Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam bas da je to neki poklon,nema veze sto Milan nije u formi bice tu guravo.Milan je dobijao u proslosti i kada se to manje ocekivalo,za mene su cak i mali favoriti sada bez obzira na sve...u Napulju bi vjerovatno i bodom bili zadovoljni

    Lazio laganica 3:0 na poluvremenu,igraju bas koliko im treba(Candreva,Cavanda i Lulic)
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Drugacije Milan igra na San Siru u odnosu na gostujuce tekme. Mnogo je bolji kuci, pre svega kad kubure sa formom.

      Comment


      • rano je jos govoriti ima nedelju dana do meca i LS izmedju ali Milan ima dosta problema sa povredama a i odbrana je katastrofa, ne vidim kako ce to uspeti da se konsoliduje za kratko vreme, pritom standardni bekovi povredjeni... da se vratimo u prezent, Lazio lagano, ostali uspavanka...
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Mislim da je za Napoli vaznije da odigraju dobro u srijedu,a onda protiv Milana da odrade posao pa sta bude...

          Nakon toga igraju idu Sassuolo,Genoa i Livorno i najvaznije je da se te tri dobiju
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • A kad se setim komentara fanova Arsenala na raznim forumima, da je bolje sto nisu uzeli Pipitu posle Emirates kupa...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Da su ga doveli sad bi bili pravi konkurenti za titulu, ovako moraju da se oslanjaju na gol masinu zvani Giroud u svom pohodu na titulu

                Comment


                • Ma ja slabo citam forume ali neznanje preovladava skoro svugdje,a sto se tice Pipite generalno ljudi nemaju pravi uvid u njegove kvalitete jer su ga ljudi gledali par puta,vecina tih "komentatora"...

                  Na taj smijesni kup je kao i vecina ekipe dosao nespreman i ako je neko cekao da vidi Emirates kup da bi saznao ko je Gonzalo Higuain taj definitivno nema pojma o fudbalu

                  Ja ocekujem jedno 25 golova u svim takmicenjima ove sezone ako ne bude povreda,mada ako se razigra i ako ga krene vrlo moguce i vise od toga
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment




                  • Tim sastavljen od povredjenih igraca + Kaka koji ceka preglede da mu se utvrdi tezina povrede... neko tu ne radi dobar posao, mislim da Alegrijev sistem treninga ne odgovara igracima, od kad je on na klupi vecito je pola tima u bolnici

                    Last edited by Miletić; 16-09-13, 12:16.
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Miralem za Florenzija i to je 1:1

                      EDIT: Kakav go Tottija,pomocni sudija slijep
                      Last edited by AK47; 16-09-13, 21:15.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Roma 3 od 3

                        Rudi Garcia majstor
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Originally posted by Dale View Post
                          Roma 3 od 3

                          Rudi Garcia majstor
                          Ni medju 10 nece zavrsiti,kad Mikula kaze to ti je odmah tako

                          Golcina Strootmana iz penala,golcina
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • E ne znam sta je to tacno bilo , ali ako je rekao da je Garcia los trener bas me cudi , jer ne vidim bilo kakav osnov da se to kaze ..

                            Strootman je bas poderao mrezu , strasan vezni red , bolesno jak ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              E ne znam sta je to tacno bilo , ali ako je rekao da je Garcia los trener bas me cudi , jer ne vidim bilo kakav osnov da se to kaze ..

                              Strootman je bas poderao mrezu , strasan vezni red , bolesno jak ..
                              http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1068520

                              Slagao sam Mikula kaze da se udaraju nogom u dupe ako budu deseti na tabeli,prognoza mu je da ce Catania i Parma biti ispred
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Mikula omasio neku prognozu... ma nema sanse, to mora da je neka greska. Mada Akan retko gresi jos arhivirao takav biser i lepo postavio da svi vidimo.

                                Totti nekom prepustio sutiranje penala

                                Comment

                                Working...
                                X