Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Macari je svestan da ukoliko ne bude u TOP 6, leti sa klupe. Ima veliku želju čovek da uspe, pritom napustio je Napoli koji je trenutno u boljem stanju od Intera... A i teško mu je, čovek nikad u svojoj 10-ogodišnjoj Serije A karijeri nije dobio otkaz.

    Kovačića vrlo slabo koristi, Nagatomo je bio danas na klupi, Kuzmanović starter, na Taidera potpuno zaboravio itd. Teško je, ali rešio sam da ga podržim, nadam se 6. mestu i njegovom opstanku...
    Last edited by Il Capitano; 31-03-14, 22:36.
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • http://www.sportklub.rs/kakav-gest-f...nadjeno-u-vozu

      Comment


      • Kakva utakmica !

        4 gola za 7-8 minuta , jedan ponisten ( opravdano )

        Pjanic za rodjendan pravi slalom napravi i asistira Francescu

        Bas odlucili da nas pocaste pred LS

        Kako igra najbolji stoper svijeta , kako je uvijek na pravom mjestu, s kojom lakocom cita igru , svaki put se sve vise i vise divim ..



        Moze i go Pjanke za rodjendan , bravo majstore
        Last edited by Dale; 02-04-14, 18:29.
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          +
          Kako igra najbolji stoper svijeta , kako je uvijek na pravom mjestu, s kojom lakocom cita igru , svaki put se sve vise i vise divim ..
          Jesi video kako čovek blokira Skelotov šut na samom početku utakmice? Baš retko, ali baš retko se desi da pogreši negde ili izgubi duel.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post


            Tačno će Macari da šlogira na klupi, sve burnijer reakcije iz meča na meč i onako živahnog čoveka.
            Pa mozdani udar lagano kad je nabio palceve u usta posle onakvog genijalnog poteza Guarina pajsera najveceg.

            Originally posted by Il Capitano View Post

            S pravom Samjuel uopšte nije stavljen u ovom pasusu jer nije on kriv nego igrač bez mozga po imenu Fredi Guarin. Interesantno da je i prvi kontakt Guarina od ulaska u igru isto bilo rizično vraćanje lopte nazad golmanu...
            Treba da ode kod psihologa ne znam da li delis moje misljenje ali on je u teskom tripu da je svetska klasa. Provali ti njega dok hoda, dok trazi loptu, grimase na licu. Mnogo umisljen tip. Mozda bi posle par seansi kod strucne osobe izgledao dosta bolje na terenu. Inace u ovom momentu da ga vidim na ulici uklizao bih mu sa dve noge bez problema.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Originally posted by Condition23 View Post
              Treba da ode kod psihologa ne znam da li delis moje misljenje ali on je u teskom tripu da je svetska klasa. Provali ti njega dok hoda, dok trazi loptu, grimase na licu. Mnogo umisljen tip. Mozda bi posle par seansi kod strucne osobe izgledao dosta bolje na terenu. Inace u ovom momentu da ga vidim na ulici uklizao bih mu sa dve noge bez problema.
              Od prve do poslodnje reči...

              Ma 100% je želja svih u klubu da se on proda. Ali pametno, neće to da se priča javno pa da stižu ponude od €5m...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Il Capitano View Post
                Od prve do poslodnje reči...

                Ma 100% je želja svih u klubu da se on proda. Ali pametno, neće to da se priča javno pa da stižu ponude od €5m...
                Imali ste priliku da ga prodate, Mirko bi vama više nego značio.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Imali ste priliku da ga prodate, Mirko bi vama više nego značio.
                  Ne bih se bas slozio da bi Mirko vise nego znacio.
                  Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                  Comment


                  • Originally posted by b64Milos View Post
                    Ne bih se bas slozio da bi Mirko vise nego znacio.
                    Igrač potez, lako zadrži loptu, dobar 1 na 1, dobar leđima ka golu. Da stavi Macari njega i Palasija gore iza Ernaneša i samo da gruva. Klasa je Mirko, samo ima boljku što je opasan lelemud.

                    A možeš da gledaš i sa druge strane, da je Guarin otišao imali bi 3 boda protiv Livorna

                    Comment


                    • Da dovede Inter Torresa i da pevaju.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by chofy88 View Post
                        Da dovede Inter Torresa i da pevaju.
                        Naću da te lažem, jači igrač danas Palasio, ali nije da im ne bi značio.

