, kakav brat sistem igre ima, kako se samo disciplinovano igra u odbrani. Kad dođe još par pojačanja biće tim bombonica. Pominjao se Vertongen još zimus a evo i sad se nešto pominje, meni on nerealan, ali nema gde pored ovakvog Kastana. Na levom beku rado.
    9 pobeda za redom Rome.

    Comment


    • Napolijeve kikseve nisu iskoristili očajni Inter i Milan ali pre svega Fiorentina zbog neigranja Pepita Rosija i Gomeza.

      Ali realno Napoli shodno ulaganjima zaslužio 3. mesto, naredne sezone će biti još jači, ali verovatno neće ni prismrditi skudetu...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Vertonghen je itekako realan, covek dosao u Spurse da igra LS, ali od toga nema vajde, a Roma ima to da mu ponudi, jedini problem je lova. Mada i on je ove sezone u ocajnoj formi.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Vertonghen je itekako realan, covek dosao u Spurse da igra LS, ali od toga nema vajde, a Roma ima to da mu ponudi, jedini problem je lova. Mada i on je ove sezone u ocajnoj formi.
          Cenim da bi trebalo oko 20 mil za njega a priča se da će Roma imati budžet od 35 mil (LŠ + od Najkija), a dodaš tu da se traži još top napadač (Dž. Martinez se pominje a on neće doći za male pare) dođe se do zaključka da je to preko njihovog budžeta. A Romi treba još levi bek, krilo, pa i jedan u vezi jer Strotmana neće biti verovatno do oktobra-novembra, a do tad se završava grupna faza LŠ-a.

          Comment


          • Ja mislim da Romi nisu problem pojačanja, dovešće ona nekoga, Sabatini je otac. Mislim da će ovog puta problem biti odlasci jer ozbiljne ponude mogu dobiti za Pjanića, zatim ako Van Gal uzme Junajted kao svoju prvu želju ističe Strotmana, ne bih se iznenadio da neko pljusne i milione za Benatju takođe a to su možda i tri ponajbolja igrača u Romi ove godine uz Žervinja.

            Comment


            • Ako neko ode, to je Pjanić ili Ljajić ali za Ljaju neće stići neka egzotična ponuda zato će i ostati jer pokazuje neke znake života u poslednjim utakmicama i vidi se talenat. Nema šanse da odu Benatija ili Strotman, bar ne ove sezone, to bi bilo pucanje u svoju nogu, to vidi Rudi, to vidi Palota, to vidi uprava. Oni su vođe, kapitenski materijal. Ako stigne neka ponuda za Pjanića od 35+ miliona, mislim da on ide, ali opet Rudi je tvrdoglav, otišao je iz Lila jer su mu prodavali neke igrače, a dao je naznake za to i u Romi. Pre neki dan je izjavio da želi da ostane u Romi, ali da želi konkurentan tim koji će da se bori u LŠ i za Skudeto. Romi je sledeća sezona prekratnica, ili ide u vrh ttalijanskog fudbala ili će i dalje kaskati za onim vodećim.

              Comment


              • Gde dolazimo do zaključka da niko neće otići, što mi je zapravo nemoguće posle ovakve sezone Rome.

                Comment


                • Pa rekoh, od bitnijih samo Pjanić i to ako dođe neka velika ponuda čime bi se dovela zamena u vidu Pastorea jer je u odličnim odnosima sa Sabatinijom i ne dobija šansu u PSŽ, a ostalo bi još para od Miretove prodaje za jednog odličnog igrača. Uveliko se priča u produžetku Pjanićevog ugovora, 4 mil godišnje traži.

                  Comment


                  • @Head

                    Ipak je prekinut Milanov niz.

                    Spoiler
                    Cestitke na zasluzenoj pobjedi.

                    Comment


                    • 'Milan given up on Balotelli'



                      Giancarlo Marocchi, the pundit who Mario Balotelli insulted on live television, said Milan have “given up” on him.

                      The striker went on Sky Sport Italia after last night’s 2-0 defeat to Roma and hit back at criticism from the studio, claiming pundit Marocchi “understands nothing about football” for saying he doesn’t move off the ball enough.

                      Today Marocchi spoke to Radio Deejay about the incident and how it could affect SuperMario’s career.

                      “We often try to talk about football, watch and comment on the games. But when a performance is bad, it’s bad, so the questions have to be asked.

                      “Balotelli is a big problem for Milan and will be for the Nazionale too. I would’ve liked him to reply by telling me he does move off the ball, but instead he chose an insult. Those close to him ought to show Balotelli how other forwards really move. He should have the humility to do that.

                      “He thinks that with four goals he has suddenly resolved all his problems. I am above all sorry for his teammates. Balotelli played badly, that’s the issue here. He has to understand he’s got to do more for his teammates.”

                      Former midfielder Marocchi won the 1996 Champions League with Juventus, a Scudetto, Italian Super Cup, two UEFA Cups and two Coppa Italia trophies.

                      “I think about the Milan midfield, who worked to recover the ball from Daniele De Rossi and Radja Nainggolan, then passed to Balotelli and he lost it straight away, either with a bad first touch or because he slipped. I’d go to a madhouse!”

                      It has also been suggested the club are to blame for sending Balotelli to speak with the media when he was clearly irritable, having been substituted and bickered with Coach Clarence Seedorf during the game.

                      “Milan have given up on trying to deal with Balotelli. Like this the only one benefiting from the situation is Balotelli’s bank account,” concluded Marocchi.

                      Comment


                      • Macari k'o Slave, čuva bod...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Utrtkao se Konte. Prpaaa...

                          “There was no need for the arrival of coach Garcia,” he concluded.

                          Comment


                          • Dade ga Atalanta na prikucavku iz ofsajda. Perin skinuo penal. Mislim da se ovde zavrsavaju sve nade Atalante za LE.
                            Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                            Comment


                            • Rutinski na kraju reklo bi se, moglo je i ubedljivije ovo da ide, no ajde u sledećem kolu slavimo 32. Skudeto

                              Isla je definitivno igrač za prodaju, Ogbona možda i najveći promašaj Zrikavog, tanak po ko zna koji put, ostali svi dobri i više nego dobri. Pogba dominira igricom kao i uvek, raste taj u boljeg igrača od Vijere, lako.


                              Ljorente bratina

                              Inače i mezimac Markizo ga stavio


                              a kada već kačim da okačim i Teveza

                              Last edited by Brajkula; 28-04-14, 21:43.

                              Comment


                              • Da dobra tekma,iako sam psovao Ogbonu,Islu nisam video na terenu pa nisam stigao ad opletem po njemu,Pirlo je odigrao tanko prvo poluvreme ali odlicno drugo sve u svemu odlicna tekma.Ajmo jos Atalanta da se obezbedi 3. u nizu
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X