Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Comment


      • Mnogo je jaka Parme ove godine odlicno uklopljen tim ali ne verujem da mogu u Evropu ali tu negde 6-7 mesto je realno ocekivati.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Mnogo je jaka Parme ove godine odlicno uklopljen tim ali ne verujem da mogu u Evropu ali tu negde 6-7 mesto je realno ocekivati.
          Donadoni tatica. Pazi oni su poslednji put izgubili od nas (Juvea) i to jedva, Pogba uterao neku krmaču, 2.11.2013

          Ove godine i 7. mesto vodi u LE jer finale kupa igraju Napoli i Fiorentina (3. i 4. na tabeli), ne verujem ni ja da mogu da iznenade, ali trenutno dobro stoje 6. mesto tri boda manje od 5. Intera i meč manje (onaj sa Romom na Olimpiku). Bilo kako bilo jači su mi od Verone npr. pogotovo sada kada im je Žoržinjo otišao u Napulj.

          Comment


          • Cekaj zar ne vodi 6. mesto u LE ne 7. posto 4. i 5. idu u LE a 6. onda takodje zbog ovih iz kupa Ma voleo bih da se oprobaju malo u Evropi prosto bi mi bilo zao kad ne bi otisli u Evropu.Mada borice se oni tu sa Torinom,Veronom i Milanom sigurno za to 6. mesto.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ahahahha....ja sam ladno napisao 7. na početku posta.

              I 6. mesto dakle ove godine zbog Kupa vodi u LE.

              Comment


              • Ćiro lagano

                Comment


                • A vidi sto Pepea ne mogu da stignu pola veka :/
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Lako bi Rosi završio kao no1 da se nije povredio, greške bez. Ali šta vradi kad je od stakla.

                    Comment


                    • puklo mu srce k'o da je od stakla <3

                      Da okacim i ovde braci lepotu fudbala:

                      http://rutube.ru/video/6b93804bd46c3...1aff9db4ba32b/
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Lagano Pepito... Kako li je njemu kad mora da igra sa 10 puta većim strahom od povrede za razliku od drugih.

                        A Imobile je igrač sa najviše datih golova iz igre.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Imobile meni potvrđuje klasu, nadao sam se ja ovako nečemu, čovek je realno bolje partije u U21 reprezentaciji Italije pružao i od Borinijia i od Destra i od Gabijadinija i od Insinjea.

                          Meni bolji igrač od Kvaljarele, Matrija, Pacinija, Đilardinja, Đovinka i te kompanije italijanskih napadača, naravno i gore pomenutih svih sem Insinjea koji je više krilo nego napadač.

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            puklo mu srce k'o da je od stakla <3

                            Da okacim i ovde braci lepotu fudbala:

                            http://rutube.ru/video/6b93804bd46c3...1aff9db4ba32b/
                            Inter je po finansijskoj moći bio tada Real za Real! Sedorf da gol, za sezonu, 2 ga eto u Interu.

                            Kakav šut je ono bio Simeonea, Ronaldo se igrao i onda na scenu stupa jedan od najboljih italijanskih igrača svih vremena, Roberto Badjo! Pogledaj ti i reakciju publike, 80k ljudi u ekstazi, to ne možeš da vidiš u Engleskoj i Španiji. Inter ima zahtevnu publiku, ali kada timu ide, kada vredi nervirati se za te igrače na terenu, publika neće razočarati.


                            Dvojac iz Torina je definitivno najveće pojedinačno iznenadjenje u Kalču. Imobile veće od Ćerćija naravno. Berardija i Tonija bih izdvojio još...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Kad se pominje Mali Buda danas mu je rođendan i evo njegovih najboljih golova u dresu Juventusa


                              Meni je Ćerći konstantno dobar, još od Fiorentine, ništa mene preterano ne iznenađuju ove partije. Od Imobilea sam se nadao da će da krene, rekoh već, no ajde nisam se nadao da će da se bori za mesto najboljeg strelca lige. Berardi, njega su još prošle godine hvalil ne samo Italijani, već i po svetu, svrstavan u top50 talenata plaente itd. Toni stara kajla, klasa je to, no od njega se baš nisam nadao ovakvim partijama jer sam cenio da mu je ovo možda i poslednja sezona u Seriji A i uopšte u profesionalnom fudbalu, ovako igraće bar još jedne godine

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X