                        Razmišljao ja o tome i setim se Žervinja i njegovih partija poslednje godine u PL. Čovek se preporodio u Romi toliko da se ja nisam nadao ovakvim igrama, možda im je on i najbitniji igrač ove sezone, možda, da ne preteram sigurno je među tri u toj kategoriji u klubu. Pa možda tako bude i sa Toresom.
                        Last edited by Brajkula; 03-04-14, 13:48.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Naću da te lažem, jači igrač danas Palasio, ali nije da im ne bi značio.

                          Razmišljao ja o tome i setimse Žervinja i njegovih partija poslednje godine u PL. Čovek se preporodio u Romi toliko da se ja nisam nadao ovakvim igrama, možda im je on i najbitniji igrač ove sezone, možda, da ne preteram sigurno je među tri u toj kategoriji u klubu. Pa možda tako bude i sa Toresom.
                          To je istina za trenutno stanje, ali veruj mi, ne moze Nando da igra u vestackom klubu, svi prsti upereni u njega, posle loseg starta gleda mu se svaki potez, pa ismevanje, moram reci da mi je drago jer je sam tako odlucio, ali klasa je to, mislim da cim bi promenio drzavu dok jos ima vremena pokazao bi on malo stare forme, zivi bili da videli.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Razmišljao ja o tome i setim se Žervinja i njegovih partija poslednje godine u PL. Čovek se preporodio u Romi toliko da se ja nisam nadao ovakvim igrama, možda im je on i najbitniji igrač ove sezone, možda, da ne preteram sigurno je među tri u toj kategoriji u klubu. Pa možda tako bude i sa Toresom.
                            Pa i nije ti neko razmisljanje i poredjenje.

                            Gervais je otisao iz sredine gde je posed igra bila neka vrsta stila, tako je Wenger forsirao igrace, slicno i danas igraju. Normalno je da ce se preporoditi kada uporedis stil dva kluba. On u Arsenalu nije mogao puno, sta da radi on u posedu, ne zna on sta ce sa loptom, nije puno pametan igrac. A onda dodje u ligi gde je mozda sporiji tempo, i postane duplo brzi igrac. A to nije bas tacno, tacno je samo da je on uvek bio brz, samo sada lakse ispoljava to u Romi, gde je najvise ubitacan u kontrama, sto Rudy i forsira. A tu imas i faktor, da mu je jednostavno prijala promena.

                            Sa Nandom je ipak druga prica, njemu je samopouzdanje glavna boljka, on covek jednostavno ne zna gde se nalazi, u kanalu totalnom, sjeban zbog povreda i verovatno ce biti bolji gde god da ode, u bilo koju sredinu. Nece naravno biti nikad onaj stari, jer su mu upravo te povrede sjebale motoriku i brzinu koju je imao i kojom je harao.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Pa i nije ti neko razmisljanje i poredjenje.

                              Gervais je otisao iz sredine gde je posed igra bila neka vrsta stila, tako je Wenger forsirao igrace, slicno i danas igraju. Normalno je da ce se preporoditi kada uporedis stil dva kluba. On u Arsenalu nije mogao puno, sta da radi on u posedu, ne zna on sta ce sa loptom, nije puno pametan igrac. A onda dodje u ligi gde je mozda sporiji tempo, i postane duplo brzi igrac. A to nije bas tacno, tacno je samo da je on uvek bio brz, samo sada lakse ispoljava to u Romi, gde je najvise ubitacan u kontrama, sto Rudy i forsira. A tu imas i faktor, da mu je jednostavno prijala promena.

                              Sa Nandom je ipak druga prica, njemu je samopouzdanje glavna boljka, on covek jednostavno ne zna gde se nalazi, u kanalu totalnom, sjeban zbog povreda i verovatno ce biti bolji gde god da ode, u bilo koju sredinu. Nece naravno biti nikad onaj stari, jer su mu upravo te povrede sjebale motoriku i brzinu koju je imao i kojom je harao.
                              Sigao sam do poseda i stao, Roma ima najveći posed lopte od svih ekipa u ligi.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Sigao sam do poseda i stao, Roma ima najveći posed lopte od svih ekipa u ligi.
                                Nema, Juve ima veci.
                                Ali tu je i fora, sto Roma dok ne da gol, igra direktnije, a posle dave loptu, a vidi kako su na pocetku igrali.
                                Pogledaj iz kakvih situacija je sve Gervais bio koristan, sve su to vecinu puta bili kontra napadi, utrcavanja u prostor, itd.

                                A i do lige je to, nemas puno ekipa u Italiji koje i mogu igrati na posed, nemaju kvalitet.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X