Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nastavlja se...

    http://www.mozzartsport.com/vesti/lo...1-godinu/70668

    Comment


    • AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

      Majstore

      Cim naletim na klip postavljam golcinu!

      Last edited by Rossonero; 14-02-14, 22:14.

      Comment


      • Gol sezone, laganini.

        Comment


        • Gledao sam celu utakmicu, sjajan gol Balotellija. Gotovo cela utakmica se odvijala na polovini Bologne, Milan samo kruzio i kruzio, totalno bezidejno. Cak je Bologna imala izglednije sanse za gol.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Mnogo vazna pobjeda da se digne malo ekipa prije utakmice LS protiv Atletica.

            Mozda sam ja lud , ali ja ocekujem da Milan moze da prodje Atletica.

            Comment


            • Nisi jedini, Rossonero, ja takodje mislim da oni mogu da prodju Atletico, pogotovo sto ni Atletico trenutno nije u nekoj formi. Plus igraci Milana imaju vise iskustva igranja ovakvih utakmica u LS, igraci poput Kake, Balotellija, Robinha, Montoliva, Pazzinija.
              Milan ako prodje Atletico uz malo srece u zrebu moze i do 1/2 finala LS, naravno ako izvuce pobednika duela Man Utd/Olimpiakos.
              Ja samo zalim sto Juventus necemo gledati u 1/8 finala LS, a sa druge strane sam siguran da osvajaju LE lagano.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Nema Milan nikakve sanse nemojte se zavaravat.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • To je tvoje misljenje.

                  Comment


                  • Nemam običaj da komentarišem u ovom pdf-u, ali kad sam video ovo Montolivio i Pazzini, eto morao sam
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Kad je Milan prosle sezone sa onakvim timom pobedio Barcelonu, sto ove sezone ne bi mogli pobediti Atletico, a uz to imaju(po imenima) bolji tim nego prosle sezone, jedino je igra nikakva.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Prosle godine su kud i kamo bolji bili i na kraju opet nisu prosli,ja stvarno ne vidim kako sa ovakvom igrom da prodju.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Ja davno rekoh da Milanu dajem sanse , pa nek me proglasi ludjakom ko god hoce ..

                          Sanse su dodatno porasle sad kad je Atletico vezao 3 poraza .. Sad Milan ima bruku igraca koji mogu na indvidualni kvalitet da rijese i ja ocekujem da prodju

                          Balotelliev go je bolestan , bolestan , a Taarabt ne bude li pretjerivao s driblinzima bit ce jedan od najjacih igraca lige , jer malo ko zna fudbala ko on
                          Last edited by Dale; 15-02-14, 12:46.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • @Dale

                            Ovaj majstor dosta podsjeca na Adela , samo steta sto igra u timu kao sto je Dinamo Kijev zasluzuje sigurno jaci klub.



                            Mnogo jak igrac..

                            Spoiler
                            Last edited by Rossonero; 15-02-14, 12:53.

                            Comment


                            • Zbog tog majstora me dusa boli , da ti ja ne mogu opisati eto

                              Poslije onakve sezone on je zavrsio u Dynamu iz Kijeva , a i tamo je daleeeeeeeko od forme iz Montpelliera

                              Ako nista mlad je , ima i dalje nade , i za njega , i za mene

                              Njihova reprezentacija da konstatno nema retardirane trenere mogla bi biti bas odlicna , ali maloumnici Taarabta ne pozovu , a Belhanda nekad bude klupa :/

                              Ocekujem dosta golova na mecu Fiorentina - Inter , tek toliko da nesto bude u vezi teme
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • majstorski gol svakako, ali govorimo o pobedonosnom golu u finisu utakmice protiv ocajne Bolonje na svom stadionu... protiv takvih ekipa se utakmica resava u prvom poluvremenu a u drugom se odradjuje posao, nikako se ne resava lucidnoscu jednog igraca u poslednjih 5 minuta meca...

                                da se razumemo, normalno da svim silama zelim da Milan prodje dalje, ali jedno su zelje drugo je realnost... Mislim da Atletiko prolazi, njihova nesto slabija forma moze da znaci nesto ravnopravniju i neizvesniju borbu, nista vise od toga
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X