Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo sada i za aut nas posraše, bravo Arturo bravo legendo, jačino, bratino

    Comment


    • Nisam gledao zadnjiih 10 minuta, je li bio grub start pa da mu da crveni karton ?

      Comment


      • Ma faul bio za penal i zuti ali crveni nidje veze.
        Vidal ocajan danas,pokusava da izvede neke poteze mislim uzas.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Bonuci rukom igrao al ovaj nije svirao penal,strasan sudija realno.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Sudija u životnom kanalu, lepše bi mi bilo da imamo 11 igrača a da je svirao 2 penala, nego što je ovo uradio.

            Ide drugo deo, pravi čelendž da vidmo koliko smo jaki, ja cenim da možemo do boda.

            Comment


            • Sad je mirne duse mogao svirati penal, igrao Bonucci rukom. Nije bilo namere a i nije mogao izbeci jer se nalazio u vazduhu, al ovo se svira. Da je nije udario rukom, sigurno bi otisla u korner ili bi je Bonucci primirio. Sudije je sigurno ovo video, vide se na snimku da ima odlican polozaj da uvidi ovako nesto. Zasto nije svirao, samo on zna.

              Comment


              • Verovatno skontao da je dovoljan 1 penal i da ce se zaliti Juve pa ce dobiti mozda suspenziju i tak oto...Ma nije Lazio toliko los koliko smo mi losi.Realno Lazio ceka kontru neku a mi smo ti koji vise napadamo iako je odnos u sutevima ka gol cini mi se 1-1
                Mozda uvucemo neki gol ako sutnemo jer bez suta nema gola,a mi ne mozemo da probijemo odbranu Lazia.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ma lik nas ugasio sa onim crvenim. Bolje i juriti zaostat od dva gola kako treba, nego ovako osakaceni igrati.

                  Comment


                  • Msm da onakav crveni nije izvađen u istoriji fudbala, po kojim pravilima je ono za crveni baš me zanima. Penal je bio da se razumemo, ali....

                    Što se drugog, nesviranog penala tiče, ko nam garantuje da bi se igra onako razvijala da smo bili kompletni, tj. da nas ovan onaj nije onako ujebao.

                    Comment


                    • Brajkula i Soe nisu hteli da me poslušaj kad sam reko da ovo ide lagano iz 1 u 1. A mogli pare uzeti.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Koliko su krimialni veceras Ogbona i Barzalji,mrsko mi je da gledam utakmicu kad vidim da jedan pas ne moze mo da povezemo.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Samo flop, samo Fernando Ljorente, gazi sada sa 10 igrača, gazi mašino, gazi, gazi, gazi, gazi bre ! ! !

                          Comment


                          • Ko ce drugi nego Fernando,idemo breee,ako ne moze pobeda neka bar bod..
                            Cini mi se da ima vise nasih navijaca na stadionu nego Laziovih.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Imao je Higuain kroz karijeru nestvarnih promasaja , ali ovaj je msm definitivno pobijedio

                              Juve ce dobiti ove sa igracem manje , vjerovatno
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Ko ce drugi nego Fernando,idemo breee,ako ne moze pobeda neka bar bod..
                                Cini mi se da ima vise nasih navijaca na stadionu nego Laziovih.
                                Čuje se lepo "ole-ole-ole-o-le Juve, Juve", lagano.

                                Comment

                                Working...
                                X